معرفی کاربردی ترین برنامه های اندروید

نظرسنجی در تلگرام
نظرسنجی در تلگرام را چگونه انجام دهیم؟
اکتبر 4, 2017
برنامه آموزشی دیسون
برنامه آموزشی دیسون بدون محدودیت زمانی
اکتبر 7, 2017

معرفی کاربردی ترین برنامه های اندروید

کاربردی ترین برنامه های اندروید

کاربردی ترین برنامه های اندروید همان طور که پیداس برنامه هایی که میتوانند برنامه های مفید و قابل استفاده باشند که کاربر از آنها میتواند کمک بگیرد و خواسته های خود را از نظر نرم افزار برطرف کنید حال چه برنامه های سیستم عامل اندروید باشند چه سیستم عامل ios .

معرفی کاربردی ترین برنامه های اندروید

لاکی پچر Lucky Patcher 6.6.1

یکی از کاربردی ترین برنامه های اندروید نرم افزار لاکی پچر Lucky Patcher 6.6.1 برنامه ای قدرتمند و و قابل احترام کاربران است که خدمات این برنامه حذف لایسنس های برنامه ها و بازی های اندروید است که با آن قادر خواهید بود اپلیکیشن های پولی را به صورت رایگان استفاده کرد و به صورت کامل از امکانات آن ها بهره ببرید.

پیش نیاز این برنامه اندرویدی برای نصب و استفاده روت گوشی شما است که پیشنهاد میکنیم حتما این برنامه را نصب و استفاده کنید . قابلیت های دیگری که برنامه به شما میدهد این است برای شما حذف لایسنس های License Verification برنامه های دیگر را برعهده دارد و تبلیغاتی که برای شما مزاحمت زیادی در نرمافزار ها و بازی ها به وجود می آورد را حذف خواهد کرد و حتی و با ارائه نسخه های جدیدتر، نرم افزارها و بازی های بیشتری پشتیبانی می شوند. نرم افزارها و بازی هایی که نیاز به حذف لایسنس یا تبلیغات داشته باشند در نرم افزار نمایش داده می شوند و شما به راحتی می توانید لایسنس نرم افزار یا بازی مورد نظر خود را حذف نمایید.

 

کاربردی ترین برنامه های اندروید برنامه Turbo Booster PRO 3.5.6 Paid

برنامه های زیادی جهت بهبود سرعت، تمیزی و بهینه سازی گوشی و تبلت وجود دارند که یکی از بهترین آنها برنامه  Turbo Booster PRO 3.5.6 Paid است

طریقه استفاده از این برنامه به این صورت است کهتنها با کلیک کردن آیکون داخل برنامه خواهید توانست همه برنامه های بدون استفاده را مدیریت و حتی حذف کرده و بدین طریق فضای ذخیره ی داخلی و حافظه را ازاد کنید. خدمات دیگر برنامه این است که به صورت خودکار فایل های جانک(اشغال) و کچ را حذف کرده و باعث میشود دستگاه شما همیشه عملکرد اجرایی بهتری داشته باشد.

کاربردی ترین برنامه های اندروید : برنامه Google Keep

گوگل برنامه دیگری به بازار ارائه کرده است به نام Google Keep – notes and lists v3.4.921 که به صورتی جالببه کاربر این امکان را خواهد داد که در حال حرکت به سهولت یادداشت هایی را ایجاد کنید. از آنجا که این برنامه، یادداشت های شما را با Google همگام سازی می کند؛ می توانید عملاً از هر کجا (در دستگاه اندروید خود، از طریق یک برنامه Chrome و در وب) به آنها دسترسی داشته باشید.

قابلیت ها و خدمات برنامه Google Keep – notes and lists :
– نگه داشتن مسیر افکار خود از طریق یادداشت ها، لیست ها و عکس ها
– اضافه کردن یادآوری ها به نکات مهم و به یاد داشتن از طریق Google Now
– داشتن یادداشت های صوتی
– بایگانی یادداشت ها وقتی دیگر به آنها نیاز ندارید
– سفارشی کردن یادداشت ها با رنگ برای پیدا کردن سریع
– اضافه کردن یادآوری های مکان و زمان
– استفاده از یادداشت های خود را از هر نقطه
– افزودن یک یادداشت به یک چک لیست با اضافه کردن چک باکس

کاربردی ترین برنامه های اندروید :AppHunt – discover

AppHunt – discover new apps v3.2.2 برنامه ای برای گرد آوردن و درست کردن یک لیست از برنامه های به روز شده لحظه ای است. در این برنامه همه کاربرانی که در آن ثبت نام کرده اند به صورت آنلاین به ، بهترین برنامه ها و  رای دادن به آنها این لیست را تهیه میکنند. برنامه های که در 7 روز گذشته بیسترین رای را آورده اند در صفحه اول این برنامه قرار میگیرند و حتی کاربر میتواند در این برنامه شما به لیست برنامه های برتر ماه نیز دسترسی خواهید داشت.

خدمات دیگر برنامه AppHunt – discover new apps اندروید :
✤ اشتراک گذاشتن بهترین برنامه ها با سایر کاربران
✤ رای دادن به برنامه های مورد علاقه خود
✤ کشف برنامه های در حال رشد یا بهترین برنامه های گذشته
✤ به اشتراک گذاشتن افکار خود با جامعه

کاربردی ترین برنامه های اندروید

 

بازدیدها: 22

دیدگاهتان را بنویسید