نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور

برنامه هک وای فای
برنامه andro dumpper و آموزش کار با نرم افزار
می 17, 2019
برنامه هک تلگرام
برنامه هک تلگرام دروغ یا واقعیت؟
می 20, 2019

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور

ممکن است شرایطی در زندگی شما وجود داشته باشد که شما نیازمند کنترل اطرافیان و به خصوص فرزندانتان باشید. به طور مثال شاید احساس کنید که یکی از کارمندانتان در حال خرابکاری و یا جاسوسی از سیستم شرکت شماست، یا بخواهید از فعالیت ها و رموز زندگی فرزندان نوجوانتان باخبر شوید، در چنین شرایطی یکی از بهترین راهکارها، فراگیری آموزش هک موبایل و کنترل گوشی آنها از راه دور است، چرا که امروزه گوشی ها به مخزن اسرار و مهم ترین وسیله ارتباطی تبدیل شده اند. همانطور که می دانید این روزها با ظهور شبکه های اجتماعی و قرار گیری آنها در دسترس همه، والدین زیادی برای فرزندان خود و کسانی که با آنها در این شبکه ها ارتباط برقرار می کنند، نگران هستند. آموزش هک موبایل بدون متوجه شدن آنها، بسیار می تواند در زمینه نظارت و کنترل فرزندان در فضای مجازی کمک نماید. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توانیم گوشی فرزندان را کنترل نماییم، آیا نرم افزار کنترل گوشی وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که روش های زیادی برای هک گوشی وجود دارد، اما همانطور که می دانید یکی از راحت ترین روش ها استفاده از یک نرم افزار کنترل گوشی می باشد. اما امروز برای آشنایی شما با روش های هک تلفن همراه، تعدادی از آنها را معرفی و بررسی خواهیم کرد و در پایان چند نرم افزار کنترل گوشی موبایل را نیز معرفی می نماییم.

معرفی روش های هک و کنترل گوشی

روش های مختلفی برای هک تلفن همراه دیگران وجود دارد که بسته به گوشی و لایه های امنیتی که خود فرد برای حفظ امنیت اطلاعاتش از آن ها استفاده می کند، ممکن است متفاوت باشد. یک نکته را همیشه باید در خاطر بسپارید: “همه دستگاه های کامپیوتری قابلیت هک شدن را دارند! تنها باید روش این کار را پیدا کرد.” پس به صرف اینکه شما از یک دستگاه ایمن استفاده می کنید و یا از نرم افزارهای محافظتی همچون آنتی ویروس استفاده می کنید، نباید شما را نسبت به امنیت اطلاعاتتان مغرور کند.

ما در اینجا چند مورد از شایع ترین و محبوب ترین روش هایی که هکرها برای نفوذ به گوشی دیگران از آن استفاده می کنند اشاره خواهیم داشت و با یکدیگر روش انجام آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

هک گوشی از طریق وای فای

یکی از محبوب ترین روش های هک سیستم های هوشمند، استفاده از نقاط اتصال وای فای می باشد. این حمله بیشتر در مکان هایی رخ می دهد که در آن وای فای رایگان یا عمومی وجود دارد. در این نوع حمله، هکر با بهره گیری از نرم افزارهای خاص، در شبکه وای فای ظاهر می شود و برای سایر کسانی که در آن شبکه هستند پیام هایی ارسال می کند و از طریق این پیام ها آسیب پذیری مناسب را پیدا کرده و دستگاه مورد نظر خود را هک می کند.

هک گوشی از طریق بلوتوث

استفاده از بلوتوث یکی دیگر از روش های هک گوشی می باشد. بلوتوث جزء اولین قابلیت هایی است که در گوشی های نه چمدان هوشمند قرار داده شد و تا کنون نیز تمام گوشی ها و دستگاه های هوشمند از این فناوری بهره میگیرند. امروزه از بلوتوث بیشتر برای اتصال دستگاه های همجوار و گجت ها به گوشی موبایل استفاده می شود. بلوتوث به همان اندازه که کاربردی است به همان اندازه نیز ناامن است. حملات مبتنی بر بلوتوث آنقدر زیاد هستند که خود دسته بندی های مختلفی را شامل می شوند و اخیرا یک روش خاص برای هک از طریق بلوتوث نیز کشف شده است.

  • Bluejacking: حمله ای است که در آن هکر فقط می تواند تعداد بی شمار درخواست به گوشی شما ارسال کند و در نقش اسپم ظاهر شود.
  • Bluesnarfing: در این حمله نیز هکر با بهره گیری از نرم افزارهای خاص مانند Bluetooth OBEX به اطلاعات گوشی شما می تواند نفوذ پیدا کند.
  • Bluebugging: حمله ای خطرناک است که امروزه اکثر گوشی های موبایل به روش مقابله با آن مجهز شده اند. در این حمله هکر می تواند کنترل همه یا قسمتی از گوشی را بدست بگیرد.

آموزش هک با کالی لینوکس

کالی لینوکس نسخه ای از سیستم عامل لینوکس است که توسط متخصان امنیتی برای انجام عملیات تست نفوذ و جرم یابی قانونی دیجیتال یا توسط هکرها برای انجام عملیات نفوذ، هک و کرک به کار برده می‌شود. کالی لینوکس حاوی بیش از 300 برنامه تست نفوذ نصب شده با هدف تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر انواع سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد. باید بدانید که با لینوکس تنها می توان به گوشی هایی که دارای سیستم عامل اندروید هستند نفوذ کرد. در ادامه به آموزش کامل هک گوشی با کالی لینوکس خواهیم پرداخت.

برای این که هکر بتواند گوشی اندرویدی را هک نماید، ابتدا باید نسخه کالی لینوکس را روی سیستم خود نصب کند. بعد از نصب آن با استفاده از ترمینال محبوب لینوکس اقدام به فراخوانی برنامه msfvenom می کند. با استفاده از این ابزار، هکر شروع به ساخت یک نرم افزار کنترل گوشی به صورت APK می نماید. برای ساخت چنین ابزاری هکر فقط باید دستور زیر را در محیط ترمینال لینوکس وارد کند.

در دستور فوق هکر به جای عبارت LHOST می تواند از آدرس آی پی خودش و در قسمت LPORT از پورت اینترنت خودش استفاده کند. Name.apk نام ابزاری است که هکر آن را می سازد تا با آن بتواند گوشی اندرویدی را هک کند.

بعد از انجام مراحل بالا باید تعدادی از دستورات مختلف را وارد ترمینال نماید.

در این مرحله کار تقریبا تمام است و هکر باید به طریقی فرد موردنظر خود را مجاب کند تا برروی برنامه ای که ساخته است، کلیک کند. پس از کلیک فرد قربانی تمام اطلاعات موجود در گوشی او برای هکر ارسال می شود.

همانطور که مشاهده کردید در این روش هکر نیازی به یادگیری برنامه نویسی و استفاده از آن ندارد و تنها از طریق دنبال کردن یک سری قواعد و دستورات هر شخصی قادر خواهد بود با استفاده از یک سیستم عامل کالی لینوکس گوشی اندروید موردنظر خود را هک نماید.

آموزش هک با استفاده از IP و بطور مستقیم

یکی از سخت ترین روش های هک گوشی که هکرهای معمولی قادر به انجام آن نیستند، روش هک به صورت مستقیم و بدون استفاده از نرم افزار کنترل گوشی می باشد. هکرهایی که از این روش استفاده می کنند از دانش برنامه نویسی بسیار بالایی بهره مند هستند که با استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس یا بکترک لینوکس، به موبایل قربانی در شبکه متصل می شوند و سپس آن را هک می کنند. از آنجایی که این هکرها دانش بالایی در این زمینه دارند، می دانند که تلفن همراه فرد قربانی از چه قسمت هایی آسیب پذیر می باشد و از همان قسمت ها استفاده کرده و به دستگاه نفوذ می کنند.

معرفی نرم افزار کنترل گوشی

یکی از راه های ساده، سریع و کارآمد برای هک گوشی فرزندان، استفاده از نرم افزار کنترل گوشی می باشد. نرم افزاری که در اینجا از آن صحبت می کنیم برنامه ای است که به هر طریقی روی گوشی موبایل فرد قربانی نصب شده و پس از آن اقدام به جاسوسی اطلاعات گوشی و ارسال آن برای هکر می کند. این برنامه ها می توانند خاص منظوره یا همه منظوره طراحی شوند. برنامه های خاص منظوره می توانند فقط برای هک اطلاعات برنامه ای خاص از گوشی، همچون هک تلگرام به کار برده شوند و برنامه های همه منظوره می توانند برای هک کل دستگاه تلفن همراه به کار روند و تمام اطلاعات گوشی را برای هکر ارسال کنند.

در ادامه تعدادی از این برنامه ها را معرفی و روش کار با آن ها را توضیح خواهیم داد. این برنامه ها معمولا توسط هکرهای حرفه ای ساخته می شوند و هکرهای غیرحرفه ای و حتی افراد عادی نیز از آنها برای هک گوشی شخص موردنظرشان استفاده می کنند. تعداد این برنامه ها آنقدر زیاد است که انسان در انتخاب یکی از آن ها ممکن است حتی گیج شود. البته این نرم افزار ها برای اجرا و درست کار کردن نیازمند الزاماتی می باشند که بعضا به سادگی در اختیار همه قرار نمی گیرند.

نرم افزار کنترل گوشی PLC SPY

PLC یکی از برنامه هایی است که می تواند کار کنترل و هک گوشی فرزند شما را انجام دهد. این برنامه با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ساخته شده است.

هک اندروید

نرم افزار کنترل گوشی PLC SPY در دو نسخه بدون دسترسی ( هک با شماره تلفن ) و با دسترسی ارائه می شود. که البته نسخه جدید این برنامه نیز با نام PLC PLUS منتشر شده که شما می توانید آن را با آیکون دلخواهتان مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید، به محض کلیک فرزند برروی لینک ارسالی شما، برنامه به طور خودکار نصب می شود و سپس از لیست نرم افزارها پنهان می شود. قابلیت های منحصر به فردی که این نسخه ارائه داده است، شنود و ضبط مکالمات فرزند و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

فیلم آموزشی نصب برنامه PLC قسمت اول :

آموزش قسمت دوم نصب برنامه بعد از ثبت نام به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مکانیزم برنامه PLC چگونه هک گوشی را انجام میدهد؟

مکانیزم این برنامه نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، هکر تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

چطور امکان هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد ؟

همانطور که قبلا گفتیم این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد

که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ، تمام اطلاعات گوشی شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند. آسیب پذیری  که با برنامه SS7 plc تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

طریقه استفاده از برنامه PLC:

هشدار : قانون برنامه این است که استفاده از این برنامه فقط برای کنترل فرزندان و افراد خانواده زیر ۱۸ سال میباشد لطفا همکاری بفرمایید تا بتوانید در نسخه های جدیدتر قابلیت های بهتری به شما کاربران محترم ارائه دهیم.

ابتدا برنامه را دریافت و نصب کنید سپس برنامه را اجرا کنید( توجه داشته باشید حتما به اینترنت متصل باشید ) پنجره ای برای شما باز میشود که نام خانوادگی خود و شماره موبایل خود و ایمیل را ثبت میکنید تا ثبت نام صورت بگیرد.

تنظیمات مربوط به پنل کاربری

بعد از ثبت نام شما به ورودی برنامه خواهید رفت همانند شکل زیر سپس در فیلد ها اطلاعات خواسته شده را ثبت میکنید

۱-ابتدا شماره تلفن فرزند خود

۲-قسمت های گوشی مثل پیامک ها تماسها و ….

۳-برنامه هایی مثل تلگرام،اینستاگرام،واتس اپ .غیره را که میخواهید اطلاعات آنها را دریافت کنید تیک بزنید و فعال کنید

۴-سپس بروی آیکون سبز رنگ که داخل آن نوشته دریافت کم را لمس کنید و منتظر بمانید تا اطلاعات را برای شما ارسال کند

توجه داشته باشید مدت زمان دریافت اطلاعات گوشی فرزند شما بستگی به سرعت نت شما خواهد داشت ( از یک دقیقه تا ۱۰ دقیقه زمان خواهد برد )

نمونه ورود پنل کاربری

هک گوشی با شماره

نرم افزار کنترل گوشی AndrodRAT

برنامه AndroRAT یکی از محبوب ترین و معروف ترین نرم افزار کنترل گوشی می باشد که رایگان بوده و می تواند با هک گوشی فرد مقابل از راه دور، اقدام به ارسال Sms ، مخاطبین و حتی موقعیت فرد قربانی کند. این برنامه حتی قادر است با استفاده از دوربین جلو یا پشت گوشی، بدون اینکه قربانی متوجه چیزی شود، اقدام به تصویر برداری نماید.

 

بخشی از نام این برنامه که با عبارت RAT مشخص شده، مخفف Remote Administrative Tool به معنای “ابزار کنترل کننده از راه دور” است. این برنامه به طور خودکار بعد از اینکه گوشی فرد موردنظر روشن شود راه اندازی خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال یک برنامه هک گوشی رایگان و کاربردی هستید، برنامه AndroidRAT یکی از بهترین گزینه های موجود است.

آموزش کار با نرم افزار کنترل گوشی  AndroRat

قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر شویم که این گونه آموزش ها صرفا برای آموزش نحوه کار برنامه های هک در سایت قرار گرفته تا علاقه مندان به بحث امنیت بتوانند با استفاده از آن به آسیب پذیری های موجود در سیستم عامل اندروید پی برده و نسبت به رفع این آسیب پذیری ها اقدام نمایند.

در اولین مرحله ما نیاز به مکانی در اینترنت داریم تا اطلاعات بدست آمده از نرم افزار AndroRat به آنجا ارسال شود. برای این منظور ابتدا وارد سایت noip.com شده و یک هاست با نام دلخواه ایجاد می کنیم.

اکنون باید عملیات مربوط به انتقال پورت را انجام دهیم. عملیات انتقال پورت برای هر مودم به نحوی خاص انجام پذیر است. پس برای انجام عمل انتقال پورت بهتر است نوع مودم خود را در گوگل جستجو کرده و سپس نحوه انتقال پورت در آن را بدست بیاورید.

در این مرحله نرم افزار AndroRat Blinder را دانلود کرده و سپس در قسمت Hostname نام هاستی را که ساخته اید و در قسمت Port نام پورت مربوطه را وارد نمایید. حال برای فایل مربوطه یک نام انتخاب کرده و روی Go کلیک نمایید.

حال باید نرم افزار DUC که برای آپدیت خودکار DNS در ویندوز به کار گرفته می شود را دانلود و نصب نمایید. پس از نصب برنامه DUC آن را باز کرده و مشخصات هاستی که ساخته بودید را در قسمت مربوطه وارد کنید.

اکنون نرم افزار AndroRat Project را دانلود و نصب نموده و بعد از آن تب Server را باز کنید و در آنجا شماره پورتی که قبلا ایجاد کرده اید را وارد نمایید.

سپس فایل apk را که مراحل قبل توسط برنامه AndroRat Blinder ایجاد کرده بودید را روی موبایل هدف اجرا کنید.

بعد از انجام مراحل بالا تقریبا شما موفق به ساخت یک برنامه هک اندروید شده اید. البته باید بدانید که اکثر آنتی ویروس ها به سبب مشهور بودن برنامه AndroRat در فرایند هک و نفوذ، این نرم افزار را بعنوان ویروس شناخته و اجازه دسترسی به آن را نمی دهند.

نرم افزار کنترل گوشی Droidsheep 

یکی از برنامه های هک شبکه وایرلس و نفوذ به اکانت شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و اینستاگرام، برنامه Droidsheep می باشد. این برنامه برای شناسایی نقاط ضعف و آسیب پذیری های شبکه طراحی و ساخته شده است و امکانات بی نظیری برای شناسایی آسیب پذیری ها و تهدیدات شبکه، در اختیار کارشناسان امنیت قرار می دهد. اما از آنجا که برنامه های تست نفوذ و شناسایی نقاط ضعف، همچون چاقویی دولبه عمل می کنند، گاهی هکرها نیز از این برنامه ها برای استفاده در مقاصد خودشان استفاده می نمایند.

نرم افزار کنترل گوشی

آموزش کار با نرم افزار کنترل گوشی Droidsheep

تمام ابزاری که از شبکه وایرلس برای انتقال داده استفاده می کنند، اطلاعاتی را در فضا انتشار می دهند. منتها چون این اطلاعات برای مقصد خاصی ارسال می شوند، معمولا بقیه دستگاه ها از گرفتن آن خودداری کرده و فقط مقصد آن را دریافت می کند. اما برنامه Droidsheep اینگونه نیست و تقریبا تمامی اطلاعات موجود در شبکه ای که به آن متصل است را دریافت می کند. سپس این اطلاعات دریافت شده را طبقه بندی کرده و اقدام به دریافت کدهای Session می کند. سپس از این کدها که در حقیقت کلید ارتباط بین دستگاه هک شده و سایت مورد نظرش می باشد، برای ارتباط با آن سایت استفاده می کند. Droidsheep در واقع کلید های نشست را سرقت کرده و از آن کلیدها برای ارتباط خودش با وبسایت ها استفاده می کند.

پس از اینکه Droidsheep کلیدهای نشست را سرقت کرد، از آن برای اتصال به وبسایت مورد نظر استفاده کرده و خود را به جای کاربر اصلی جا می زند. درویدشیپ با استفاده از این شیوه، قادر خواهد بود اکانت های شبکه های اجتماعی و تقریبا تمامی وبسایت ها را هک نماید.

بازدیدها: 2004

دیدگاهتان را بنویسید