ردیابی تلگرام روشی برای مکان یابی افراد

هک گوشی از راه دور
هک گوشی از راه دور با معرفی برنامه هک و نظارت بر گوشی فرزندان
اکتبر 11, 2017
آموزش زبان و یادگیری تمام زبانهای دنیا با برنامه رزتا استون نسخه کامل
اکتبر 13, 2017

ردیابی تلگرام روشی برای مکان یابی افراد

ردیابی تلگرام

ردیابی تلگرام روشی برای مکان یابی افراد گاهی اوقات قابلیتی جدید در برنامه تلگرام است بسیاری از افراد هستند که در تلگرام به شما پیام داده و بنا به دلایلی از بازگو کردن موقعیت خود سرباز زده و یا در مورد مکان خود اطلاعات غلط و دروغین می دهند.

اما روشی به شما آموزش خواهیم داد با عنوان ردیابی تلگرام که به راحتی می توان موقعیت تقریبی افراد را با استفاده از پیام هایی که به شما ارسال می کنند را بدست آورد.

برای این روش یعنی دریافت اطلاعات موقعیت مکانی و ردیابی تلگرام دو روش وجود دارد که هر دو از طریق آی پی شخص اقدام به مکان یابی تلگرام فرد مورد نظر می نمایند. البته ردیابی تلگرام با استفاده از آی پی کاملا دقیق نیست و بصورت تقریبی موقعیت فرد را اعلام خواهد کرد.

باز هم همین روش برای خیلی ها ارزشمند است که در یافتن افرادی که درباره موقعیت خود دروغ می گویند بسیار موثر باشد.

ردیابی تلگرام با استفاده از محیط CMD

اولین روش ردیابی در تلگرام ، فقط کافی است محیط تلگرام را در سیستم رایانه خود اجرا نمایید.توجه داشته باشید که هیچ صفحه دیگری را باز نکرده و با فرد مورد نظری که قصد یافتن موقعیت وی را دارید شروع به چت کردن کنید.

پس از ارسال و دریافت چند پیام، بدون اینکه کار اضافه ای را انجام دهید، محیط CMD را باز کنید. طریقه باز کردن محیط Command prompt در تصویر زیر نشان داده شده است.

ردیابی تلگرام

عبارت cmd را در قسمت جستجوی منوی استارت تایپ کرده و سپس برنامه را انتخاب کنید

در محیط CMD تایپ کنید  netstat –n  و کلید اینتر را بفشارید. (دقت داشته باشید که عبارت فوق بین netstat و –n یک فاصله وجود دارد.)

با انجام این کار برای شما چند آدرس آی پی برای شما به نمایان میشود که به جز آدرس 127.0.0.1 که مربوط به سیستم خودتان است، بقیه آی پی ها مربوط به وبسایت ها و یا کسانی است که شما با آن ها ارتباط برقرار کرده اید. حال یکی یکی این آدرس آی پی ها را در سایت iplocation.net وارد نمایید. دقت داشته باشید فقط آی پی آدرس هایی را در سایت مذکور وارد کنید که در قسمت Foreign Address آمده اند.

لیست آی پی هایی کهبا آدرس مربوطه هم اکنون به اینترنت متصل شده اند برایتان به نمایش در خواهد آمد که می توانید با استفاده از آن موقعیت تقریبی ISP مورد نظر را بدست آورید و اقدام به ردیابی تلگرام فرد مورد نظر نمایید.

ردیابی تلگرام از طریق وب سایت

روش دقیق تر و ساده تری وجود دارد که شما میتوانید بع راحتی ردیابس تلگرام را انجام دهید شما از طریق یک وب سایت و اندکی اطلاعات از طرف مقابل می توانید موقعیت حدودی وی را شناسایی کرده و موفق به ردیابی تلگرام وی گردید و نیازی به محیط CMD نیست برای این کار طبق آموزش زیر انجام دهید :

1-اولین قدم وارد شدن به سایت blasze.tk خواهد بود و در آنجا در قسمت مربوطه نام یک سایت دلخواه را وارد کنید و سپس روی کلید Submit کلیک نمایید.

2-بعد از انجام قدم اول سایت به شما لینکی خواهد داد که در عکس زیر مشخص شده است لینک را باید کپی کنید و برای فردی که قصد ردیابی او را دارید از طریق تلگرام ارسال کنید. سپس شما سعی کنید با ترفندی که خود به زهنتان میرسد فرد مورد نظر روی لینک ارسال شده از طریق شما کلیک نماید.

ردیابی تلگرام

دریافت لینکی که سایت به شما میدهد

با کلیک کردن فرد بروی لینک ، به صفحه ای بروید که لینک را دریافت کردید کلید F5 رفرش نمایید. طبق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که تعدادی آی پی آدرس برای شما به نمایش در می آید. با این آی پی آدرس ها را در وبسایت Iplocation.net وارد کرده و سپس از طریق همان وبسایت ناسا که در بخش پیشین معرفی شده بود، اقدام به موقعیت یابی فرد مورد نظر نمایید.

علاوه بر این ها تلگرام در آپدیت جدید خود قابلیت لایو لوکیشن را نیز برای ردیابی موقعیت مکانی اضافه کرده است که می توانید از لینک مربوطه درباره نحوه استفاده از این قابلیت بخوانید.

بازدیدها: 2329

دیدگاهتان را بنویسید