مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام با استفاده از قابلیت جدید این اپلیکیشن

برنامه هک اس ام اس از راه دور
نوامبر 16, 2018
جلوگیری از هک وای فای و شناسایی افراد متصل به مودم با استفاده از نرم افزار Who use my WiFi
نوامبر 20, 2018

مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام با استفاده از قابلیت جدید این اپلیکیشن

مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام

بسیاری از ما در طول شبانه روز میزان زیادی از وقت خود را صرف استفاده از شبکه های مجازی و به خصوص اینستاگرام می کنیم. در واقع شبکه های مجازی افراد را به خود معتاد می کنند، طوری که بسیاری از این افراد در ترک این عادت عاجز مانده اند. اکنون بعد از مدت ها اینستاگرام قابلیتی را ارائه داده است که برای افرادی که به شکلی اعتیاد به اینستاگرام پیدا کرده اند، بسیار کارآمد می باشد. این قابلیت جدید Your Activity نام دارد که افراد با استفاده از آن می توانند مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام را به طور دقیق انجام دهند. در ادامه این مطلب اطلاعات بیشتری را در این زمینه به شما ارائه خواهیم داد و همچنین نحوه استفاده از Your Activity را بررسی خواهیم نمود.

مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام ( Your Activity )

برای استفاده از قابلیت Activity Dashboard  یا داشبورد فعالیت در اینستاگرام، در ابتدا می بایست این اپلیکیشن را به آخرین نسخه موجود آپدیت نمایید، سپس می توانید مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام را در دست بگیرید که در ادامه نحوه دسترسی به این قابلیت را توضیح خواهیم داد.

برای مشاهده مدت زمان استفاده از اینستاگرام ، به بخش پروفایل خود در این اپلیکیشن وارد شوید و منوی همبرگری که در بالای صفحه وجود دارد را لمس نمایید. حال چند گزینه برای شما نمایش داده می شود که یکی از آنها “Your Activity” می باشد، این گزینه را لمس نمایید و وارد داشبورد فعالیت خود شوید.

پس از ورود به این بخش، نمودار هفتگی مدت زمان استفاده از اینستاگرام برای شما نمایش داده می شود. عددی که در بالای صفحه مشاهده می کنید نیز میانگین روزانه استفاده شما از اینستاگرام می باشد که بر اساس هفته گذشته بدست آمده است.

در این قسمت دو گزینه دیگر نیز وجود دارد، یکی از آنها یعنی گزینه “Set Daily Reminder” به شما امکان تنظیم یک مدت زمان خاص برای استفاده از اینستاگرام را می دهد. در واقع شما می توانید از اینستاگرام بخواهید تا پس از این که مدت زمان استفاده روزانه شما از اینستاگرام به یک مدت زمان خاص رسید، برای شما یک نوتیفیکیشن ارسال کند تا متوجه شوید که به حد آستانه استفاده از این اپلیکیشن رسیده اید و بهتر است استفاده از آن را متوقف نمایید.

مدیریت زمان استفاده از اینستاگرام

در گزینه دومی که در این قسمت موجود می باشد نیز شما می توانید تنظیمات مربوط به نوتیفیکیشن را به طور دلخواه تغییر دهید. این گزینه که Notification Settings نام دارد، به شما این امکان را می دهد تا هشدارهایی که مربوط به خود اینستاگرام هستند را در زمان عدم استفاده از اپلیکیشن غیر فعال نمایید. در این بخش می توانید نوتیفیکیشن های دایرکت چت را نیز فعال یا غیرفعال نمایید.تنظیمات دیگری نیز در این قسمت موجود می باشند که شما می توانید به دلخواه آنها را تغییر دهید.

 

بازدیدها: 269

دیدگاهتان را بنویسید