نرم افزار Anti Spy برای شناسایی برنامه های هک و جاسوسی

امنیت سایت
امنیت سایت خود را چگونه بالا ببریم؟
دسامبر 30, 2018
تبدیل گوشی به موس
آموزش تبدیل گوشی به موس در سیستم عامل های اندروید و آیفون
ژانویه 1, 2019

نرم افزار Anti Spy برای شناسایی برنامه های هک و جاسوسی

نرم افزار Anti Spy

همانطور که می دانید این روزها تعداد نرم افزارهای جاسوسی و شنود برای انواع سیستم عامل ها و به خصوص سیستم عامل اندروید، بسیار زیاده شده است. از همین رو یکی از نگرانی های کاربران سیستم عامل اندروید، هک شدن به وسیله این نرم افزارها می باشد. نرم افزارهای هک گوشی اندروید که معمولا با ظاهر یک برنامه سودمند و مفید بر روی گوشی نصب می شوند، هیچ نشانه ای از جاسوس بودن خود به شما نمی دهند، بنابراین تشخیص این برنامه ها بسیار سخت می باشد و نیازمند روش یا ابزار خاصی است که در این مطلب قصد معرفی یکی از این ابزارها به نام نرم افزار Anti Spy را داریم.

ویژگی های نرم افزار Anti Spy

نرم افزار Anti Spy یک نرم افزار ضد جاسوسی یا آنتی اسپای می باشد که به شما کمک می کند تا نرم افزارهای جاسوسی را شناسایی و حذف نمایید. روش کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و شما را در سریع ترین زمان ممکن به هدفتان می رساند.

در این قسمت به تعدادی از اماکاناتی که نرم افزار Anti Spy در اختیار شما قرار می دهد اشاره می کنیم:

  • پیدا کردن تمام برنامه هایی که پتانسیل جاسوسی و ارسال اطلاعات را دارند.
  • شناسایی برنامه های مشکوکی که از منابع نا مشخص دانلود شده اند.
  • شناسایی نرم افزارهای مدیر دستگاه
  • قابلیت حذف و غیرفعال کردن نرم افزارهای نا امن
  • سرعت عملکرد بالا

روش کار با نرم افزار Anti Spy

برای استفاده از این برنامه در ابتدا آن را از گوگل پلی و یا لینکی که در ادامه در اختیارتان قرار می دهیم، دانلود و سپس نصب نمایید. بعد از باز کردن برنامه به بخش تنظیمات آن بروید و تیک گزینه های System Apps، Relaxed criteria و List Marked Apps را بزنید. به این ترتیب قابلیت جستجو و بررسی تمام نرم افزارهای سیستمی را فعال کرده اید. بعد از انجام این مراحل به صفحه اصلی نرم افزار برگردید و گزینه Scan Now را لمس نمایید.

نرم افزار Anti Spy

با انجام مراحل بالا کار تقریبا تمام است و برنامه شروع به بررسی تلفن همراه شما می کند تا نرم افزار جاسوسی و شنود را شناسایی کرده و به شما نمایش دهد. در بین برنامه هایی که نرم افزار Anti Spy به شما نشان می دهد، ممکن است برنامه هایی هم باشد که شما از جاسوس نبودن آن مطمئن هستید، در این صورت می توانید این برنامه ها را در لیست سفید قرار داده و از حذف شدن آن جلوگیری نمایید.

دانلود نرم افزار Anti Spy

درصورت تمایل به شناسایی و کشف برنامه های جاسوسی در گوشی خود می توانید نرم افزار Anti Spy را از لینک زیر دانلود نمایید. لازم به ذکر است که این نرم افزار از نظر کاربران گوگل پلی، امتیاز 4.3 را گرفته است که نشان از کارایی آن می باشد.

دانلود برنامه Anti Spy

دیدگاهتان را بنویسید