ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟ آیا نرم افزاری وجود دارد؟

هک گوشی با لینک
هک گوشی با لینک آلوده را چگونه انجام دهیم؟
آوریل 22, 2019
برنامه های هک
بهترین برنامه های هک و ردیابی دنیا را بشناسید
آوریل 25, 2019

ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟ آیا نرم افزاری وجود دارد؟

امروزه با پیشرفت فناوری و آمدن گوشی های هوشمند به بازار، هرکدام از ما صاحب یک یا چند گوشی هوشمند هستیم و در طول روز علاوه بر برقراری تماس بسیاری از کارهای روزمره خود را با تلفن های همراهمان انجام می دهیم. گوشی های هوشمند قابلیت های فراوانی دارند که شاید ما نحوه ی استفاده از تمام قابلیت ها را بلد نباشیم. یکی از قابلیت های مهم تلفن های همراه که بسیاری به دنبال راهی برای استفاده از آن هستند، قابلیت ردیابی و مسیریابی دیگران است. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از این قابلیت استفاده کرد؟ آیا باید به گوشی شخص موردنظرمان دسترسی داشته باشیم و نرم افزار خاصی را برروی موبایل او نصب کنیم؟ یا اینکه می توانیم ردیابی شماره تلفن وی را بدون دسترسی به موبایل او انجام دهیم؟

در پاسخ به سوالات بالا می توان گفت که هر دو روش امکان پذیر است و شما می توانید باتوجه به امکاناتی که در اختیار دارید یک روش را انتخاب کنید. اما این که چگونه می توان این روش ها را پیاده کرد سوال دیگری است که در ادامه مطلب پاسخ خواهیم داد. امروز در این مطلب قصد داریم بعد از پاسخگویی به چگونگی انجام ردیابی شماره تلفن، نرم افزارهای مخصوص به ردیابی را نیز معرفی نماییم.

ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟

این که بتوانیم از طریق شماره تلفن یک فرد را ردیابی کنیم، شاید برای برخی از افراد عجیب به نظر برسد، اما باید بگوییم که با پیشرفت روزافزون تکنولوژی دیگر هیچ کاری غیرممکن نیست و ردیابی شماره نیز به تازگی توسط برنامه نویسان حرفه ای دنیا امکان پذیر شده است. برای ردیابی با شماره تلفن شما نیاز به مهارت و دانش بالایی در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه برنامه نویسی دارید تا بتوانید با کدنویسی های مربوطه، ردیابی شماره تلفن شخص موردنظرتان را انجام دهید که البته یادگیری و داشتن این مهارتها اصلا کارساده ای نیست و به زمان زیادی نیاز دارد. اما نگران نباشید چرا که برنامه نویسان حرفه ای در سطح دنیا نرم افزارهایی را طراحی و ساخته اند که به شما امکان ردیابی شخص موردنظرتان را بدون داشتن دانش خاصی می دهد. اما شاید این سوال هم برایتان ایجاد شود که این نرم افزارها چگونه ردیابی شماره را انجام می دهند؟ در ادامه به این سوال نیز پاسخ خواهیم داد.

مکانیزم نرم افزار ردیابی شماره تلفن چیست؟

مکانیزم این برنامه نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد.

نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما.

این نرم افزار اطلاعات و موقعیت را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.  سپس سرور اطلاعات دریافتی را به دستگاهی که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی نصب کند، خللی در روند این ردیابی ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این ردیابی بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی خود گوشی.

نرم افزار ردیابی شماره تلفن

حال که متوجه شدید امکان ردیابی شماره تلفن وجود دارد، می خواهیم یکی از نرم افزارهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده است را معرفی نماییم.

PLC SPY نرم افزاری است که به خوبی می تواند ردیابی شماره تلفن شخص موردنظر شما را انجام دهد، این نرم افزار یک نرم افزار نظراتی می باشد که توسط سامانه کنترل فرزند با هدف کنترل و نظارت والدین برروی فرزندان طراحی و ساخته شده است. PLC SPY تنها یک نرم افزار ردیابی نیست، چرا که امکانات و قابلیت های زیاد دیگری را در اختیار والدین عزیز قرار می دهد که در ادامه برخی از آنها را توضیح خواهیم داد.

گزارش تماس ها و شنود مکالمات

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی می باشد ، سامانه کنترل فرزند با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

ردیابی شماره کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است اما plc spy با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

مدیریت تصاویر و دوربین

تمام تصاویر و مشاهده فضای اطراف فرزندان شما با استفاده از دوربین گوشی وی ممکن می شود.

ردیابی شمارهبرنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

برنامه هک گوشی plc spy

 

PLC SPY در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک و ردیابی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک گوشی با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک و دریافت فیلم آموزش نصب آن می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک گوشی با شماره  با نرم افزار plc spy

بازدیدها: 137

دیدگاهتان را بنویسید