مکالمه اینستاگرام ( تصویری و صوتی ) به این شبکه اجتماعی اضافه شد

شنود صدا
دانلود نرم افزار شنود صدا با نرم افزار رایگان EAR SPY
آگوست 11, 2018
نرم افزار
آگوست 14, 2018

مکالمه اینستاگرام ( تصویری و صوتی ) به این شبکه اجتماعی اضافه شد

مکالمه اینستاگرام

سرانجام امکان مکالمه اینستاگرام به صورت تصویری و صوتی آنلاین به اپلیکیشن اجتماعی محبوب اضافه شد و از حالا کاربران می توانند با دوستان خود مکالمه اینستاگرام برقرار کنند.

با توجه به وعده هایی که  اینستاگرام به کاربران خود داده بود ، این ویژگی از امروز به این اپلیکیشن اضافه شده است. از حالا یک آیکون “دوربین” به صفحه‌ی چت در بخش دایرکت‌ها اضافه شده است که با لمس آن، می توانید با شخص مقابل مکالمه ویدیویی یا صوتی برقرار کنید. برای اینکار کافیست که بعد از اطمینان از بروزر بودن اینستاگرام، روی آیکون دوربین لمس کنید تا تماس برقرار شود. در حالت عادی تماس به شکل ویدیویی صورت خواهد گرفت اما اگر تمایلی به مکالمه اینستاگرام به صورت تصویری  ندارید، می توانید با لمس آیکون دوربین در صفحه تماس، این قابلیت را خاموش کنید.

مکالمه اینستاگرام
http://controlfarzand.com/?p=4174&preview=true

با فعالسازی میتوانید با کیفیت کامل و بدون تاخیر از آن استفاده نمود این قابلیت ازیک متاه پیش فعال شده بود اما از امروز به صورت کامل و رسمی این قابلیت را در اختیار کاربران قرار میدهد اما اگر هنوز برای شما فعال نشده است، احتمالا باید چند ساعتی منتظر بمانید.

علاوه بر این، بخش اکسپلور نیز از امروز با تغییری جزئی همراه خواهد بود و نوسط نواری که به بالای این صفحه اضافه شده است، می توانید پست‌های اینستاگرام را بر اساس دسته‌بندی موضوعی دنبال کنید. افکت‌های جدید در دوربین اینستاگرام نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که از امروز در دسترس شما خواهند بود.

بازدیدها: 758

دیدگاهتان را بنویسید