قفل تصاویر را چگونه بروی آنها فعال سازسی کنیم ؟ به همراه آموزش تصویری

بازی مومو
بازی مومو (Momo) بازی جدیدی بعد از نهنگ آبی که نوجوانان را به کارهای خطرناک وادار میکند
آگوست 17, 2018
نرم افزار ردیابی گوشی
بهترین نرم افزار ردیابی گوشی در دنیا کدام است؟
آگوست 22, 2018

قفل تصاویر را چگونه بروی آنها فعال سازسی کنیم ؟ به همراه آموزش تصویری

قفل تصاویر

قفل تصاویر برای بعضی از افراد که دوست دارند برخی از تصاویر خود به صورت خصوصی برای خود باقی بمانند ، میتواند راهکاری برای حفظ حریم خصوصی باشد .در حال حاضر برای قفل تصاویر برنامه های زیادی طراحی و منتشر شده اند اما متاسفانه اکثر آنها برای گوشی های اندروید است و برای گوشی های آیفون کارایی ندارند با اینکه برخی از این برنامه ها نسخه مخصوص iOS را نیز دارا می باشند، با این حال چون به طور تخصصی برای این سیستم عامل طراحی نشده اند، نمی توان از آن ها انتظار زیادی داشت. در همین خصوص ما در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی برنامه ای برای قفل تصاویر گوشی های آیفون و  نحوه انجام آن را نیز به شما آموزش دهیم.

قفل تصاویر با برنامه aPrivateVault

اگر شما دارای گوشی آیفون دارید میدانید که سیستم عامل iOS به طور پیش فرض فاقد قابلیتی برای پسورد گذاری و گذاشتن قفل روی برنامه ها یا گالری تصاویر است. علاوه بر این، اگر در اپ استور هم جستجویی داشته باشیم، برنامه های چندان معروفی را برای انجام این کار نمی توانیم بیابیم. در نتیجه نیاز است که برنامه ای را برای این کار شناسایی کرده و سپس آن را از اپ استور دانلود کرده و روی تلفن همراه خود نصب نماییم.

ما در اینجا برنامه aPrivateVault را برای گذاشتن قفل روی تصاویر در آیفون معرفی می کنیم که برنامه ای مطلوب برای انجام این کار است. اگر از جمله کسانی هستید که دوست دارید فایل های شخصی خود را اعم از عکس ها و فیلم های شخصیتان، قفل کرده و اجازه ندهید هر کس به راحتی بتواند به آن ها دسترسی پیدا کند، می توانید ابتدا این برنامه را از طریق لینک پایین دانلود کرده و پس از نصب، آموزش نحوه کار با آن را در ادامه، مطالعه بفرمایید.

دانلود برنامه aPrivateVault

آموزش گذاشتن قفل روی تصاویر در آیفون

پس از این که برنامه aPrivateVault را از طریق لینک بالا دانلود نموده و روی آیفون یا آیپد خود نصب کردید، حال برنامه را اجرا کرده و سپس طبق دستورالعمل های زیر اقدام کنید.

  1. پس از وارد شدن به برنامه، برنامه از شما می خواهد یک پسورد دلخواه برای ورود به برنامه انتخاب کنید.
  2. پس از آن یک سوال امنیتی نیز از شما پرسیده خواهد شد تا در صورت فراموش کردن رمز عبور، با پاسخ دادن به آن سوال بتوانید به برنامه وارد شوید.
  3. در مرحله بعدی، برای اضافه کردن عکس ها و تصاویر مورد نظرتان، گزینه Photos را انتخاب کرده و گزینه “+” را لمس کنید.
  4. در مرحله بعدی باید یک آلبوم تصاویر ایجاد کرده و با استفاده از گزینه Import From Album عکس های مورد نظر خود را به این آلبوم اضافه کنید.
  5. پس از انتخاب عکس های مورد نظر خود و اضافه کردن آن ها به برنامه، تمامی تصاویر انتخابی به این برنامه منتقل می شوند و اکنون شما می توانید این تصاویر را از گالری گوشی خود حذف نمایید.

قفل تصاویر

نحوه گذاشتن قفل روی تصاویر در آیفون

با هر بار ورود به این برنامه، از شما خواسته می شود تا رمز خود را وارد کنید. پس از وارد کردن رمز می توانید به تصاویری که به این برنامه اضافه کرده اید، دسترسی پیدا کرده و همه آن ها را دوباره بازیابی کنید.

توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی، قصد دارید این برنامه را پاک کنید، باید قبل از آن تمامی عکس هایی را که به این برنامه اضافه کرده اید، از حالت قفل خارج کنید. در غیر این صورت تصاویر مورد نظر شما نیز همراه با برنامه پاک خواهند شد و یا در بهترین حالت به صورت رمز شده باقی خواهند ماند.

بازدیدها: 27

دیدگاهتان را بنویسید