مانیتورینگ و کنترل گوشی های آیفون و اندروید فرزندانتان

معرفی انواع نرم افزار جاسوسی و شنود صدا برای اندروید و آیفون
سپتامبر 20, 2018
ردیابی موقعیت مکانی
ردیابی موقعیت مکانی دوستان و اعضای خانواده با استفاده از نرم افزار
سپتامبر 21, 2018

مانیتورینگ و کنترل گوشی های آیفون و اندروید فرزندانتان

مانیتورینگ

مانیتورینگ چیست ؟ شاید بسیاری از افراد هنوز با مفهوم دقیق مانیتورینگ آشنا نباشند. این که مانیتورینگ دقیقا چه عملی انجام می دهد و آیا با هک کردن تفاوت دارد یا خیر؟ سوالاتی است که در ذهن بسیاری از افراد شکل گرفته و پاسخ درستی برای آن پیدا نکرده اند. همه ما هنگام سرچ کلمه مانیتورینگ در گوگل با تعداد زیادی سایت های مختلف مواجه می شویم که در حال تبلیغ نرم افزارهای مانیتورینگ گوشی هستند اما دقیقا نمی دانیم که این نرم افزارها چگونه عمل می کنند. ما در این مطلب قصد داریم علاوه بر توضیح کامل درباره مفهوم مانیتورینگ، یکی از بهترین نرم افزارهای مانیتورینگ موجود در دنیا را نیز معرفی کنیم.

مانیتورینگ چیست ؟

به فرایند جمع آوری و آنالیز سیستماتیک و استفاده از اطلاعات حاصل‌شده برای ردیابی فرایند یک برنامه در راستای دستیابی به اهداف خاص و یک راهنما برای تصمیمات مدیریتی مانیتورینگ می گویند. عملیات مانیتورینگ معمولا روی فرایندها انجام می شود، به عنوان مثال این که یک فرایند کی و کجا اتفاق می افتد، چه کسی آن را انجام داده و به چند نفر می رسند.

اگر بخواهیم با ادبیات ساده تر مانیتورینگ را تعریف کنیم، می توان گفت به فرایند زیر نظر گرفتن فعالیت های برنامه های خاص در راستای اهداف مشخص مانیتورینگ می گویند. یکی از کاربردهای مانیتورینگ در حوزه مراقبت خانواده می باشد که توسط آن می توان بر فعالیت فرزندان و اعضای خانواده کنترل و نظارت داشت. به دلیل کامل نبودن اطلاعات و نداشتن تجربه کافی فرزندان زیر 18 سال بسیار نیازمند به کنترل و نظارت والدین خود، به خصوص در فضای مجازی می باشند. که مانیتورینگ بسیار می تواند در این حوزه به والدین کمک نماید.

مانیتورینگ گوشی با استفاده از نرم افزار spy monitor

امروزه کنترل کردن فرزندان از راه دور يكي از دغدغه هاي والدین مي باشد. والدین امروزی بسیار نگران فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی هستند چرا که فرزندان هم بسیاری از وقت خود را در این فضا می گذرانند.

نرم افزار spy monitor ابزاری برای مانیتورینگ گوشی و کنترل از راه دور است که امکانات زیادی را در اختیار تمام كاربران (والدین) چه آن هایی که در زمینه برنامه نویسی و مانیتورینگ گوشی تخصص و دانش دارند و چه آن هایی که هیچ دانش و مهارت خاصی در این زمینه ندارند، قرار می دهد.

با استفاده از این نرم افزار می توانید کنترل و مانیتورینگ گوشی فرزندان خود را از راه دور و بدون متوجه شدن آنها انجام دهید. شما مي توانيد زماني كه در منزل يا دفتر كار هستيد به عنوانAdministrator کامپیوتر و یا گوشی اعضای خانواده خود را کنترل نمایید.

مانیتورینگ

مانیتورینگ گوشی با استفاده از نرم افزار spy monitor بسیار راحت است و نسخه های این نرم افزار با پشتیبانی و ترجمه به زبان فارسی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برخی از قابلیت‌های نرم افزار  spy monitoring

– امکان کنترل از راه دور سیستم
– قابلیت مدیریت بانک اطلاعاتی
– نمایش دسکتاپ گوشی فرد مورد نظر
– کنترل میزکار دیگران
– اتصال سریع و بدون وقفه به گوشی مقصد
– عدم قطعی در ارتباط و سرعت بالا
– استفاده بسیار کم از پهنای باند اینترنت
– سهولت در استفاده حتی برای کاربران مبتدی
– رابط کاربر گرافیکی و بسیار ساده
– پشتیبانی از انواع گوشی های اندروید و ویندوز

نحوه عملکرد نرم افزار spy monitor

برای دریافت اطلاعات گوشی فرزند و یا به اصطلاح هک گوشی فرزندتان ابتدا باید نسخه ای از spy monitor را که پس از دانلود آن در اختیارتان قرار می گیر برروی گوشی فرزندتان نصب کنید.

پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که باید وارد نسخه دیگری از نرم افزار که برروی گوشی خود نصب کرده اید، نمایید.

بعد از انجام مراحل بالا نرم افزار به طور خودکار در گوشی فرزند مخفی می شود و تمام اطلاعات موجود در آن نیز برای شما ارسال می شود. اطلاعاتی مانند لیست پیامکها و تماسها، تصاویر موجود در گالری گوشی و تمام فعالیت های فرزند در فضای مجازی و … در اختیار شما قرار می گیرد.

برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت نرم افزار spy monitor می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید

spy monitor

بازدیدها: 1936

دیدگاهتان را بنویسید