نرم افزار هک گوشی رایگان دروغی برای جذب مخاطب بیشتر

هک شدن شماره موبایل
هک شدن شماره موبایل دروغ یا واقعیت ؟
سپتامبر 7, 2020
کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه
کنترل گوشی فرزندان بدون نصب برنامه
سپتامبر 12, 2020

نرم افزار هک گوشی رایگان دروغی برای جذب مخاطب بیشتر

نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان

نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان ، دروغی است که برای جذب مخاطب بیشتر در بسیاری از سایت ها و یا صفحات شبکه های اجتماعی از آن استفاده می کنند. در واقع باید بپرسیم که اگر شخصی چنین دانش و مهارتی داشته باشد که بتواند نرم افزاری برای هک گوشی موبایل بسازد ، چرا باید آن را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار دهد ؟ همانطور که احتمالا می دانید ساخت و سپس پشتیبانی کردن حتی از یک نرم افزار ساده ، کاری زمان بر می باشد. و علاوه بر آن صاحب نرم افزار را متحمل هزینه های زیادی می کند. با این اوصاف به راحتی می توان نتیجه گرفت که نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان عبارتی فریب دهنده برای جذب مخاطب بیشتر است.

اما اگر به دنبال یک نرم افزار هستید که بتواند هک گوشی را برای شما انجام دهد و سوالاتی در ذهنتان درباره این نرم افزارها ایجاد شده است. سوالاتی مانند این که آیا اصلا این نرم افزارها واقعی هستند ؟ آیا افراد عادی می توانند با استفاده از نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان یا با هزینه عمل هک را انجام دهند؟ و هر سوال دیگری که درباره برنامه ی هک گوشی دارید ، در ادامه همراه ما باشید تا پاسختان را دریافت نمایید.

واقعیت نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان / آیا اصلا نرم افزار هک گوشی وجود دارد؟

همانطور که در ابتدا نیز گفتیم ، امکان وجود نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان و بدون هزینه وجود ندارد. اگر شخص یا سایت و صفحه ی خاصی به شما پیشنهاد نصب نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان را داد. شک نکنید که از این کار هدف خاصی دارد. حال ممکن است هدف هک گوشی خود شما باشد و یا انتشار یک ویروس خاص در گوشی اشخاص مختلف و یا هر مقصود دیگری که شاید اکنون به ذهن ما نرسد. از همین رو توصیه می کنیم که به هیچ وجه سراغ نرم افزارهای هکی که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد ، نروید.

اما درباره ی این که آیا اصلا نرم افزارهای هک وجود دارند یا نه به طور خلاصه و بدون سردرگمی باید بگویم که بله . در سال های اخیر چنین نرم افزارهایی به وفور در سطح دنیا ساخته شده اند.

اگر تاکنون از عده ای شنیده اید که اصلا چنین امکانی وجود ندارد و گوشی های هوشمند امنیت فوق العاده ای دارند که هیچ نرم افزاری قدرت نفوذ به آن را ندارد. در پاسخ به آنها باید بگوییم که امروزه با همان سرعتی که تکنولوژی ساخت لوازم هوشمند در حال رشد می باشد، فناوری هک و نفوذ نیز به همان سرعت و حتی بیشتر در حال رشد و پیداکردن تمام حفره های امنیتی می باشد. و می توان گفت که هیچ دستگاهی وجود ندارد که هک کردن آن غیرممکن باشد.

نرم افزارهای هک چگونه کار می کنند ؟

اکنون که متوجه شدید حقیقت وجود نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان چیست و البته متوجه شدید که نرم افزار هک وجود دارد. بهتر است درباره ی این که این نرم افزارها چگونه کار می کنند هم به طور اجمالی اطلاعاتی داشته باشید.

هیچ نرم افزار و اصولا هیچ سیستمی وجود ندارد که توسط بشر طراحی و ساخته شده باشد، اما خالی از اشکال و ایراد باشد. سیستم عامل ها هم از این قانون مجزا نیستند .
هنگامی که یک سیستم عامل طراحی و ساخته می شود به مرور زمان هکر ها با آزمایش و بررسی آن پی به ایرادات ( باگ ) و رخنه هایی (Wholes) در آن خواهند برد . آنها می توانند از این ایرادات ناخواسته استفاده کنند تا به سیستم هدف دسترسی ایجاد نمایند .

نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان

هر دستگاه ها یا سیستم عاملی دارای یک محل ذخیره اطلاعات می باشد که دیتابیس نامیده می شود. هکر با پیدا کردن راه نفوذ به این محیط می تواند به اطلاعات مورد نظر دسترسی پیدا کند.

هکرهای حرفه ای درواقع نیازی به نرم افزار هک ندارند . چرا که آنها به قدری در این راه خبره هستند که با نوشتن چند کد برنامه نویسی بتوانند به اطلاعات موجود در گوشی موردنظر نفوذ کنند. اما این هکرها بنا به دلایلی نیز اقدام به ساخت نرم افزار هک کرده و آن را در اختیار هکرهای مبتدی و یا حتی مردم عادی قرار می دهند.

نرم افزار هک پس از ورود به باگی که از پیش توسط سازنده آن برایش تعیین شده است. اقدام به ارسال اطلاعات برای پنل مدیریت خود می کند. این کار توسط اینترنت انجام می شود . و هر دو طرف این عملیات یعنی هکر و قربانی می بایست به اینترنت دسترسی داشته باشند.

یک نرم افزار هک خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

اگر تصمیم به استفاده از نرم افزارهای هک گرفتید و به دنبال بهترین نرم افزار می گردید ، ابتدا باید بدانید که یک نرم افزار خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد. این ویژگی ها را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

اولین راه ارتباطی که از طریق تلفن ها بین افراد صورت می گیرد ، تماس های صوتی می باشد. یک نرم افزار خوب باید بتواند گزارش کامل و دقیقی از لیست تماس های ورودی و خروجی ارائه دهد. همچنین نرم افزارهای حرفه ای تر قابلیت شنود تمامی تماس ها را نیز دارند.

نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان

نمایش تمام پیامکها

نمایش فهرست پیامک های ارسالی و دریافتی ساده ترین کاری است که یک نرم افزار هک گوشی و حتی همان نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان نیز باید بتواند انجام دهد.

برنامه های هکی که دارای قابلیت های پیشرفته تری هستند ، توانایی نمایش پیامکهای حذف شده را هم دارند.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند. که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی است که شخص با هزاران نفر با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد .

از همین رو با توجه به آسیب هایی که این رسانه ها به خصوص برای کودکان و نوجوانان به همراه می آورند ، استفاده از نرم افزارهای هک برای کنترل والدین بر فرزندانشان به شدن توصیه می شود.

که البته تمام نرم افزارهای هک و به خصوص نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان قابلیت نمایش قعالیت ها در شبکه های اجتماعی را ندارند. بنابراین درصورت تمایل به نظارت برروی این زسانه ها می بایست به دنبال نرم افزاری باشید که این قابلیت را ارائه دهد.

نمایش موقعیت مکانی و مسیرهای طی شده

برنامه های ردیابی و نمایش موقعیت مکانی از آن دسته برنامه هایی بودند که به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفتند. اما اکنون نرم افزارهای هک نیز چنین قابلیتی را ارائه می دهند.

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند با استفاده از نرم افزارهای هک ، دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند .

بهترین نرم افزار کنترل خانواده

 

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

این یکی از قابلیت های خاص می باشد که کمتر نرم افزاری آن را ارائه می دهد. و تنها نرم افزاری که در کشور ما این قابلیت را دارا می باشد، نرم افزار plc spy است.

با این قابلیت قادر خواهید بود تمام اتفاقاتی که در اطراف فرزندتان رخ می دهد را مشاهده و از خطرات احتمالی آگاه شوید.

داشتن تیم پشتیبانی

علاوه بر تمام قابلیت ها و خصوصیات بالا یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک نرم افزار هک خوب باید دارا باشد، داشتن یک تیم پشتیبانی حرفه ای است. این تیم پشتیبانی باید راهنمایی های لازم را به کاربران برای نصب و استفاده از برنامه بدهند.

معرفی چند تا از بهترین نرم افزارهای هک

اکنون که پاسخ بسیاری از سوالاتتان را گرفته و با ویژگی  های یک برنامه ی خوب آشنا شدید . قصد داریم چندتا از بهترین نرم افزارهایی را که در زمینه هک چه در ایران و چه در خارج از کشورر فعالیت دارند را معرفی نماییم.

نرم افزار plc spy

یکی از نرم افزارهایی که در زمینه هک و کنترل گوشی، بسیار موفق عمل کرده است، نرم افزار PLC SPY می باشد. نرم افزار PLC SPY توسط سامانه کنترل فرزند با هدف مراقبت از فرزندان در فضای مجازی طراحی شده و در اختیار والدین قرار گرفته است. تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند . این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

 برنامه کنترل فرزند plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم نرم افزار PLC که با نام PLC PLUS منتشر شده است، کنترل گوشی فرزندان را از راه دور و بدون دسترسی انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

ردیابی گوشی فرزندان رایگان

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل فرزند plc spy

نرم افزار AndroRAT

نام اندروارت معمولا در صدر تمام لیست های برنامه های هک و کنترل می باشد. چرا که جزء اولین برنامه هایی بود که برای هک سیستم عامل اندروید طراحی شد.

AndroRAT مخفف ابزارهای اداری از راه دور اندرویدی است. این برنامه امکان مدیریت یک دستگاه Android از راه دور را می دهد. می توانید مواردی مانند مخاطبین ، گزارش تماس ، پیام کوتاه ، MMS ، تماس های اخیر و سایر اطلاعات خصوصی را مشاهده کنید.

پس از نصب ، به عنوان یک سرویس در پس زمینه و به صورت کاملا پنهان اجرا می شود . در صورت نصب آن در دستگاه هدف ، این یک راه خوب برای جمع آوری اطلاعات از تلفن Android است.

نرم افزار Spy Video Recorder

این نرم افزار ابزاری برای جاسوسی و تصویربرداری مخفیانه توسط گوشی موبایل فرد قربانی می باشد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده می باشد. این برنامه را می توانید روی گوشی خود و یا هر فردی که می خواهید نصب کنید و در زمان هایی که نباید کسی متوجه تصویربرداری شود، این برنامه می تواند به صورت مخفیانه و حتی در صورت قفل بودن گوشی شروع به فیلمبرداری نماید.

نرم افزار Droidsheep

برنامه Droidsheep توسط متخصصین هک و امنیت ساخته شده که به هک کردن شبکه های وای فای و دریافت اطلاعات از این شبکه ها علاقه دارند. از همین رو برنامه به طور بسیار دقیق و کاربردی طراحی شده و به همین دلیل هم در لیست بهترین برنامه های هک گوشی های اندرویدی جای گرفته است. یکی از ویژگی های این نرم افزار به سرقت بردن پروفایل های اینترنتی است و تقریبا با هر وبسایت و شبکه اینترنتی سازگاری دارد. بنابراین Droidsheep یک نرم افزار رایگان و بدون دردسر برای هک گوشی های اندرویدی می باشد. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید خیلی راحت به اطلاعات اکانت هایی همچون فیسبوک، توییتر و غیره کاربران دسترسی پیدا کنید.

نرم افزار APKInspector

برنامه APKInspector یک اپلیکیشن خاص است که به شما اجازه می‌دهد از تکنیک های مهندسی معکوس استفاده کنید. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید به ویژگی های گرافیکی و آنالیزهای کاربردی از وضعیت کاربران مختلف دسترسی پیدا کنید تا دید جامعی از عملکرد آن ها و شرایط هر کاربر داشته باشید. با این نرم افزار می‌توانید سورس کد های هر برنامه اندرویدی که مورد نظرتان باشد را پیدا کنید. نرم افزار APKInspector برای کاربرانی که به شیوه های خاص به دنبال هک و نفوذ در گوشی های اندرویدی هستند کاربرد دارد.

نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان

دیدگاهتان را بنویسید