مترجم همراه ویرا را به صورت دائمی دانلود کنید

اشتباهاتی که باعث هک شدن می شوند را بشناسید و آنها را رفع کنید
سپتامبر 12, 2018
مانیتورینگ گوشی
مانیتورینگ گوشی با نرم افزار spy monitor
سپتامبر 15, 2018

مترجم همراه ویرا را به صورت دائمی دانلود کنید

مترجم همراه ویرا

این روزها سفرهای خارجی به خصوص به کشورهای همسایه مانند ترکیه که کم هزینه تر و راحت تر است، در میان مردم بسیار باب شده است. اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم در حین مسافرت های خارجی خود دارند، ندانستن و مسلط نبودن به زبان کشور مقصد است. با این که برخی از افراد به زبان انگلیسی مسلط هستند، اما پیدا کردن فردی که در کشور خارجی به زبان انگلیسی مسلط باشد تا بتوانند به راحتی باهم ارتباط برقرار کنند نیز کمی سخت است. در چنین مواقعی همراه داشتن یک نرم افزار مترجم مانند مترجم همراه ویرا بسیار می تواند کمک حال شما باشد.

معرفی قابلیت های مترجم همراه ویرا (Vira)

مترجم همراه ویرا از 24 زبان زنده دنیا، از جمله زبان ترکی، انگلیسی، روسی، عربی، آلمانی و … پشتیبانی میکند، به طوری که با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به یادگیری زبان های مختلف و یا همراه داشتن مترجم شفاهی در سفرهای کاری یا تفریحی خود ندارید. محیط مترجم همراه ویرا از سه بخش مترجم، دیکشنری و دفترچه لغات تشکیل شده است و برای ترجمه جمله مورد نظر خود باید به بخش مترجم مراجعه نمایید.

همچنبن مترجم ویرا بیش از 50 هزار جمله پیش فرض را هم به منظور راحتی کاربران در خود جای داده است. این جملات بر اساس موضوعات مختلف دسته بندی شده‌اند و در بخش دسته بندی جملات مترجم قابل دسترسی هستند.

مترجم همراه ویرا

مترجم صوتی

جمله مورد نظر خود را در مترجم همراه ویرا هم می توانید به صورت صوتی و هم به صورت تایپ دستی وارد کنید. همچنین مترجم ویرا هم می تواند هم به صورت صوتی و هم به صورت تایپی ترجمه جمله مورد نظرتان را به شما ارائه دهد. برای دریافت ترجمه صوتی تنها کافیست آیکون بلندگو که در کنار صفحه قرار دارد را لمس نمایید.

افزودن جملات به دفتر لغت

قابلیت دیگری که مترجم همراه ویرا در اختیار کاربران خود قرار داده است، قابلیت افزودن جملات به دفتر لغات به منظور دسترسی سریع تر و راحت تر می باشد. شما می توانید با مراجعه به دفترچه لغات جملات و کلمات پرکاربرد خود را برای سرعت بخشیدن به کار خود، به این قسمت اضافه کنید.

اشتراک گذاری جملات

مترجم همراه ویرا برای کسب رضایت هرچه بیشتر کاربران خود، قابلیت کپی، ذخیره و البته به اشتراک گذاری جملات ترجمه شده از طریق سایر اپلیکیشن ها را نیز ارائه داده است.

دیکشنری

در بخش دیکشنری این برنامه، دیکشنری هایی به زبان های مختلف وجود دارد که هرکدام را بخواهید با لمس آیکون به علاوه در گوشه پایین و سمت راست برنامه، می توانید دانلود کنید.

همچنین با فعال کردن قابلیت ترجمه شناور، یک آیکون شناور بر روی صفحه مشاهده خواهید کرد، که با لمس آن می‌توانید به سادگی کلمه مورد نظر خود را در دیکشنری جستجو کنید.

ترجمه هوشمند

مترجم همراه ویرا از قابلیت دیگری به نام ترجمه هوشمند نیز بهره می‌برد. با فعال سازی این قابلیت می‌توانید معنی کلمه و یا عبارت مورد نظر خود را پس از کپی کردن آن مشاهده نمایید.

 

برای دانلود نرم افزار مترجم ویرا می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

مترجم همراه ویرا

بازدیدها: 1540

دیدگاهتان را بنویسید