نرم افزار ردیاب گوشی های اندروید و آیفون

بروزرسانی گوگل پلی
کاربرد و بروزرسانی گوگل پلی به صورت کامل بدون محدودیت
نوامبر 14, 2017
پاوربانک همراه
پاوربانک همراه هوشمند با ظاهری شبیه به قلم لمسی
نوامبر 17, 2017

نرم افزار ردیاب گوشی های اندروید و آیفون

نرم افزار ردیاب

نرم افزار ردیاب که بصورت رایگان در اختیار شما خواهیم گذاشت، میتواند به والدین ، مدیران . این امکان را می دهد که در هر زمانی از موقعیت فرزندان و بازاریابان خود آگاه باشند.

سازندگان گوشی های تلفن همراه ،با قرار دادن و نصب پیش فرض نرم افزارهای ردیابی به همراه محصولاتشان نموده اند این نشان دهنده اهمیت بالای نرم افزار ردیاب می باشد.این برنامه را باید درون گوشی فرزندان و پرسنل خود نصب کرده تا بتوان از آن استفاده کرد.

والدین با توجه به پنل کاربری که در اختیارشان قرار میگیرد میتوانند به سرور مرکزی که اقدام به جمع آوری این اطلاعات می کند متصل شوند تا براحتی و به سرعت از موقعیت فعلی فرزندانشان آگاه شده و صحت و سلامت کودکانشان را هر لحظه زیر نظر بگیرند. حتی می توان در موقعیت ها و مکان های خطرناک پا را فراتر از این گذاشت و با ردیابی موبایل همسر یا فرزندان خود و افراد سالخورده ، از موقعیت و سلامت آنها نیز اطلاع پیدا کرد.

نرم افزار ردیاب

 

نرم افزار ردیاب با شماره تلفن

اما اگر نمیتوانید برنامه را نصب کنید داخل گوشی فرزندان خود میتوانید برنامه ای که با شماره تلفن تمام اطلاعات گوشی را بدست آورید استفاده کنید ، از جمله نرم افزارهایی که با این هدف طراحی و تولید شده اند، می توان به نرم افزار PLC، اشاره نمود که قدرت ویژه ای در دریافت اطلاعات گوشی و وقعیت مکانی تلفن همراه دارد. و از لینک قابل دانلود می باشد.

دانلود نرم افزار PLC

اما اگر شما میخواهید هزینه ای نکنید میتوانید برنامه ای که برای شما به صورت رایگان قرار داده ایم دریافت و نصب کنید این سرویس ردیاب موبایل نیاز به سخت افزار فیزیکی (دستگاه GPS) ندارد و حتی نیازی به نصب آن بر روی گوشی آیفون یا آیپد ندارید. با استفاده از این سرویس می‌توانید بصورت لحظه به لحظه iPhone یا iPad خود را بدون نیاز به نصب برنامه ای و هرگونه محدودیت به ردیابی دستگاه ایفون یا آیپد مفقود شده یا به سرقت رفته بپردازید.

نرم افزار ردیاب موبایل به صورت سیستمی مخفی میشود و هیچ کس متوجه نصب آن در گوشی نمیشود ؛ بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از حدف سرویس از روی دستگاه خود به مکان یابی آن در هر موقعیتی بپردازید. از امکاناتی که این سرویس در اختیار کاربر قرار می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ردیابی آیفون و آیپد بصورت لحظه‌ای
  • مشاهده موقعیت‌های مکانی ساعات دلخواه
  • امکان مشاهده موقعیت ها بر اساس دکل مخابراتی سیم‌کارت
  • تعیین محدوده جغرافیایی مجاز و غیرمجاز برای دستگاه مورد نظر
  • ارسال فرمان از راه دور
  • و..

دانلود نرم افزار ردیابی

دیدگاهتان را بنویسید