عضو شدن در گروه واتساپ

افزایش امنیت آیفون
افزایش امنیت آیفون
مارس 16, 2021
بسته آیفون
مارس 18, 2021

عضو شدن در گروه واتساپ

عضو شدن در گروه واتساپ

روش های عضو شدن در گروه واتساپ

واتساپ یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی است. امروزه بسیاری از گروه های درسی، علمی ، اخباری و… در واتساپ وجود دارند. به همین دلیل عضو شدن در گروه واتساپ می تواند برای برخی از افراد ابهام داشته باشد .در این مقاله می خواهیم در مورد عضو شدن در گروه واتساپ صحبت کنیم . پس از پایان این آموزش شما می توانید بدون این که به گروهی دعوت شده باشید در آن عضو شوید!

عضو شدن در گروه واتساپ با استفاده از iPhone یا iPad

1 فروشگاه اپل استور را  باز کنید. مشخصا باید بدانید که  این فروشگاه  را می توانید در صفحه اصلی خود پیدا کنید.

2
” WhatsApp groups” را جستجو کنید. نماد جستجو را در پایین برنامه مشاهده خواهید کرد. هنگام جستجو ، لیستی از نتایج به شما نمایش داده می شود که این نرم افزار را نمایش می دهد.

این  راهی آسان برای یافتن گروه های عمومی در WhatsApp بدون جستجوی وب است.با دانلود این برنامه در اپ استور می توانید به راحتی گروه مورد نظر خود را با دانستن نام آن پیدا کنید

گروه ها بر اساس دسته بندی سازمان یافته اند و پیوستن به یک گروه به آسانی ضربه زدن روی “پیوستن” است. دقت داشته باشید که این برنامه نصب شده به اکانت واتساپ شما اتصل می یابد. بنابراین بعد از این که روی پیوستن کلیک کردید می توانید با مراجعه به واتساپ خود، آن گروه را مشاهده کنید.

3
روی دریافت ضربه بزنید. نصب این برنامه در iPhone یا iPad شما چند لحظه طول خواهد کشید.

4
گروه های WhatsApp را باز کنید . اکنون می توانید به آنها بپیوندید. البته همانطور که گفته شد قبل از توانایی پیوستن به گروه ، از شما خواسته می شود حساب WhatsApp خود را به این نرم افزار متصل کنید. همه پیوندهایی که در یک گروه به اشتراک می گذارید به صورت عمومی و در وب خواهند بود.

5
برای عضو شدن در گروه واتساپ گروهی را که می خواهید به آن بپیوندید مرور کنید. می توانید دسته ها و جدیدترین گروه های فعال را مرور کنید.

6
برای پیوستن به یک گروه ، روی پیوستن ضربه بزنید. اکنون در حساب WhatsApp خود به آن گروه دسترسی خواهید داشت.

عضو شدن در گروه واتساپ

عضو شدن در گروه واتساپ 

عضو شدن در گروه واتساپ با استفاده از تلفن یا تبلت  Android

1
فروشگاه Google Play  باز کنید
این فروشگاه را در صفحه اصلی ، کشوی برنامه یا جستجو پیدا خواهید کرد.

2
“groups for joining” را جستجو کنید. نوار جستجو را در بالای پنجره برنامه مشاهده خواهید کرد. هنگام جستجو ، لیستی از نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد. groups for join یک برنامه  است که راهی آسان برای یافتن گروه های عمومی در WhatsApp بدون جستجوی وب فراهم می کند.

3
روی نصب ضربه بزنید. نصب این برنامه در Android شما چند لحظه طول خواهد کشید.

4
گروه ها را برای پیوستن باز کنید. این نماد برنامه مانند یک گروه چهار نفره در یک حلقه به نظر می رسد. این مورد را در صفحه اصلی ، کشوی برنامه یا جستجو پیدا خواهید کرد.

5
برای عضو شدن در گروه واتساپ ، روی گروهی که می خواهید به آن بپیوندید ضربه بزنید. با لینک دعوت برای پیوستن به گپ گروهی به WhatsApp هدایت خواهید شد.

6
روی پیوستن به گپ ضربه بزنید. این دکمه را در گوشه پایین سمت راست WhatsApp مشاهده خواهید کرد.

عضو شدن در گروه واتساپ با استفاده از رایانه

عضو شدن در گروه واتساپ

عضو شدن در گروه واتساپ با لب تاپ

1
به http://groupfinder.me/ بروید. در اینجا می توانید به صورت آنلاین با رایانه خود به گروه های WhatsApp بپیوندید.

2
روی گروهی که می خواهید به آن بپیوندید کلیک کنید. همه گروه ها به ترتیب جدیدترین ها سازمان یافته اند. به سایت web.whatsapp.com هدایت خواهید شد.

3
روی پیوستن به گروه کلیک کنید. ممکن است از شما خواسته شود کد موجود در وب سایت را اسکن کنید تا حساب WhatsApp خود را با تلفن خود متصل کنید .البته  اگر قبلاً این کار را نکرده اید.

دعوت کردن افراد به گروه

اگر مدیر گروه هستید ، می توانید با به اشتراک گذاشتن لینک با آنها ، از افراد دعوت کنید که به یک گروه بپیوندند. مدیر می تواند پیوند را مجدداً تنظیم کند تا پیوند دعوت قبلی بی اعتبار شود و پیوند جدیدی ایجاد کند.

برای این کار چت گروهی WhatsApp را باز کنید . سپس روی موضوع گروه ضربه بزنید.

همچنین می توانید گروه را به سمت چپ در برگه Chat ها بکشید.

سپس ، روی بیشتر> اطلاعات گروه ضربه بزنید.
از طریق لینک روی دعوت به گروه ضربه بزنید.
اشتراک لینک ، کپی پیوند یا QR Code را انتخاب کنید.
برای تنظیم مجدد پیوند ، روی Reset Link> Reset Link ضربه بزنید.

دقت داشته باشید که در این حالت فرد مورد نظر می تواند از دو طریق عضو شدن در گروه واتساپ را انجام دهد. هم می تواند از طریق لینک ارسال شده این کار را انجام دهد و هم می تواند از طریق QR کد این کار را انجام دهد.

در پایان مطالب مرتبط با واتساپ را قرار داده ایم ،در صورت تمایل به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید برروی لینک های زیر کلیک نمایید.

هک کردن واتساپ

هک واتساپ بدون کد

دیلیت اکانت واتساپ

هک واتساپ فقط با شماره تلفن

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید