ردیابی گوشی اندروید گمشده یا سرقت شده را چگونه انجام دهیم؟

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام
چگونه غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت انجام دهیم ؟
ژانویه 19, 2018
ژانویه 23, 2018

ردیابی گوشی اندروید گمشده یا سرقت شده را چگونه انجام دهیم؟

ردیابی گوشی اندروید
سامانه کنترل فرزند امروز برای شما آموزش ردیابی گوشی اندروید گمشده یا سرقت شده را قرار میدهد. از اتفاقاتی که برای هرکسی رخ میدهد  گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی  میباشد .
در واقع برای پیدا کردن گوشی اندروید شما ۳ روش وجود داردکه البته هرکدام از این روش‌ها مستلزم پیش نیازهایی است که می‌بایست با آینده‌نگری خود قبل از رخداد اتفاق در نظر گرفته باشید. و اگر گوشی گم شد چگونه با نرم افزار آن را پیدا کنیم.
طور کلی یافتن مکان گوشی با استفاده از اینترنت و GPS میسر است که هرکدام را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

روشهای ردیابی گوشی اندروید

۱. استفاده از اکانت گوگل  

برای ردیابی گوشی اندروید خود شما باید گوشی خود را به  اکانت جیمیل خود متصل نمایید.

شما باید توجه داشته باشید که اگز میخواهید ازین قابلیت Android Device Manager  استفاده کنید لزوما یکبار از گوشی اندرویدی خود وارد اکانت جیمیل خود شوید.

البته هیج فرقی ندارد که شما از چه طریقی (جیمیل، گوگل پلی، Maps، یوتیوب و ….)وارد اکانت خود شوید، فقط کافیست یکبار از طریق گوشی اندرویدی خود اطلاعات جیمیل خود را وارد کرده باشید. اینک در صورتی که گوشی شما گمشده باشد می‌توانید با مراجعه به این لینک و وارد کردن اطلاعات اکانت خود مکان فعلی گوشی خود را با دقت بسیار خوبی شناسایی کنید. در شکل زیر نمایی از این قابلیت گوگل را مشاهده می‌کنید.

ردیابی گوشی اندروید

اگر به تصویر نگاه کنید متوجه خواهید شد که دایره آبی رنگ نشان دهنده مکان گوشی شماست.

این قابلیت ۳ گزینه دیگر هم دارد :

Ring به صدا درآمدن گوشی  :  صدای زنگ گوشی شما  به مدت ۵ دقیقه پخش مشود تا اگر در دسترس و همان نزدیکی شماست شما آن را پیدا نمایید. این مورد برای مواردی مناسب است که گوشی شما در نقطه کوری گم شده و پیدا کردنش مشکل است با استفاده از این قابلیت می‌توانید گوشی خود را پیدا کنید.

Lock و قفل کردن گوشی :اگر گوشی شما گم یا دزدیده شده است میتوانید با استفاده از این گزینه گوشی خود را قفل کرده و برای آن پسورد بگذارید.

Erase یا پاک کردن اطلاعات شخصی : گاهی اوقات اطلاعات شخصی و بسیار حساسی در گوشی مفقودی خود دارید که نباید به دست کسی بیوفتد در چنین مواردی از این قابلیت استفاده میتوانید استفاده کنید تا اطلاعات شما کلا از روی گوشیتان پاک شود.

تمام این خدمات به یک صورت امکان پذیر خواهد بود که گوشی شما به اینترنت متصل باشد که به احتمال زیاد هر کسی که گوشی شما را پیدا و یا دزدیده باشد و بخواهد از آن استفاده کند این روز ها حتما از اینترت استفاده خواهد کرد.

توصیه دیگری که می‌شود برای شما عزیزان کرد این است که اگر باتری گوشی شما ظرفیت کافی را داراست همواره دیتای گوشی خود را روشن کنید تا در صورت گم شدن سریع‌تر بتوانید آن‌را ردیابی کنید.

۲. استفاده از GPS

دریافت و نصب نرم افزار بروی گوشی به نام GPS SMS Phone Finder

برای شما نرم افزار را قرار داده ایم و میتوانید از طریق این لینک دانلود کنید. حال بعد از اینکه نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کردید در صورتی که گوشی خود را گم کردید از خط دیگری عبارت locateme YOUR_KEY را به خط خود ارسال کنید. YOUR_KEY در واقع رمز شماست که با اجرای اپلیکیشن باید آن را تعیین کنید مثلا اگر رمز شما Cat92 باشد باید عبارت locateme Cat92 را پیامک کنید. در این صورت اطلاعات مکان فعلی گوشی شما به صورت لینک برایتان ارسال خواهد شد. با وارد کردن این لینک در مرورگر می توانید مکان گوشی خود را بر روی نقشه مشاهده فرمایید.

نکته: توجه داشته باشید باید حتما GPS گوشی شما روشن باشد تا بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید. به این منظور می‌توانید همواره GPS خود را روشن نگه دارید و برای اینکه بعد از سرقت GPS شما خاموش نشود از اپلیکیشن‌های قفل گذاری استفاده کرده و بر روی تنظیمات خود پسورد بگذارید.

هشدار: در صورتی که مطمئنید گوشی شما به سرقت رفته و گم نشده است به هیچ‌وجه شخصا اقدام به پیگیری موضوع نفرمایید و حتما از طریق مراجع ذیصلاح اقدام به پیگیری موضوع نمایید.

۳. استفاده از نرم افزار PLC SPY

گاهی اوقات اتفاق می افتد که شما هیچ کدام از این کارها را انجام نداده اید حال برای ردیابی گوشی اندروید خود باید چکاری انجام دهید؟

در یک سال گذشته برنامه ای به نام PLC SPY عرضه کرده ایم که با استفاده از شماره تلفن و IMEI تلفن همراه میتوانید تمام اطلاعات گوشی را از جمله موقعیت مکانی دقیق را بدست آورید.این برنامه جهت کنترل و نظارت بر خانواده طراحی و ساخته شده است اما میتوانید از قابلیت آن نیز برای پیدا کردن گوشی خود استفاده کنید.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

دریافت برنامه PLC SPY

 

همچنین می توانید درباره آموزش هک اندروید مطالعه نمایید.

بازدیدها: 48

دیدگاهتان را بنویسید