با واقعیت ربات هک تلگرام دیگران آشنا شوید

ربات هک واتساپ
پشت پرده ی ربات هایی همچون ربات هک واتساپ چیست ؟
اکتبر 8, 2020
آموزش هک گوشی با ربات تلگرام
کنترل گوشی با ربات تلگرام چگونه ممکن است ؟
اکتبر 10, 2020

با واقعیت ربات هک تلگرام دیگران آشنا شوید

ربات هک تلگرام دیگران

ربات هک تلگرام دیگران از راه دور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

عبارت بالا را هر از گاهی در سایت ها و یا کانال های تلگرامی می بینم. می دانم که این عبارت یک جمله ی جذاب برای جذب مخاطب بیشتر و حتی اخاذی و کلاهربرداری از کاربران می باشد.

اما برای افرادی که به دنبال روشی برای هک کردن تلگرام هستند ، دانلود ربات هک تلگرام دیگران می تواند یک جمله ی امید بخش و البته فریبنده باشد .

ربات ها چگونه عمل می کنند ؟

شاید بد نباشد که قبل از صحبت درباره ی ربات هک تلگرام دیگران ، کمی درباره ی ماهیت ربات ها  و عملکرد آنها صحبت کنیم.

elegram Bots در سال 2015 معرفی شده است . برنامه های شخص ثالث گپ ساخته شده با API Telegram Bot است. ربات های تلگرام در اصل حساب های خودکار تلگرام هستند که می توانید با آنها گپ بزنید یا به عنوان اعضا به چت ها ، گروه ها یا کانال های خود اضافه کنید.

در حالی که سایر شرکت های پیام رسان محدودیت های شدیدی را در مورد آنچه کاربران می توانند ایجاد کنند اعمال می کنند ، تلگرام به کاربران خود اجازه می دهد تقریباً برای هر چیزی ربات های تلگرام ایجاد کنند. تعداد زیادی ربات برای تلگرام وجود دارد . حتی می توانید ربات تلگرام خود را به راحتی بسازید.

کاربران می توانند ربات هایی ایجاد کنند که برای پخش موسیقی ، ارسال ایمیل ، سازماندهی وظایف ، یادآوری برنامه ها یا حتی به عنوان ویترین فروشگاه دیجیتال عمل می کنند. تعداد زیادی ربات وجود دارد که تقریباً هر نیازی را که فکر کنید برآورده می کند. یک سوال متداول این است که آیا ربات های تلگرام بی خطر هستند؟


آیا ربات های تلگرام ایمن هستند؟

در حالی که تلگرام به رمزگذاری انتها به انتهای خود با استفاده از MTProto مشهور است . محققان دریافتند که ربات های تلگرام به پروتکل کم امنیت تری به نام Transport Layer Security اعتماد می کنند. افزودن ربات تلگرام ، رمزگذاری را ضعیف می کند و باعث حساسیت بیشتر آن در برابر هکرها می شود.

ربات هک تلگرام دیگران

ربات هک تلگرام دیگران و امنیت ربات ها

با این حال ، تلگرام ادعاهای مربوط به مسئله امنیتی خود را رد کرده و بیان می کند که هیچ رباتی باعث هک شدن تلگرام اشخاص نمی شود و پروسه ی ساخت و استفاده ی رباط یک پروسه ی کاملا ایمن است.

اما لوک سامرویل ، رئیس تحقیقات ویژه در Forcepoint ، می گوید: “این چیزی است که شما را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر شما یک ربات را کار می کنید یا در یک کانال با ربات ها هستید.” “صادقانه بگویم ، وقتی ما فهمیدیم که امنیت ربات با عملکرد پیام معمولی متفاوت است ، ما را غافلگیر کرد.”

به طور خاص ، ربات های تلگرام از MTProto ، پروتکل رمزگذاری تلگرام استفاده نمی کنند ، که این چارچوبی را ایجاد می کند که پیام های کاربران به یکدیگر در هنگام انتقال بین دستگاه های فرستنده و گیرنده درهم و برهم خورده است.

در حالی که محققان در طول سال ها نگرانی های مختلفی در مورد MTProto مطرح کرده اند . تلگرام معتقد است که امنیت آن بسیار زیاد است . اگر با ارتباطات ایمن خود به تلگرام اعتماد کنید ، به MTProto اعتماد دارید.

توضیحات یک محقق امنیتی درباره ی ربات های تلگرامی

بستر ربات تلگرام به پروتکل امنیتی لایه حمل و نقل استفاده می شود . که در رمزگذاری وب HTTPS استفاده می شود.

TLS برای بسیاری از موارد عالی است اما به اندازه کافی قوی نیست که بتواند به عنوان تنها رمزگذاری در یک سرویس ارتباطی ایمن به منظور ایجاد حفاظت پیشرفته عمل کند.

به همین دلیل برنامه هایی مانند Signal و WhatsApp از پروتکل Signal استفاده می کنند و تلگرام دارای MTProto است. اگرچه ، تلگرام با ساخت بستر ربات خود بدون MTProto شرایطی را ایجاد می کند که معرفی ربات به یک چت یا کانال اساساً رمزگذاری آن را پایین می آورد.

Forcepoint این کشف را به روشی غیرمنتظره انجام داد. محققان امنیتی قبلاً ربات های تلگرامی را پیدا کرده اند که برنامه های مخرب اندروید را کنترل و انتقال می دهند . و حتی داده های چت های تلگرام را از طریق API ربات تلگرام که توسط توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می گیرد ، پر می کنند.

ادغام عمیق ربات ها در برنامه ، آنها را به یک پیاده رو محبوب در استراتژی های حمله تبدیل می کند. هنگام تحقیق در مورد یکی از چنین بدافزارها ، Forcepoint به طور تصادفی کشف کرد که چت های تلگرامی که شامل ربات ها هستند ، امنیت را کاهش می دهند.

GoodSender

ربات هک تلگرام دیگران

امنیت ربات ها و ربات هک تلگرام دیگران

محققان نمونه ای از بدافزار مدیریت از راه دور را که GoodSender نامیده می شود کاوش کردند و مکانیزم درون کدی را که منتظر دستورات ربات تلگرام است شناسایی کردند. این بدافزار شامل دو قطعه اطلاعات شناسایی و احراز هویت تلگرام بود . به نام bot API token و Chat ID – که برای هدایت سوالات ربات ها به چت های مناسب استفاده می شود.

محققان مسلح به این جزئیات دریافتند که می توانند درخواست های API را تهیه کنند که اساساً کلیه ارتباطات بین نویسنده بدافزار و ربات وی را پخش می کند. از آنجا که هکر اشتباه کرده است و تمام آزمایشات و استقرار خود را در یک راه اندازی ربات انجام داده است (به جای پوشاندن ردیابی های خود با استفاده از چندین حساب) ، محققان قادر به مطالعه نحوه راه اندازی ، آزمایش و سرانجام استقرار بدافزار .

در حالی که محققان Forcepoint از Telegram API برای جستجوی ارتباطات ربات هکر به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل دفاع خوب استفاده کردند . آنها تأکید می کنند که شخص دیگری می تواند از همین روش برای قربانی استفاده کند و به کل مکالمه ای که ربات در آن حضور دارد نگاه کند. و حتی کسی که رمز API ربات چت و شناسه چت از یک نمونه بدافزار را ندارد ، هنوز هم می تواند آنها را به روش های دیگر استخراج کند. هر دو اطلاعات در هر ارتباطات تلگرامی تعبیه شده است ، بنابراین ربات ها می توانند بدانند که کدام داده یا سرویس را به کدام چت ارسال کنند.

ربات هک تلگرام دیگران واقعیت دارد ؟

با توجه به توضیحات بالا و صحبت های سازندگان تلگرام به راحتی می توان فهمید که هک کردن تلگرام اصلا کار راحتی نیست . اما ربات ها می توانند دیوار امنیتی که در مقابل هکر ها وجود دارد را ضعیف کنند.

و به طور کلی ربات ها نمی توانند تلگرام را هک کنند. مگر این که شخصی به وسیله ی ربات بتواند یک بد افزار را وارد گوشی طرف مقابل کرده و اقدام به هک گوشی و سپس از آن طریق پیام های تلگرام او را مشاهده کند.

بنابراین به راحتی می توان حدس زد که ربات هک تلگرام دیگران یک جمله ی فریبنده برای جذب مخاطب می باشد. و در واقع ربات هک تلگرام دیگران وجود ندارد و این ربات ها تنها می توانند نرم افزارهایی را برای نفوذ به گوشی و سپس تلگرام انتقال دهند.

پس چگونه می توانیم تلگرام را هک کنیم ؟

ربات هک تلگرام دیگران

اگر شما هم از آن دسته از افرادی باشید که به دلایل مختلف قصد هک تلگرام یک شخص خاص را داشته باشید ، حتما به عباراتی همچون ربات هک تلگرام دیگران امیدوار شده اید. و اکنون این سوال در ذهنتان ایجاد می شود که اگر ربات هک تلگرام دیگران وجود ندارد ، پس راه هک کردن تلگرام چیست ؟

در پاسخ باید بگوییم که هیچ راهی برای هک تلگرام کاربران و گرفتن کنترل تلگرام آنها وجود ندارد. و تاکنون هیچ شخصی موفق به انجام آن نشده است.

اما  با گفتن این عبارات نباید ناامید شد، چرا که در عصر تکنولوژی همیشه راهی برای دور زدن هر چیزی که هرچه قدر هم امن باشد ، وجود دارد.

برای هک تلگرام هم می توان به جای استفاده از ربات هک تلگرام دیگران و یا هر چیز دروغین دیگری ، از نرم افزارهایی که برای هک گوشی می باشد ، استفاده کرد.

برخی از نرم افزارهای هک و کنترل گوشی قابلیت این را دارند که تمام فعالیت ها و برنامه های موجود در گوشی موبایل را نمایش می دهد.

بنابراین با هک گوشی شخص موردنظر خود ،  می توانید به پیام های موجود در تلگرم نصب شده در آن گوشی دسترسی داشته باشید. اما اسم این کار را نمی توان هک تلگرام گذاشت چرا که شما تنها قادر به خواندن پیام ها هستید و نمی توانید کنترل تلگرام را به دست بگیرید.

حال اگر برایتان سوال ایجاد شده که این نرم افزارها چگونه اطلاعت تلگرام را نمایش می دهند و یا شما چگونه می توانید از آنها استفاده کنید ، در ادامه همراه ما باشید.

نرم افزارهای هک گوشی چگونه به تلگرام نفوذ می کنند ؟

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

ربات هک تلگرام دیگران

ربات هک تلگرام دیگران یا نرم افزار هک تلگرام  ؟

 

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان دسترسی به اطلاعات و پیام های تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .

بنابراین برنامه های هک هم با نفوذ به دیتابیس گوشی ها قادر به نفوذ به قسمت های مختلف از جمله واتساپ ، تلگرام و یا اینستاگرام می باشند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از برنامه های هک گوشی برای نفوذ به گوشی افرادی که سرپرستی آن ها را به عهده ندارید، کاری غیر قانونی می باشد و قانون در این موارد بسیار پیگیر است. اما می توانید از این نرم افزارها برای کنترل فرزندان کودک یا نوجوان خود در فضای مجازی استفاده نمایید.

معرفی برنامه plc spy

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

برنامه هک گوشی plc spy

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه هک تلگرام PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند.

PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید.

فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر  و یا دانلود برنامه  PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

نرم افزار هک گوشی  PLC SPY

 

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید