سکرت چت تلگرام چه قدر امنیت دارد و استفاده از آن چگونه است ؟

تبدیل گوشی به موس
آموزش تبدیل گوشی به موس در سیستم عامل های اندروید و آیفون
ژانویه 1, 2019
جاسوسی از گوشی فرزندان با استفاده از نرم افزار PLC SPY
ژانویه 4, 2019

سکرت چت تلگرام چه قدر امنیت دارد و استفاده از آن چگونه است ؟

سکرت چت تلگرام

سکرت چت تلگرام یکی از نقاط قوت این پیام رسان می باشد که خیال کاربران را بیش از پیش از فاش نشدن اطلاعات خصوصیشان راحت می سازد. شاید شما تا کنون از از سکرت چت تلگرام استفاده نکرده باشید و اکنون به دنبال یادگیری نحوه استفاده از آن می باشید که اگر اینطور است پیشنهاد می کنیم تا آخر این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی در خصوص این قابلیت تلگرام و نحوه استفاده از آن در اختیارتان قرار دهیم.

سکرت چت تلگرام چیست ؟

سکرت چت تلگرام در لغت به معنی گفتگوی خصوصی تلگرام است. همانطور که از نام این قابلیت برداشت می شود، این قابلیت تلگرام به شما امکان چت کردن با دوستان خود را در یک محیط کاملا خصوصی و جدا از دیگر چت ها می دهد که تنها شما و مخاطبتان قادر به ورود به این قسمت می باشید. سکرت چت تلگرام از شیوه رمزنگاری End to End استفاده می کند. یعنی پیام ها حتی روی سرور های تلگرام هم باقی نمی ماندو فقط در دستگاه دو طرف قابل مشاهده می باشد. با حذف پیام های سکرت چت تلگرام هیچ گونه ردی از ارتباط شما با مخاطبتان باقی نخواهد ماند. این قسمت از تلگرام دارای قابلیت حذف خودکار هم می باشد که می توانید آن را فعال کنید تا پس از گذشت مدت زمان مشخصی تمام پیام های این قسمت حذف شوند. علاوه بر این ها می توانید امکان فوروارد کردن پیام ها را در سکرت چت تلگرام غیرفعال کنید تا گفتگوهای شما فقط در محیط سکرت چت قابل مشاهده باشند.

نحوه استفاده از سکرت چت تلگرام

برای ساختن یک محیط سکرت چت و استفاده از آن د ابتدا باید وارد تلگرام شوید، سپس آیکون 3 خطی که بالای صفحه وجود دارد را لمس کنید و بعد از آن گزینه New Secret Chat را انتخاب نمایید.

در صفحه جدیدی که باز می شود مخاطب مورد نظرتان را انتخاب کنید تا سکرت چت بین شما و فرد موردنظرتان تشکیل شود.

اکنون باید منتظر بمانید تا شخصی که قصد چت کردن در محیط سکرت چت را با او دارید، درخواست شما را قبول کند.

بعد از قبول درخواست توسط طرف مقابل کار تمام است و می توانید در یک محیط کاملا خصوصی با یکدیگر به گفتگو بپردازید.

سکرت چت تلگرام

جهت تنظیم مدت زمان حذف خودکار پیام ها در صفحه سکرت چت، بالا سمت راست روی نماد سه نقطه لمس کنید و گزینه Set self-destruct timer را انتخاب نمایید.

 از سکرت چت تلگرام چگونه خارج شویم؟

جهت خارج شدن از صفحه چت خصوصی می بایست در همان صفحه گفتگو، بر روی آیکون 3 نقطه در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه Delete را انتخاب و سپس به پاسخ پیامی که ایجاد می شود گزینه Yes را لمس نمایید.

بازدیدها: 629

دیدگاهتان را بنویسید