ردیابی آیفون – نرم افزار ردیابی گوشی اپل آیفون و آیپد خود را براحتی پیدا کنید

تلگرام شما بلاک شده است ؟ آموزش رفع بلاک بدون از دست رفتن اطلاعات تلگرام
ژوئن 30, 2017
سرعت اینترنت
سرعت اینترنت گوشی خود را بالا ببرید با چند کار ساده
جولای 6, 2017

ردیابی آیفون – نرم افزار ردیابی گوشی اپل آیفون و آیپد خود را براحتی پیدا کنید

ردیابی آیفون

ردیابی آیفون به تازگی با سامانه جدید SFP براه اندازی شده است و همچنین می توانید نظارت کامل بر فعالیت عزیزان خود داشته باشید. این سرویسخواهد توانست تنها با داشتن یک اپل آی دی بدون نیاز به نصب برنامه قاردر خواهید بود تا بصورت لحظه ای به ردیابی محصولات اپل مانند iPhone و iPad بپردازید.

نرم افزار SFP ردیابی آیفون

استفاده از نرم افزار ردیابی آیفون SFP می تواند بدون نیاز به نصب برنامه  و تنها با داشتن یک اپل آی دی و وارد کردن آن در دستگاه خود یا فرزندتان می توانید برای حفاظت از دستگاه خود و پیدا کردن گوشی آیفون یا آیپد به سرقت رفته یا برای نظارت بر فعالیت های فرزندان خود استفاده کنید.

سرویس iCloud با کمک اپل آیدی کار خود را انجام می‌دهد.اگز نمی دانید و اطلاعاتی درباره iCloud ندارید می توانید “آموزش ساخت iCloud و فعال سازی بر روی آیفون و آیپد” را بخوانید.

گوشی خاموش را ردیابی و پیدا کنید

نرم افزار SFP قادر خواهد بود که بصورت لحظه ای در صورتی که اینترنت دستگاه فعال باشد ردیابی آیفون را انجام دهد و در صورتی که دستگاه شما به سرقت رود یا مفقود شود حتی در صورت خاموش شدن دستگاه با توجه به اخرین موقعیت های مکانی دریافت شده دستگاه خود را مکان یابی کنید.

حتی  اگر از سرویس Find my phone حرفه ای تر و قوی تر است  به این دلیل که با توجه به طراحی بومی سامانه برای مدیریت و نظارت بر آیفون و آیپد با یک پنل کاربری بسیار ساده و به زبان پارسی سر و کار خواهید داشت که اطلاعات بصورت تفکیک شده و قابل فهم برای شما نمایش داده می‌شوند.

باید خاطرنشان کرد  که تبلیغاتی تحت عنوان ردیابی گوشی اپل از طریق سریال نامبر  که به هیچ وجه امکان پذیر نیست و برای نظارت و ردیابی حتما باید پیش از مفقود شدن دستگاه سرویس SFP را بر روی دستگاه راه اندازی کرده باشید و ردیابی از طریق شماره موبایل یا سریال نامبر دستگاه امکان پذیر نخواهد بود.

نرم افزار ردیابی با شماره تلفن

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید