پشت پرده ی ربات هایی همچون ربات هک واتساپ چیست ؟

ساخت ربات هک تلگرام
آموزش ساخت ربات هک تلگرام فریبکاری است یا حقیقت ؟
اکتبر 7, 2020
ربات هک تلگرام دیگران
با واقعیت ربات هک تلگرام دیگران آشنا شوید
اکتبر 9, 2020

پشت پرده ی ربات هایی همچون ربات هک واتساپ چیست ؟

ربات هک واتساپ

ربات هک واتساپ چیست ؟ آیا می توان با استفاده از ربات هک واتساپ به پیام های کاربران دیگر دسترسی داشت ؟

احتمالا در فضای مجازی با واژه ی ربات هک واتساپ و تبلیغات اغراق آمیز برای خرید و نصب آن روبه رو شده اید. شاید هم گول این تبلیغات را خورده و حتی از این ربات ها استفاده کرده باشید. اگر این کار را انجام داده باشید که حتما می دانید این تبلیغات دروغی بیش تر برای اخاذی و حتی نفوذ به گوشی خود شما نبوده است . اما برای آن دسته از افرادی که هنوز در دام این کلاهبرداران نیفتاده اند ، اما به نصب این ربات ها فکر می کنند ، باید بگوییم که شما خیلی خوش شانس و شاید هم آگاه بودید که تاکنون فریب این افراد را نخورده اید و برای نفوذ به واتساپ دیگران ، ربات هک واتساپ را نصب نکرده اید.

چرا می گوییم ربات هک واتساپ دروغی بیش نیست ؟

شاید تاکنون تبلیغات این ربات ها را دیده باشید که با آوردن دلایل به ظاهر منطقی سعی دارند ، کار خود را موجه و البته عملی نشان دهند. اما در یک کلام باید گفت که هیچ رباتی تحت عنوان ربات هک واتساپ و یا حتی ربات هک تلگرام وجود ندارد.

اگر برای باور این موضوع به دلیل نیاز دارید ، می توانم به این موضوع اشاره کنم که تاکنون هیچ شخصی نتوانسته واتساپ را هک کند . چرا که سرورهای این اپلیکیشن تاحد بسیار زیادی امن هستند.

البته که برنامه هایی هستند که از طریق هک کردن گوشی یا کامپیوتر ، می توانند فقط به واتساپی که برروی آن گوشی یا کامپیوتر نصب است ، دسترسی پیدا کنند. اما این به معنای هک واتساپ نیست و البته که هیچ رباتی هم نمی تواند هک گوشی را به طور کامل انجام دهد و از آن طریق به نرم افزاراهایی همچون واتساپ دسترسی پیدا کند.

و اما اهدافی که سازندگان این ربات ها دنبال می کنند ، اهدافی جز اخاذی ، کلاهبرداری و حتی وارد کردن کی لاگر ها یا تروجان ها به گوشی شما و سپس دریافت اطلاعاتی همچون رمز کارت های بانکی نیست.

ربات هک واتساپ

هنگامی که شما برروی لینک ارسالی شخصی که ربات هک واتساپ را می فروشد ، کلیک می کنید ، ممکن است یک بدافزار ، کی لاگر یا تروجان را وارد گوشی خود کنید. تمام این برنامه ها برای نفوذ و ارسال اطلاعات شما در پشت پرده طراحی شده اند که بعدا هکر می تواند از اطلاعات به دست آمده برای هک حساب بانکی و یا اخاذی از خود شما استفاده نماید.

روش های هک واتساپ چیست ؟

با وجود تمام مباحثی که گفتیم، ممکن است به هر دلیلی نیازمند وسیله ای برای هک کردن واتساپ و دسترسی به پیام های واتساپ شخص دیگری باشید. و به همین خاطر هم به دنبال راه و روشی برای رسیدن به این هدفتان هستید. اگر این چنین است در ادامه همراه ما باشید. چرا که درباره ی روش های هک واتس اپ و ابزارهایی که می توان به جای ربات هک واتساپ استفاده کرد ، صحبت خواهیم کرد.

1 : استفاده از نرم افزارهای نظارتی

ساده ترین روشی که می تواند به شما در هک کردن واتساپ و دسترسی به پیام های یک شخص خاص کمک کند ، استفاده از نرم افزارهای نظارتی می باشد.

البته لازم به ذکر است که این کار در حقیقت هک واتساپ نیست ، چرا که با این کار نمی توان کنترل واتس اپ افراد را به دست گرفت . و فقط از طریق هک کردن گوشی می توان برروی واتساپ نصب شده برروی آن گوشی ، نظارت کرد.

نرم افزارهای نظارتی چگونه هک واتساپ را انجام می دهند ؟

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. واتساپ نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

ربات هک واتساپ

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان دسترسی به اطلاعات و پیام های واتساپ هم وجود دارد. اما این به معنای هک واتس اپ از سرورهای اصلی نیست .

بنابراین برنامه های هک هم با نفوذ به دیتابیس گوشی ها قادر به نفوذ به قسمت های مختلف از جمله واتساپ ، تلگرام و یا اینستاگرام می باشند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از برنامه های هک گوشی برای نفوذ به گوشی افرادی که سرپرستی آن ها را به عهده ندارید، کاری غیر قانونی می باشد و قانون در این موارد بسیار پیگیر است. اما می توانید از این نرم افزارها برای کنترل فرزندان کودک یا نوجوان خود در فضای مجازی استفاده نمایید.

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ فرزندتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. بهترین چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این شکل می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای شخص موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و نام های مختلف مثلا یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلتر شکن یا هر چیز دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک شخص مقابل برروی آن ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از منوی گوشی پنهان می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

بنابراین ، اگر نگران هستید که ممکن است هدف شما درباره برنامه اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید زیرا plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را مخفیانه رصد کند. برنامه اجازه نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

ردیابی گوشی فرزندان رایگان

برنامه کنترلی یا به نوعی برنامه هک plc توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار والدین قرار گرفته است.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. کنترل گوشی بدون دسترسی و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان و هک شماره  plc spy

2 :هک واتساپ با استخراج پشتیبان واتساپ

روش دوم در اینجا شامل استفاده از یک نرم افزار خاص به نام Whatsapp Backup Extractor است. کاری که انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد پیام ها را از پرونده پشتیبان واتساپ دریافت کنید.( نسخه پشتیبان یک کپی از تمام فایل ها و پیام های شما در اکانت واتس اپ است )

این روش فقط برای دستگاههای iOS کار می کرد، اما نسخه جدید آن در اندروید نیز کار می کند. نرم افزار پشتیبان گیری Whatsapp به شما امکان می دهد از iTunes ، iCloud و از خود دستگاه دسترسی داشته باشید.

3 : هک واتساپ با استفاده از MAC

mac مخفف عبارت Media Access Control است. و یک شماره شناسایی می باشد که به Wi-Fi و آداپتور شبکه اختصاص داده شده است.

از mac که یک شماره 12 رقمی می باشد، می توان برای هک واتساپ استفاده کرد. بدیهی است که برای دسترسی به این شماره ابتدا باید به دستگاه هدف دسترسی داشته باشید. به هر حال اگر می خواهید بدانید که چگونه واتساپ را با این روش هک کنید، مراحلی را که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، دنبال کنید:

مرحله 1 : حذف واتساپ. این یک مرحله اجباری است اما برنامه بعد از آن بازیابی می شود.

مرحله 2 : شماره MAC را بدست آورید. در تنظیمات کلیه سیستم عامل ها گزینه ای تحت عنوان درباره تلفن وجود دارد. به درباره تلفن بروید و شماره مک را بنویسید.

مرحله 3 : آدرس Mac را در تلفن خود تغییر دهید تا Whatsapp “فکر کند” روی یک دستگاه اصلی نصب می شود.

مرحله 4 : برنامه مربوطه را نصب کنید. برای آیفون ، MacDaddy X است و برای اندروید Terminal Emulator است. ( همه برنامه ها رایگان هستند )

مرحله 5 : واتساپ را مجدداً نصب کنید.

مرحله 6 : کد تأیید را از دستگاه مورد نظر بگیرید (آخرین باری که برای استفاده از آن نیاز دارید).

مرحله 7 : شماره MAC را در دستگاه خود بازیابی کنید.

این روش کمی پیچیده به نظر می رسد ، اما بسیار ساده است. با این روش شما به اکانت واتس اپ فرد موردنظر خود دسترسی پیدا کرده و می توانید تمام پیام های ردوبدل شده در آن را بخوانید.

نکته ای که باید بدانید این واقعیت است، که شما چندین بار به تلفن قربانی دسترسی خواهید داشت. شما باید شماره مک و کد تأیید را از واتساپ به دست آورید. ممکن است برای بعضی از کاربران دشوار یا حتی غیرممکن باشد.

4 : هک واتساپ با استفاده از وب WhatsApp

روش دیگر برای هک کردن حساب WhatsApp استفاده از سرویس وب واتس اپ است. این روش هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که بتوانید به گوشی موبایل هدف دسترسی داشته باشید. علاوه بر این شما باید از یک کامپیوتر برای انجام این هک استفاده نمایید. درصورت داشتن کامپیوتر و دسترسی به تلفن همراه شخص موردنظر حتی برای چند دقیقه کوتاه می توانید مراحل زیر را انجام داده و به اطلاعات واتس اپ نفوذ کنید.

مرحله اول : WhatsApp را بر روی تلفن مورد نظر باز کرده و بر روی نماد منو در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

مرحله دوم : روی WhatsApp Web کلیک کنید.

مرحله سوم : از Chrome ، سایت دسک تاپ را باز کنید. به شما کد QR ارائه می شود. کد را از تلفن هدف خود اسکن کرده و به صورت خودکار وارد سیستم می شوید.

هک واتساپ
توجه: نسخه های Android 7.1.2 و iOS 10 هر زمان که وب واتساپ فعال شود ، یک اعلان ثابت را در تلفن مورد نظر فعال می کنید.

علاوه بر این در تمام نسخه های واتساپ امکان مشاهده دسترسی های وب به اکانت توسط صاحب اکانت وجود دارد. به عبارتی دیگر اگر با این روش به هک واتساپ بپردازید، امکان متوجه شدن فرد قربانی بسیار زیاد است.

بازدیدها: 380

دیدگاهتان را بنویسید