سامانه مراقبت از خانواده با برنامه SPY ONLINE

اپلیکشن همراه من
اپلیکشن همراه من چه کاربردی دارد ؟ به همراه دانلود رایگان برنامه
دسامبر 31, 2017
ترخیص خودرو
مراحل ترخیص خودرو به همراه نرم افزار پلیس یاب
ژانویه 3, 2018

سامانه مراقبت از خانواده با برنامه SPY ONLINE

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص

سامانه مراقبت از خانواده با برنامه SPY ONLINE را میتوانید برای نظارت بر گوشی فرزندان خود نصب کنید تا در حفظ فرزند خود در مقابل آسیب های شبکه های اجتماعی مطمئن باشید.

spy online برنامه های است که برای گوشی های اندروید و آیفون ساخته و طراحی شده است  که با روش نصب بسیار آسانی که دارد میتواند برای والدین بسیار راحت باشد مخصوصا پدر و مادری که زیاد در حیطه نصب نرم افزار توانایی کمتری دارند  است حتی برنامه را میتوان با کمک پشتیبانی این برنامه از راه دور بروی گوشی فرزندان نصب نمود.

    • تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
    • تمام کارها و فعالیت های فرزند خود را مثل تماس ، پیامک ، موقعیت مکانی ، فعالیت های در شبکه های مجازی چون تلگرام ، لاین ، واتس اپ و … را در پنل کاربری مختص به خود تحت نظر بگیرید و به صورت غیر مستقیم لحظه به لحظه در کنار آنها حضور داشته باشید.
    • موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
  • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

تحت نظر گرفتن و کنترل فرزندان در این دوره از زمان با دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی همراه است چراکه فرزندان دیگر مثل گذشته نیستند و حرف شنوی کمتری مخصوصا در دوران نوجوانی دارند به همین علت سامانه مراقبت از خانواده برنامه spy online را برای رهایی از این وضعیت برای والدین عرضه کرده است که با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشند تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

استفاده دیگر سامانه مراقبت از خانواده مواظبت بر سالمندان ، مبتلایان به آلزایمر بزرگوارانی هستند که نیازمند مراقبت و محبت کودکانه نا محسوس می‌باشند ، این امکان را به شما می دهد تا هر لحظه در کنار این عزیزان باشید.

با توجه به توانایی سامانه مراقبت از خانواده میتوان نیز کارمندان خود را در امر  موقعیت یابی لحظه ای ، مسیر یابی خطی ، تعیین محدوده‌های تردد مجاز و غیر مجاز ، کنترل ارتباطات با مشتریان نظارت و کنترل نمود که سلامت عملکرد خانواده تجاری شما را تضمین می کند.

سامانه مراقبت از خانواده

برخی از ویژگی های سامانه مراقبت از خانواده با اپلیکشن spy online

گزارش تماس ها

همانطور که شما پدر مادر گرامی میدانید ارتباط اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی می باشد ، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند ، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

یکی دیگر از راه هایی که میتواند فرزند شما بدون جلب توجه و هیچ گونه حساسیتی در جمع خانواده با دیگران ارتباط برقرار کند ارسال پیامک است اما spy online با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

با توجه به همگانی شدن و پیشرفت شبکه های اجتماعی در بین اعضای خانواده که بیشتر وقت خود را برای شبکه های پیام رسان میگذارند و میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

موقعیت لحظه به لحظه

گاهی اوقات هم والدین از رفت و آمد فرزندان خود گله دارند و مدام نگران آنها هستند که در مکانی حضور نیابند که برای سنین نوجوانان خود مناسب نیست و میخواهند از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید محل های مجاز و غیر مجاز تردد را  میتوان بروی پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید.

شما کاربران گرامی برای توضیحات بیشتر و تهیه این برنامه میتوانید بروی لینک زیر کلیک کنید تا به طور کامل تر با برنامه بیشتر آشنا شوید.

برنامه spy online

دیدگاهتان را بنویسید