نرم افزار ردیاب موبایل و قابلیت های آن

بازیابی اکانت هک شده
بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و هک شدن اینستاگرام
نوامبر 29, 2017
شنود صدا از راه دور و برنامه جاسوسی دیگران
دسامبر 4, 2017

نرم افزار ردیاب موبایل و قابلیت های آن

ردیاب موبایل

مشترکینی که به دنبال نظارت و کنترل فرزندان خود هستند با انتخاب درست یک نرم افزار ردیاب موبایل خواهید توانست  دستگاه‌ فرزند خود و یا همسر و اعضای خانواده خود را کنترل و مانیتور کنید.

در قدم اول باید نسبت به دریافت برنامه از طریق وب سایت برنامه اقدام نمایید. بعد از دریافت برنامه و نصب و فعالسازی نرم افزار ردیابی بر روی گوشی فرد مورد نظر که میتواند فرزند شما یا همسر شما باشد ، هر گونه فعالیتی که بر روی گوشی مورد نظر شما رخ دهد توسط برنامه ثبت خواهد شد.

اطلاعاتی که برنامه از فرد مورد نظر ثبت و ارسال میکند به پنل کاربری شما ارسال خواهد شد و شما می‌توانید ازخدمات برنامه جهت کنترل و نظارت بر گوشی فرزندان بهره ببرید اطلاعاتی که به صورت کامل جمع آوری شده به سرورهای نرم افزار ردیاب موبایل نظارت والدین از طریق بستر اینترنت منتقل خواهند شد

ردیاب موبایل

هر بخشی اطلاعات خود را از طریق پنل کاربری اختصاصی آنلاین در اختیار کاربر قرار می دهند و پس از دریافت برنامه و ثبت اولین دستگاه (با ایمیل ثبت شده هنگام خرید) امکان دسترسی به پنل کاربری اختصاصی فراهم خواهد شد. هم اکنون کاربر می‌تواند اطلاعات جمع‌آوری شده توسط برنامه را مشاهده کند. توجه داشته باشید که اطلاعاتی که برای شما به پنل کاربری ارسال می شود به صورت اختصاصی است و کسی نمیتواند به آنها دسترسی پیدا کند به این خاطر که رمز انتخابی شما در 5 مرحله رمزنگاری میشود .

هیچ کاربری نخواهد توانست به اطلاعات دسترسی پیدا کند دسترسی به پنل کاربری اختصاصی از طریق هر مرورگری و هر دستگاهی که دسترسی به اینترنت دارد در تمام نقاط دنیا میسر است.

پنل کاربری اختصاصی نرم افزار ردیاب موبایل

برای هر کاربر که خرید نرم افزار ردیاب موبایل را انجام دهد پنل کاربری مختص به آن اختصاص داده میشود این پنل بخش مهمی از سامانه است که قادرید اطلاعاتی که از طریق برنامه ثبت میشود به پنل کاربری ارسال شده و شما میتوانید کنترل و نظارت را به راحتی انجام دهید.

امکانات منحصر به فرد ردیاب موبایل و پنل کاربری  که در اختیار شما قرار میگیرد :

  • ردیابی مکان موبایل فرزند شما به صورت لحظه لحظه حتی زمانی که GPS گوشی خاموش باشد (مکان یابی به واسطه دکل های مخابراتی)
  • ردیابی مکالمات موبایل و نیز ردیابی کامل پیامک ها به طور لحظه ای
  • ردیابی تاریخچه مرورگر موبایل و سایت های مشاهده شده روی مرورگر گوشی اندرویدی
  • دسترسی و ردیابی شماره مخاطبین گوشی
  • ردیابی برنامه های نصب شده روی موبایل اندرویدی
  • گزارش میزان شارژ باتری، وضعیت وای فای گوشی، وضعیت GPS گوشی و…
  • ردیابی پیام های تلگرام
  • گزارش گفتگو ها در واتس اپ
  • نظارت بر پیام های ارسال و دریافتی وایبر و سایر شبکه های اجتماعی
  • مسدود کردن سایت های نامناسب روی گوشی فرزندتان

دسترسی به اینترنت

برای استفاده و نصب به صورت صحیح برنامه باید به اینترنت پایدار و با سرعت خوب متصل شود توجه داشته باشید که اگر دستگاه هدف به اینترنت دسترسی نداشته باشد هیچ اطلاعاتی به پنل کاربری اختصاصی منتقل نخواهد شد. اگر شما به اینترنت دسترسی نداشته باشید امکان دسترسی به پنل کاربری اختصاصی محیا نخواهد شد. مد نظر داشته باشید گاهی اوقات ترافیک شبکه باعث تاخیر در مشاهده اطلاعات می‌شود. اگر شما در کار با سامانه به مشکل برخورد کردید علت آن را باید در سه موضوع نصب و تنظیم نادرست برنامه، عدم سازگاری دستگاه با برنامه و اینترنت بی‌کیفیت جست‌وجو کرد. به هر حال اگر با مشکلی برخورد کردید می‌توانید با تیم پشتیبانی برنامه از طریق روش‌های زیر در تماس باشید. تیم پشتیبانی در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی و حل خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید