آموزش ساخت ربات هک تلگرام فریبکاری است یا حقیقت ؟

دانلود ربات هک تلگرام
حقیقت وجود ربات های هک تلگرام چیست ؟
اکتبر 5, 2020
ربات هک واتساپ
پشت پرده ی ربات هایی همچون ربات هک واتساپ چیست ؟
اکتبر 8, 2020

آموزش ساخت ربات هک تلگرام فریبکاری است یا حقیقت ؟

ساخت ربات هک تلگرام

آموزش ساخت ربات هک تلگرام تنها یکی از درخواست هایی است که کاربران در حیطه ی هک و نفوذ از ما دارند. با توجه به تبلیغات گسترده ی عده ای از کلاه برداران و هکرهای کلاه سیاه ، در فضای مجازی ، تعداد زیادی از کاربران بر این باورند که می توانند با ساخت ربات هک تلگرام اقدام به نفوذ به تلگرام اطرافیان و خواندن پیام های آنها کنند. اما واقعیت این است که تاکنون هیچ کس نتوانسته با ساخت ربات هک تلگرام این کار را انجام دهد. و تبلیغ هایی که برای آموزش ساخت ربات هک تلگرام می بینید تنها یک دروغ بزرگ برای جذب مخاطب و رسیدن به اهدافی همچون هک خود مخاطبان ، فروش پکیج های بی فایده برای ساخت ربات و حتی فیشینگ و خالی کردن حساب کاربران می باشد.

آموزش ساخت ربات هک تلگرام دروغی برای فریب کاربران

ربات های تلگرامی در واقع یکی از ویژگی های کارآمد و سرگرم کننده ی محیط تلگرام می باشد. این ربات ها کار بسیاری از مدیران گروه ها را راحت کرده و به خصوص برای پشتیبانی آنلاین مشاغل مختلف بسیار مفید واقع شده اند.

اما این ربات ها هم همچون هر چیز دیگری که در عصر فناوری وجود دارد، مانند یک شمشیر دو لبه عمل می کند . که یک لبه ی آن کاملا مفید و خوب است و لبه ی دیگر آن می تواند بسیار پرخطر باشد.

حال سوء استفاده گران و هکرهایی که همیشه در صحنه ی تکنولوژی وجود دارند ، از ناآگاهی کاربران استفاده کرده و آن ها را تشویق به خرید یا دانلود ربات هک تلگرام و یا پکیج های آموزشی ساخت ربات هک تلگرام می کنند. و یا حتی رباتی با این عنوان را در اختیار کاربران متقاضی قرار می دهند.

ساخت ربات هک تلگرام

کاربران ساده لوح و از همه جا بی خبر نیز گول این افراد را خورده و با خرید یا نصب این ربات ها ، در واقع راه ورود هکرها به تلگرام و حتی گوشی تلفن خود را باز می کنند. و سپس هکر علاوه بر این که در ابتدا مقداری پول برای فروش این ربات دروغین دریافت کرده است ، می تواند با ورود به گوشی شما ، اطلاعات شخصی شما را به دست آورده از آنها سوء استفاده کند و یا حتی از کارت عابربانک شما نیز مبالغ زیادی را به سرقت ببرد.

یعنی هک تلگرام به هیچ عنوان ممکن نیست ؟

اگر سوال بالا در ذهنتان ایجاد شده است ، در این جا می توانید به جواب این سوال به طور کامل برسید. این سوال در واقع دو پاسخ دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

پاسخ اول :

در واقع هک تلگرام اگر بخواهد از طریق سرورهای اصلی این اپلیکیشن باشد، تقریبا غیر ممکن است. و تا به حال هیچ فردی نتوانسته این کار را انجام دهد. به عبارتی هیچ باگی در امنیت تلگرام وجود ندارد که هکرها بتوانند از آن طریق به هک این پیام رسان بپردازند. به همین دلیل است که می گوییم آموزش هایی که برای ساخت ربات هک تلگرام می بینید ، دروغی بیش نیستند.

هم چنین سازنده تلگرام پاول دروف برای اثبات ادعای خود در رابطه با امنیت این اپلیکیشن ، جایزه ای 200 هزار دلاری برای هرشخصی که بتواند اپلیکیشن تلگرام را از سرورهای اصلی هک کند ، قرار داده است.

از آنجا که رمزنگاری استفاده شده در تلگرام، ترکیبی از پروتکل رمزنگاری AES با کلید 256 بیتی و همچنین RSA با کلید 2048 بیتی می باشد که از پروتکل تبادل کلید دیفی هلمن استفاده می کند، شکستن آن به سادگی امکان پذیر نبوده و نیاز به ماه ها تلاش بی وقفه با استفاده از سیستم های قدرتمند دارد. بنابراین اگر کسی می توانست ساخت ربات هک تلگرام  را انجام دهد، حتما برای گرفتن این جایزه ، اقدام به هک تلگرام می کرد. اما تا به حال هیچکس موفق به این عمل نشده است.

پاسخ دوم :

اما پاسخ دوم که پاسخ مثبت به هک کردن تلگرام و دسترسی به پیام های شخص موردنظر ما می باشد چگونه است ؟

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان هک تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .

هکر چگونه به تلگرام نفوذ می کند ؟

در این شرایط هکر می تواند با چند ترفند ساده به دیتابیس محلی تلگرام و یا به طورکلی به گوشی نفوذ کرده و علاوه بر تلگرام به دیگر نرم افزارها مانند اینستاگرام و …. دسترسی داشته باشد. اما مسئله دیگر اینجاست که این ترفندها شاید برای یک هکر حرفه ای ساده باشد، ولی افراد عادی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی و مهارت های لازم برای هک ندارند، چگونه می توانند بدون اقدامات عجیب و قریب مانند ساخت ربات هک تلگرام ، به پیام های موردنظرشان دسترسی پیدا کنند؟

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که برنامه های هک و کنترل دقیقا برای همین کار ساخته شده اند. تا اگر کسی توانایی و دانش نفوذ به اطلاعات موردنظرش را نداشته باشد، بتواند از این طریق به مقصود خود برسد. برنامه هک تلگرام plc نیز یکی از بهترین برنامه هایی است که در همین زمینه فعالیت دارد و به همین ترتیبی که در بالا گفتیم، هک تلگرام را برای افراد امکان پذیر می کند.

برنامه ها می توانند تلگرام را هک کنند؟

در ابتدا و به طور خلاصه باید بگوییم که هک تلگرام امکان پذیر است . اما در صورتی که شما یا به گوشی شخص موردنظر دسترسی داشته باشید. و یا اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آیدی آن شخص را داشته باشید، تا بتوانید یک برنامه تروجان که به اصطلاح برنامه هک تلگرام باشد را برای او ارسال کنید. و از طریق آن برنامه اطلاعات تلگرام هدف برای شما ارسال شود.

اما هک تلگرام به این شکل که بخواهیم بدون هیچ گونه دسترسی و داشتن اطلاعاتی و یا حتی با ساخت ربات هک تلگرام ، به پیام های هدف دسترسی پیدا کنیم و کنترل تلگرام او را به دست بگیریم امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مطالبی که گفتیم، می توان نتیجه گرفت که برخی از تبلیغاتی که درباره هک و کنترل تلگرام دیگران می بینیم، حقیقت دارند و نرم افزارهایی وجود دارد که به وسیله آن بتوانیم به دیتابیس محلی تلگرام شخص مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. و از آن طریق اطلاعات موردنظر خود را دست یابیم. اما اشتباه نکنید دانلود برنامه با ساخت ربات هک تلگرام کاملا متفاوت است.

معرفی برنامه plc spy

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه هک تلگرام PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند. PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر  و یا دانلود برنامه  PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

نرم افزار هک گوشی  PLC SPY

آموزش ساخت ربات تلگرام

تا به این جا به طور مفصل درباره ی ساخت ربات هک تلگرام و نحوه ی هک کردن تلگرام صحبت کردیم و حتما از ساخت ربات هک تلگرام نا امید شده اید. اما با تمام این ها اگر به هر دلیلی تمایل به یادگیری ساختن ربات های معمولی در محیط تلگرام دارید ، می توانید آموزشی که در ادامه می گذاریم را ببینید.

ساخت ربات هک تلگرام

این آموزش توسط بنیامین برندال برنامه نویس مطرح آمریکایی منتشر شده است :

هیچ چیز فانتزی نیست من به سختی یک برنامه نویس حرفه ای هستم ، و شما هم مجبور نیستید باشید. با درک اولیه برنامه نویسی و API ، می توانید یک نرم افزار کاملاً مفید برای سرگرمی و سودآوری ایجاد کنید. در این آموزش ، ما از ابتدا به ایجاد ربات تلگرام خواهیم پرداخت و نه ساخت ربات هک تلگرام  .

با استفاده از Intercom API می توان از یک ربات تلگرام استفاده کرد تا راهی برای عوامل پشتیبانی برای دستیابی به مشتریانی که از تلگرام استفاده می کنند فراهم شود. همچنین می تواند شامل اتوماسیون باشد که منابع مفید را با گفتگوی زنده ترکیب می کند .


تلگرام با بیش از 400،000،000 کاربر فعال ماهانه و نرخ رشد سالانه 50٪ ، یک خانه عالی برای ربات های مشتری مدار است. این سکویی است که ممکن است مخاطبان شما از قبل استفاده کنند . به علاوه ، ساخت ربات برای تلگرام بسیار آسان است . ساده ترین تجربه ایجاد ربات که تاکنون داشته ام.

قبل از شروع ، به موارد زیر احتیاج دارید:


یک ترمینال bash: این نسخه همراه با macOS و Linux است ، اما در اکثر نصب های ویندوز وجود ندارد. اگر این آموزش را در دستگاه ویندوزی دنبال می کنید که Windows 10’s Anniversary Update ندارد ، می توانید از یک شبیه ساز استفاده کنید و یا از Linux در یک ماشین مجازی تقلید کنید.


 ruby : برای راهنماهای خاص سیستم عامل به اسناد رسمی Ruby مراجعه کنید. من شخصاً از Homebrew در macOS استفاده می کنم ، اما کاربران ویندوز می توانند آن را با این ابزار نصب کنند.


باندلر Bundler : به شما کمک می کند سنگهای Ruby را که قابلیت های بیشتری به برنامه های شما اضافه می کنند ، مدیریت کنید. برای افزودن رابط کاربری به Telegram API به ربات خود به آن نیاز خواهید داشت. برای نصب آن ، کافیست bundler gem install bundler را در ترمینال خود اجرا کنید.


ویرایشگر متن (  text editor ) :  از لحاظ نظری می توانید از Notepad یا TextEdit استفاده کنید ، اما بیشتر آنها یک ویرایشگر هدفمند مانند Atom را پیشنهاد می کنند ، که نحو را برجسته می کند و به بارزتر شدن اشتباهات کد کمک می کند.

مرحله 1: برنامه تلگرام را برای دسک تاپ بارگیری کنید.

Telegram عمدتا یک برنامه تلفن همراه است ، اما برای اهداف توسعه می خواهید آن را در همان دستگاهی که برای نوشتن کد استفاده می کنید نصب کنید. به این ترتیب می توانید سریعاً آن را آزمایش کنید بدون اینکه هر بار قفل تلفن خود را باز کنید. و می توانید کلید API ربات تلگرام خود را مستقیماً در ویرایشگر متن خود کپی و پیست کنید.

زمان گرفتن آن کلید API است!

مرحله 2: برای دریافت کلید API با BotFather چت کنید

ایجاد ربات تلگرام یک فرآیند جدید است زیرا بیشتر آن حول تعاملات شخصی شما با ربات تلگرام است. این ربات BotFather است. در داخل برنامه دسک تاپ تلگرام خود ، باید نام کاربری وی را جستجو کنید و با او گفتگو کنید.

با تایپ / start دستور start را به BotFather بدهید.

لیستی از دستورات را مشاهده می کنید که به شما کمک می کنند ربات های خود را ایجاد ، ویرایش و مدیریت کنید. از آنجا که اولین بار است ، شما می خواهید / newbot.

ساخت ربات هک تلگرام

در مقایسه با مراحل ساخت ربات توییتر ، ربات Mastodon یا هر نوع ربات دیگری که من آزمایش کرده ام ، تلگرام نصب اولیه را بسیار آسان می کند. من حدس می زنم که ثابت می کند ربات های تلگرام چه ابزاری عالی می توانند باشند!

پس از دادن دستور / newbot ، می توانید نام و نام کاربری را برای ربات خود انتخاب کنید. این نام همان چیزی است که کاربران شما ربات را در لیست مخاطبین خود مشاهده می کنند و نام کاربری نحوه پیدا کردن آن است. به نام کاربری مانند دسته توییتر فکر کنید. باید منحصر به فرد باشد و اگر کوتاه و به یادماندنی باشد بهتر است.

با انجام این کار ، کلید API ربات به شما داده می شود. کلید API این است که چگونه تلگرام از کدی که می نویسید با این ربات خاص مرتبط است. هر ربات کلید API مخصوص به خود را دارد و شما نباید آن را با کسی در میان بگذارید در غیر این صورت وی می تواند ربات شما را بدزدد و از آن بخواهد کارهای شرورانه خود را انجام دهد.

در حال حاضر گفتگوی ما با BotFather به پایان می رسد .

مرحله 3: تنظیم bot’s gems و directory

ترمینال را باز کنید و تلگرام ربات mkdir را انجام دهید. این یک فهرست جدید برای پرونده های ربات شما ایجاد می کند. بهتر است آنها را در یک پوشه محدود نگه دارید تا مدیریت آن آسان باشد. با cd telegram-bot به فهرست بروید و سپس موارد زیر را انجام دهید:

Gemfile را لمس کنید
bot.rb را لمس کنید

با این کار دو پرونده خالی ایجاد می شود ، یکی برای تعیین ruby های مورد نیاز و دیگری محل زندگی ربات. دستور آخر هر دو این پرونده ها را در Atom باز می کند.

ساخت ربات هک تلگرام

روی Gemfile در نوار کناری Atom کلیک کنید و موارد زیر را در آن پیست کنید:

source 'https://rubygems.org'
gem 'telegram_bot'

این به باندلر Bundler می گوید رابط Ruby را به API تلگرام از rubygems.org بدست آورید.

برای تکمیل نصب گوهر ، به ترمینال خود برگردید و بسته را تایپ کنید.

اولین ربات تلگرام خود را کدگذاری کنید

کد واقعی که قرار است به طور مداوم در سرور اجرا شود ، در داخل bot.rb است. در حال حاضر خالی است ، اما در اینجا ما می خواهیم gem تلگرامی را که فقط بسته بندی کردیم پیوند دهیم و یک ربات ایجاد کنیم.

بیایید بررسی کنیم که هر قسمت از کد چه کاری انجام می دهد و در ادامه کار آن را بنویسیم.

نیاز به ‘telegram_bot’
نشانه = ‘TOKEN’
bot = TelegramBot.new (نشانه: نشانه)

(TOKEN را با رمز API که از BotFather کپی کرده اید جایگزین کنید)

Ruby حدس زدن کد را کاملاً آسان می کند. سه خط بالا قابلیت ربات تلگرام را به پرونده شما اضافه می کند و سپس یک شی جدید ربات از کلاس TelegramBot ایجاد می کند که با رمز شما احراز هویت می شود تا برنامه بداند داده ها را از کجا ارسال می کند.

قسمت بعدی یک حلقه بزرگ است. در ابتدا گیج کننده به نظر می رسد ، اما جدا کردن آن آسان است.

bot.get_updates (شکست_صامت: درست)
“@ # {message.from.username}: # {message.text}” را قرار می دهد
دستور = message.get_command_for (bot)

پیام. دوباره انجام دهید | پاسخ دهید |
دستور موردی
when / start / i
reply.text = “تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که سلام کنم. دستور / welcome را امتحان کنید.”
وقتی / سلام / من
reply.text = “سلام ، # {message.from.first_name}. 🤖”
دیگر
reply.text = “من نمی دانم معنای # {command.inspect} چیست.”
پایان
“ارسال # {reply.text.inspect} به @ # {message.from.username}” را قرار می دهد
پاسخ دهید. ارسال (با ربات)
پایان
پایان

خط اول به ربات می گوید که به گوش دادن به دستورات ادامه دهد. و ، هنگامی که دستور دریافت آن را به متغیر پیام دریافت می کند. خط Put ها دستور را به ترمینال شما وارد می کند تا بتوانید در حین اجرا شدن ربات ببینید چه خبر است.

اقدامات پاسخ ربات در یک عبارت case ذخیره می شود. ورودی عبارت case پس از تمیز شدن با استفاده از روش ge_command_for از متغیر پیام تغذیه می شود. متن پاسخ ربات بسته به دستور ذخیره شده تنظیم می شود و سپس سرانجام قبل از شروع مجدد حلقه با send_with ارسال می شود.

با استفاده از این تنظیمات ، اکنون می توانید ربات خود را در تلگرام پیدا کرده و دستورات / شروع و / سلام را ارسال کرده و به صورت عملی آن را مشاهده کنید.

برای انجام این کار ، تغییرات موجود در Atom را ذخیره کرده و ruby ​​bot.rb را در ترمینال اجرا کنید. تا زمانی که آن ترمینال باز و فعال باشد ، ربات شما پاسخ می دهد!

ربات جدید خود را سفارشی کنید

رباتي كه شما درست كرديد خوب است ، اما خيلي جالب نيست. بیت های اصلی وجود دارد ، به این معنی که می توانید آنها را عوض کرده و به راحتی گسترش دهید.

قسمتهایی که هنگام سفارشی سازی باید به آنها توجه شود خطوط when / command / i و متن بین نقل قولها در سطرهای reply.txt است. این ورودی هایی است که ربات شما می پذیرد و پیام هایی است که به عنوان پاسخ به آنها پس می فرستد.

بنابراین ، اگر می خواستید به عنوان پاسخی به دستور سلام، حرف متفاوتی بگویید ، مقدار پاسخ را تغییر می دهید. متن زیر خط فرمان Hello (When / Hello / i). در اینجا نوعی است که می توانید امتحان کنید:

وقتی / سلام / من
سلام = [‘bonjour’، ‘hola’، ‘hallo’، ‘sveiki’، ‘namaste’، ‘selam’، ‘szia’، ‘halo’، ‘ciao’] reply.text = “# {greetings.sample.capitalize}، # {message.from.first_name}!”

در اینجا ، من یک آرایه با چند روش مختلف برای سلام کردن ایجاد کرده ام ، و سپس با استفاده از روش نمونه ، یکی را به طور تصادفی به پیام اضافه کرده ام.

 

بازدیدها: 195

دیدگاهتان را بنویسید