فمیلی گارد برنامه ای برای کنترل فرزندان و خانواده خود

آی کلود
آی کلود iCloud :چگونه می توانید آی کلود را تغییر یا حذف کنیم
ژوئن 8, 2017
هک
عمل هک : معرفی انواع هکر ها و روش های نفوذی و اهداف آن ها از هک
ژوئن 13, 2017

فمیلی گارد برنامه ای برای کنترل فرزندان و خانواده خود

فمیلی گارد

فمیلی گارد چیست؟

فمیلی گارد نام نرم افزار موبایل بسیار عالی با نصب و فعال‌سازی آسان  است که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

  • دریافت اطلاعات برنامه های نظیز اینستاگرام ، ایمو ، تلگرام و …
  • بررسی و مشاهده تماس ها  و پیامکهای ورودی و خروجی
  • مکان یابی لحظه به لحظه
  • مدیریت دسترسی به محتوای اینترنت و مشاهده وب سایت های دیده شده

شما نبز می توانید جدا  از  موارد ذکر شده امکان مسدودسازی مخاطبین ، برنامه ها و محتوای وب سایت های نا سالم را برای والدین فراهم می سازد تا به این طریق دغدغه ذهنی والدین در خصوص آسیب های احتمالی حضور در فضای مجازی فرزندان را به صورت کامل از بین ببرد.

فمیلی گارد

پس از نصب و فعال سازی کاملا پنهان  و مخفی خواهد شد .

موارد استفاده از این نرم افزار به صورت زیر می باشد :

نظارت بر فرزندان

با نصب نرم افزار فمیلی گارد بر روی گوشی فرزندتان کلیه فعالیت ها را در شبکه های مجازی و دنیای حقیقی تحت نظر بگیرید و به صورت غیر مستقیم لحظه به لحظه در کنار آنها حضور داشته باشید

مراقبت از سالمندان

 طبیعتا پدر و مادر سالخورده شما نیاز بیشتری به توجه و مراقبت دارند پس با نصب این برنامه شما می توانید این، مبتلایان به  بزرگواران که گاهن آلزایمری هستند که نیازمند مراقبت و محبت کودکانه نا محسوس می‌باشند ، فمیلی گارد این امکان را به شما می دهد تا هر لحظه در کنار این عزیزان باشید.

نظارت بر کارمندان

موقعیت یابی لحظه ای ، مسیر یابی خطی ، تعیین محدوده‌های تردد مجاز و غیر مجاز ، کنترل ارتباطات با مشتریان از جمله قابلیت های ویژه فمیلی گارد است که سلامت عملکرد خانواده تجاری شما را تضمین می کند.

برای دریافت برنامه فمیلی گارد ابتدا بروی آیکون خرید کلیک کرده هنگام نمایان شده کادر برای ثبت نام مشخصات خود را دقیق و شماره موبایل خود را به صورت انگلیسی وارد نمایید.

[zarinpalpaiddownloads id=”15″]

ویژگی های برنامه فمیلی گارد بیشار توضیح داده می شود :

می توانید تمام گزارشات تماس های ورودی و خروجی شامل نام مخاطب، شماره تماس، و مدت زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند را داشته باشید و یا حتی آنها را مسدود کنید.

 آگاهی کامل از مکاتبات پیامکی فرزندان خود با دوستان و سایرین داشته باشید و در صورت نیاز برخی از مخاطبین را فیلتر کنید و جهت گیری لازم را به ارتباطات آنها بدهید.

در هر لحظه از  زمان که مایل باشید می توانید موقعیت عزیزان خود آگاه شوید و در کنار آنها حضور پیدا کنید و در صورت ورود به مناطق مجاز یا غیر مجاز تعیین شده فورا مطلع شوید

وب سایت های بازدید شده توسط فرزندان را تحت نظر داشته باشید و دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید

مشاهده تمام مکالمات شبکه های مجازی نظیر تلگرام واتس اپ و …..

هک گوشی با شماره

دیدگاهتان را بنویسید