استفاده از نرم افزار spy برای رهایی که افکار پریشان خیانت همسر

تلگرام X
تلگرام X را بر روی گوشی خود نصب نکنید تفاوت آن با نسخه اصلی
فوریه 6, 2018
بازاریابی تاثیر گذار
ترفندهایی برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام برای بازاریابی تاثیر گذار
فوریه 13, 2018

استفاده از نرم افزار spy برای رهایی که افکار پریشان خیانت همسر

خیانت همسر

با توجه به مشکلات اجتماعی اخیر که در بعضی از زندگی مشترک زوج ها اتفاق افتاده است موضوع خیانت همسر و بحران‌هایی که پس از خیانت همسر برای طرف مقابل ایجاد می‌شود و نحوه‌ی کنترل احساسات و انجام کارهای درست و صحیح بحث کردیم حال به دنبال راهکارهای مدیریت بحران زناشویی و یا اینکه گاهی اوقات فقط حدس گمان است که میتواند زندگی را کاملا تلخ کند چرا که نمیدانید طرف مقابل به شما خیانت کرده یا فقط این افکار شما را بی دلیل پریشان کرده است .

موضوع ما امروز این است که به شما عزیزان کمک کنیم و راهکاری را پیشنهاد دهیم تا بتوانید با این موضع به راحتی کنار بیایید و متوجه شوید که شریک زندگی شما مطمعنا پایبند شما است و شما فقط افکار بد در مورد فرد مورد نظر خود دارید پس با ما همراه باشید .

برنامه spy یک سامانه مراقبت از خانواده است که به شما کمک میکند تا بتوانید همسر خود و فرزندان خود را به صورت کاملا مخفی و از راه دور بدون آنکه کسی متوجه شود آنها را کنترل و نظارت کنید تا بتوانید خانواده ای سالم و به دور از آسیب های اجتماعی داشته باشید.

سامانه نرم افزاری SPY قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی تلفن همراه به منظور اطلاع از خیانت همسر ، کنترل فرزندان ، ردیابی گوشی همراه مفقودی و حتی کنترل و نظارت بر عملکرد کارمندان طراحی شده است و به شما این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن حداقل دانش فنی بتوانید از خدمات سامانه بهره مند شوید

قابلیت ها و خدمات برنامه SPY در مورد اطلاع از خیانت همسر و کنترل فرزندان

مدیریت و ردیابی تماس ها

استفاده از برنامه شما را قادر میسازد تا گزارش کاملی از لیست تماسهای دریافتی و خارج شده تلفن موبایل را داشته باشید و علاوه بر آن از لحظه تماس و مدت زمان آن را نیز داشته باشید.

گزارش و ردیابی پیامک ها

هنگامی که شما برنامه SPY را نصب کنید به راحتی و بدون متوجه شدن طرف مقابل خواهید توانست با استفاده از پنل کاربری خود ُ مشاهده گزارش کاملی از پیامهای ارسال شده بروی گوشی تلفن همراه مورد نظررا داشته باشید و جهت مشاهده جزییات بیشتر در آن خصوص می توانید به بخش جزییات پیامک های ارسالی و دریافتی مراجعه نمائید.

مشاهده شبکه های اجتماعی از جمله پیام های تلگرام و اینستاگرام

این روزها با توجه به شرایط بد اجتماعی یکی از بیشترین جستجو ها در مورد خیانت همسر است. دسترسی به تمامی مخاطبین تلگرام همسر شما و  فرزندتان با مشخصات کامل آنها همچون نام، شماره تماس و همچنین با امکان مشاهده تصاویر پروفایل مخاطبین. گزارش تمامی پیام های رد و بدل شده بر روی گوشی موبایل که قابلیتی فوق العاده کاربردی بوده و به شما در کنترل فرزندتان کمک شایانی خواهد کرد؛ همچنین امکان مشاهده فایل های رد و بدل شده نیز وجود دارد.

موقیعت یابی و ردیابی مستمر

یکی دیگر از خدمات بسیار مهم این سامانه که همیشه یکی از نگرانی ها بوده که همسر شما فرزند شما کجا میرود است ،موقعیت لحظه به لحظه گوشی تلفن همراه مورد نظر اگاهی یابید به عنوان مثال در یابید که آیا واقعا فرزند شما پس از مدرسه به کتابخانه رفته است و کارمند شما در حال حاضر در خیابانی که اظهار میکند حضور دارد !!

بخش موقعیت یابی امکانت گسترده تر دیگری همچون حصار جغرافیایی و اعلام سرعت لحظه ای را نیز دارد که جهت آشنایی بیشتر میتوانید بر روی هریک از انها کلیک کنید.

مشاهده مستقیم اطراف همسر و فرزند با دوربین گوشی تلفن

خیانت همسر

ردیابی، مدیریت و نظارت کامل بر شبکه های اجتماعی

در رابطه با تربیت و کنترل فرزندان در زمان نوجوانی که دوره ای بسیار حساس است پدرو مادر باید بسیار هوشیار عمل کنند.در واقع در این دوره بیشتر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی است. در برنامه SPY امکان نظارت بر عملکرد در کلیه شبکه های اجتماعی پر طرفدار همچون تلگرام ، وایبر، واتس اپ، اینستاگرام و… فراهم شده است تا والدین گرامی بتوانند با خیالی اسوده امکان دسترسی دستگاه هوشمند خود را برای فرزند خود ایجاد کنند.

دریافت نرم افزار کنترل همسر و فرزندان

 

بازدیدها: 282

دیدگاهتان را بنویسید