سرعت اینترنت گوشی خود را بالا ببرید با چند کار ساده

تلگرام شما بلاک شده است ؟ آموزش رفع بلاک بدون از دست رفتن اطلاعات تلگرام
ژوئن 30, 2017
ردیابی افراد
ردیابی افراد با استفاده از برنامه واتس اپ به چند طریق ساده
جولای 6, 2017

سرعت اینترنت گوشی خود را بالا ببرید با چند کار ساده

سرعت اینترنت

سرعت اینترنت ،  وقتی که افت میکند دلایلی  دارد مثل سیگنال ضعیف و یا ازدحام خطوط باشدبه همین خاطر سرعت اینترنت گوشی خود به خودکاهش پیدا میکند. در این میان دلایلی وجود دارد که می توان آن ها را رفع نمود و افزایش سرعت اینترنت را تجربه کرد.

برای سرعت اینترنت حافظه کش دستگاه را پاک کنید

حافظه کش گوشی خود را پاک کنید این کار باعث افزایش سرعت اینترنت شما خواهد شد  پر شدن حافظه کش باعث افت سرعت می شود که تحت تاثیر قرار می دهد توان پردازشی موبایل را در نتیجه سرعت اینترنت نیز کم می گردد.

شما ابتدا وارد تنظیمات وارد بخش حافظه یا Storage شده و در بخش مربوط به حافظه پنهان، روی عبارت پاک کردن حافظه پنهان یا Clear cached data کلیک نمایید.

 

سرعت اینترنت

برنامه هایی که بلا استفاده است را از سیستم پاک کنید

در تمام گوشی ها برنامه هایی هست که استفاده نشده اند که این برنامه ها ممکن است با هر بار اتصال به اینترنت برای دریافت آپدیت ها و بروز رسانی های خود از داده اینترنت ما استفاده کرده و در نتیجه باعث کاهش سرعت نت  میگردند.

برای پاک کردن باز هم به و سپس گزینه Apps یا برنامه ها را انتخاب کقسمت تنظیمات در بالای صفحه در بخش های برنامه های دانلود شده و روی کارت حافظه، برنامه های بلا استفاده را پیدا کرده و سپس با انتخاب آن ها و کلیک روی گزینه لغو نصب یا Uninstall آن ها را پاک کنید.

قابلیت Text mode را در مرورگران فعال نمایید

وقتی که سرعت نت کاملا کاهش می یابد و نیاز مبرم به اینترنت دارید می توانید با تغییر حالت معمول مرورگر گوشی به Text mode باعث افزایش سرعت اینترنت گوشی گردیم.شما این کار را به سادگی در تنظیمات خود در مرورگرتان می توانید انجام دهید .

 برنامه هایی  که می توانند باعث فزایش سرعت نت شود

برنامه های رایگان وجود دارند که با استفاده از آنها  بهینه سازی و افزایش سرعت اینترنت گوشی  می توان انجام دهید. استفاده از چنین  برنامه هایی نظیر برنامه Internet booster and optimizer که صرفا با هدف افزایش سرعت اینترنت در گوشی های اندروید طراحی شده اند. این برنامه از طریق گوگل پلی قابل دانلود بصورت رایگان است.

بازدیدها: 43

دیدگاهتان را بنویسید