نرم افزار شنود صدا و جاسوسی موبایل spy

دیلیت اکانت اینستاگرام
آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام همراه با حذف حساب موقت و دائمی به صورت تصویری
آگوست 31, 2018
هک هاتگرام
هک هاتگرام با استفاده از نرم افزار plc spy
سپتامبر 1, 2018

نرم افزار شنود صدا و جاسوسی موبایل spy

نرم افزار شنود

نرم افزار شنود صدا یا جاسوسی از گوشی دیگران یکی از نرم افزارهایی است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. اینگونه برنامه ها همیشه با بحث های جنجالی نیز همراه هستند. مباحثی همچون نقض حریم خصوصی افراد و غیر قانونی بودن کار با این نرم افزارها و …، البته قابل ذکر است که قانونی یا غیرقانونی بودن کار با این نرم افزارها را نحوه استفاده از آنها و اینکه برای چه شخصی استفاده می کنید مشخص می کند. به طور مثال اگر بخواهید با استفاده از این نرم افزارها به جاسوسی از گوشی دوستان و آشنایان یا حتی همسر خود بپردازید، این یک امر غیرقانونی محسوب می شود اما اگر بخواهید با این نرم افزارها فرزندان نوجوان خود را کنترل و برروی فعالیت های آنها در فضای مجازی نظارت داشته باشید امری کاملا قانونی به حساب می آید.

امروز در این مقاله هدف ما معرفی نرم افزار شنود صدا و جاسوسی گوشی های اندروید و یا iOS ی است که می‌توان از آن برخی استفاده‌های مناسب مانند کنترل فعالیت فزندان خود و یا نظارت بر فعالیت کارمندان یک زیر مجموعه را انجام داد.

نرم افزار شنود صدا چیست؟

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و فناوری شنود صدای دیگران هم همچون بسیاری از دیگر اموری که قبلا ممکن نبود، امکان پذیر شده است. امروزه شنود صدا به دو روش انجام می شود. اول از طریق استفاده از دستگاه شنود و کارگذاری میکروفن های مخصوص شنود در مکان هایی مخفی و دوم از طریق نصب نرم افزارهایی که به همین منظور طراحی شده اند برروی گوشی موبایل و یا کامپیوتر شخص مورد نظر خود.

در تعریف نرم افزار شنود باید بگوییم که نرم افزار شنود، برنامه ای است که با استفاده از امکانات و ابزار خود دستگاه موبایل، مانند میکروفن گوشی اقدام به ضبط صدای اطراف گوشی بدون متوجه شدن مالک آن می نماید و سپس صدای ضبط شده را از طریق اینترنت برای شما ارسال می کند.

انواع نرم افزار شنود صدا

همانطور که می دانید و حتما تا به حال با سرچ در گوگل متوجه شده اید، برنامه های شنود صدا بسیار متنوع هستند و تعداد زیادی از اینگونه برنامه ها با قابلیت های مختلف طراحی و عرضه شده است. برخی از این نرم افزارها به طور رایگان خدمات خود را ارائه می دهند که معمولا این خدمات بسیار محدود می باشند. اما تعدادی از برنامه ها نیز وجود دارند که با پرداخت هزینه های مربوطه، خدمات بسیار گسترده تری را به کاربران خود ارائه می دهند. معمولا نرم افزارهای شنود صدایی که رایگان می باشند باید روی گوشی شخص موردنظر نصب شوند و سپس هرموقع که بخواهید با آنها شنود را انجام دهید باید به گوشی شخص دسترسی مستقیم داشته باشید. این عمل معمولا کاربرد چندانی ندارد چرا که انتظار می رود پس از نصب برنامه برروی گوشی شخص مورد نظر به طور خودکار و همیشگی عمل شنود انجام شود. علاوه بر این شنود صدا در نرم افزارهای رایگان به صورت آفلاین انجام می شود و نمی توانیم در هر زمانی که بخواهیم شنود را انجام دهیم و باید پس از دسترسی مستقیم به گوشی شخص موردنظر فایلهای ضبط شده در موبایل او را گوش دهیم. اما نرم افزار شنود صدایی که رایگان نباشد و توسط کارشناسانی با دانش بالا طراحی شده باشد، از قابلیت های بسیار بیشتری برخوردار هستند که مهمترین آنها این است که تنها با یکبار نصب برروی گوشی فرد مورد نظر همواره عمل ضبط صدا را انجام می دهد و به صورت آنلاین برای شما ارسال می شود و شما نیازی به دسترسی دوباره ندارید. همچنین این نرم افزارها پس از نصب برروی گوشی شخص مقابل به طور خودکار پنهان و غیرقابل مشاهده برای صاحب گوشی می شود.

نرم افزار شنود صدا spy

نرم افزار شنود spy از جمله نرم افزارهایی است که باهدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه شده است . این برنامه قابلیت های بسیار کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. قابلیت هایی مانند مشاهده تصاویر گالری موبایل، مشاهده لیست پیام ها و تماس ها، مشاهده فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی و …

نرم افزار شنود

با استفاده از قابلیت شنود برنامه میتوان صدای محیط رابه صورت آنلاین دریافت کرد و حتی از محیطی که فرزندان درآن حضور دارند تصویربرداری نیز نمود .

همچنین با استفاده از این برنامه علاوه بر کنترل فرزندان می توانید کارمندان و به خصوص بازاریابان و رانندگانی که خارج از محیط اداره کار می کنند را کنترل و بر عملکرد آنها نظارت کرد.

این برنامه دارای پشتیبانی فارسی زبان ۲۴ ساعته بوده ومحیط خود برنامه و پنل مدیریتی آن نیز به زبان فارسی ترجمه شده تا کوچکترین پیچیدگی برای کاربران نداشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه spy می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

نرم افزار جاسوسی spy app

بازدیدها: 3024

دیدگاهتان را بنویسید