ردیابی اشخاص از طریق اینترنت را چگونه انجام دهیم ؟

ردیابی افراد
ردیابی افراد با استفاده از برنامه واتس اپ به چند طریق ساده
جولای 6, 2017
برنامه بینگ با آپدیت اندروید خود را کامل متحول کرده است
جولای 7, 2017

ردیابی اشخاص از طریق اینترنت را چگونه انجام دهیم ؟

ردیابی اشخاص

ردیابی اشخاص شاید تابحال برای شما هم اتفاق افتاده که با  یک شماره تلفن مکان افرادی را پیدا کنید. آیا چنین کاری شدنی است؟ آیا امکان دارد اگر هست راه حل آن چیست و چگونه می توان موقعیت مکانی فردی را از طریق شماره تلفن یا بطور کلی ردیابی افراد از طریق اینترنت آن پیدا کرد.

 

ردیابی اشخاص

ردیابی اشخاص از طریق شماره تلفن آنها

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که شاید بتوان با داشتن یک شماره تلفن از یک شخص بتوان مکان آن را ردیابی کرد حال اینکه چطور چنین کاری امکان پذیر است ؟ بله با برنامه plc انجام میشود

برنامه plc امکان ردیابی اشخاص از طریق شماره تلفن را دارد که البته لازمه استفاده از آن این است که برنامه را در کامپیوتر خود نصب کنبد  یا سرویس آن را بر روی گوشی خود فعال کرده باشید

حتی  اگر که پوشش GPS موقعیت مکانی دستگاه شما خاموش باشد نیزاز طریق نزدیکترین دکل مخابراتی متصل به سیمکارت دریافت و برای شما مخابره می شود.

همان طورکه متوجه شدید ردیابی شخص یا اشخاص غیر ممکن نیست روش ها و ترفند هایی در این باره وجود دارد که یکی از اهنها دریابف برنامه plc است که با استفاده از آن علاوه بر قابلیت های دیگر موقعیت مخاطب را بدست خواهید آورد .

مشخصات افراد را در موتور جستجوگر گوگل بدست آوردید

جستجوگر گوگل بهترین منبعی است که می تواند  اطلاعات برای ردیابی و پیدا کردن افراد را به شما بدهند اگر بتوانید از آنها به درستی استفاده کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

مثلا قصد دارید اطلاعات و مشخصات مربی خود را پیدا کنید  ممکن است به سادگی با جستجوی نام و نام خواندگی آن مشخصات استاد خود را پیدا کنید. یا در مورد اشخاص عادی احتمالا می توانید با وارد کردن آدرس ایمیل آنها در گوگل ردی از آنها در وبسایت هایی که ثبت نام کرده اند پیدا کنید.

در بسیاری از مواقع هم با جستجوی شماره تلفن فرد می توانید به وبسایت هایی که آن فرد با آن شماره تلفن ثبت نام کرده است دسترسی داشته باشید.

 

در آخر پیشنهاد می کنیم مقاله ردیابی اندروید را هم مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید