فیفا 18 را زودتر از همه دانلود کنیم؟

هک کردن برنامه
هک کردن برنامه هایک از طریق برنامه خواندن پیام ها
سپتامبر 10, 2017
بلوتوث
بلوتوث ویندوز 10 را چگونه راه اندازی کنیم؟
سپتامبر 16, 2017

فیفا 18 را زودتر از همه دانلود کنیم؟

فیفا

فیفا

فیفا یکی از بزرگ ترین نام ها در بین بازی های ورزشی است ، تا همراه با تمامی تغییرات و بهبود های صورت گرفته اش با نام FIFA 18 عرضه شود.

قرار بوده که دمو بازی FIFA 18  در تاریخ 12 سپتامبر عرضه شود و کل بازی در تاریخ 29 سپتامبر عرضه میشود. اگر نمیتوانید بیش از این صبر کنید تا بتوانید ببینید این بازی چگونه است و دمو آن را بازی کنید، ادامه مقاله را دنبل کنید.

دانلود دمو بازی فیفا 18 زود تر از همه

آموزش دانلود بازی‌های رایگان برایPS4

قبل از آموزش باید گفت که ما این مراحل را در یک کنسول PS4 Pro انجام دادیم ، اما مراحل انجام کار در کنسول های PS4، PS3 و حتی Xbox 360 و Xbox One نیز نباید چندان متفاوت باشد.
دمو در تاریخ 12 سپتامبر 2017، یعنی دیروز در دسترس قرار گرفته است. همچنین برای انجام این کار باید کنسول شما به اینترنت متصل باشد و یک ایمیل آماده داشته باشید که به PlayStation Network و Xbox Live متصل نباشد.

ابتدا باید شما یک ایمیل مخصوی به کنسول خود بسازید

1. اولین کار برای شروع باید برید قسمت  تنظیمات کنسول و یک یوزر جدید بسازید. گزینه ی “New to PlayStation Network? Create and Account” را که در پایین صفحه است انتخاب کنید.
فیفا

مراحل دانلود دمو فیفا برای کنسول PS4

 

2. در بخش “Country or Region” کشور خود را انتخاب کنید. البته حتما “New Zealand” را از بین کشور ها انتخاب کنید. همچنین زبان مورد نظر و تاریخ تولد خود را نیز وارد کنید و سپس Next را انتخاب کنید.
3. شما باید اطلاعات را  در این مرحله مثل عبارات زیر وارد کنید:
Postcode: 2579
City: Ararimu
State/Province: Ararimu
  را انتخاب کنید Next پس از وارد کردن اطلاعات بالا
 در این بخش  باید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید این اطلاعات را وارد کنید را انتخاب کنید
مراحل بعد را نیز طی کنید و همچنین با ورود به ایمیل خود و تایید پیغامی که از سوی PlayStation Network فرستاده شده کار ساخت یوزر را تمام کنید.

بازدیدها: 67

دیدگاهتان را بنویسید