سامانه مراقبت از فرزندان با استفاده از نرم افزار ikeymonitor

نرم افزار هک آیفون
نرم افزار هک آیفون برای کنترل فرزندان
جولای 29, 2018
هک و ردیابی گوشی
هک و ردیابی گوشی با داشتن شماره تلفن امکان‌پذیر شده است !
آگوست 10, 2018

سامانه مراقبت از فرزندان با استفاده از نرم افزار ikeymonitor

ikeymonitor نرم افزاری است که میتواند گوشی افراد خانواده خود را کنترل یا به عبارتی کار آن هک گوشی فرزند  است که به منظور نظارت و کنترل فرزندان در فضای مجازی و اجتماعی طراحی شده است .

ikeymonitor یک سامانه است که وظیفه اصلی آن یک بسته نرم افزاری هک گوشی فرزند و دریافت اطلاعات گوشی افراد خانواده مانند تماس ها ، پیامک ها ، شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام ، موقعیت مکانی و قابلیت های دیگر است .

ikeymonitor نرم افزاری است مخصوص گوشی های اندروید و آیفون که با نصب بسیار آسان آن والدینی که با نرم افزارهای گوشی آشنایی ندارند ، میتوانند از آن به راحتی استفاده کنند .

طریقه کار ikeymonitor : هک گوشی فرزند

این برنامه برای خانواده و فرزندان طراحی شده است که آن را در گوشی فرزند خود نصب کرده سپس به طور کامل مخفی شده و به هیچ عنوان قابل مشاهده نیست ، حتی آن دسته از فرزندانی که بسیار از نظر دانش گوشی در سطح بالایی هستند باز هم نمیتوانند آن را پیدا کنند چراکه برنامه به صورت سیستمی نصب میشود و آیکون و فایلی داخل گوشی فرزند ایجاد نمیکند .

هک گوشی فرزند

برخی از ویژگی های برنامه ikeymonitor

گزارش تماس ها

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی می باشد ، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند ، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است اما ikeymonitor با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

موقعیت لحظه به لحظه

از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید

چگونه برنامه هک گوشی فرزند (Ikeymonitor) را دریافت کنیم؟

برای خرید برنامه هک گوشی فرزند ابتدا بروی لینک خرید نرم افزار کلیک کنید سپس نام خانوادگی خود و شماره موبایل را به صورت انگلیسی وارد نمایید و در اخر ایمیل خود را کامل و درست تایپ کنید .

پس از خرید ایمیلی که با آن خرید کردید ارسال کنید تا پشتیبانان برنامه بتوانند برای شما پنل کاربری همراه با فیلم اموزشی نصب برنامه ارسال نمایند.

پنل کاربری همان سامانه های است که برای هر کاربر به صورت مجزا تخصیص داده میشود تا کاربر بتواند اطلاعات گوشی فرزند خود را در آن به راحتی مشاهده نماید.

  نسخه این برنامه بر خلاف برنامه های مشابه دائمی است و نیاز به شارژ و دریافت لایسنس ندارد که این ویژگی یکی از خدماتی است که سامانه یه والدین گرامی با خشنودی ارائه میدهد و حتی قیمت برنامه اندازه فقط شارژ یک ماهه نرم افزارهای مشابه میباشد

سلب مسئولیت :

این سامانه یک سرویس عمومی می باشد که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت خانواده در زمینه فرهنگ سازی و آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. سامانه مراقبت از خانواده هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز از این سامانه بر عهده نمی گیرد. [zarinpalpaiddownloads id=”19″]

بازدیدها: 1779

دیدگاهتان را بنویسید