دیلیت اکانت موبوگرام به صورت کامل و تصویری

هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص
هک تلگرام بدون متوجه شدن شخص با برنامه PLc Spy
ژانویه 15, 2018
غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام
چگونه غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت انجام دهیم ؟
ژانویه 19, 2018

دیلیت اکانت موبوگرام به صورت کامل و تصویری

دیلیت اکانت موبوگرام

دیلیت اکانت موبوگرام به صورت کامل و تصویری موضوعی است که برای شما کاربران گرامی انتخاب کرده ایم .در واقع موبوگرام نسخه ای از  تلگرام که یکی از پرطرفدارترین برنامه چت در کشورما است که در دو نسحه پرطرفدار اندروید و ios هم موجود میباشد. اگر به هر دلیلی دیگر نمیخواهید در تلگرام باشید و خواستار حذف تلگرامتان باشید باید به سایت حذف تلگرام مراجعه کنید. توجه کنید با دیلیت اکانت موبوگرام همه ی گروهها و چت هاو کانال ها به طور کامل پاک میشود و امکان برگشت آن نیست.

برای دیلیت اکانت موبوگرام چه کاری باید انجام دهیم؟

  1. اولین قدم مراجعه به سایت تلگرام برای این کار مرورگر گوشی خود را باز کرده و به آدرس https://my.telegram.org/deactivate بروید
  2. شماره خود را با +۹۸ وارد کنید. حتما و حتما اعداد را با انگلیسی وارد کنید تا با خطا مواجه نشوید.
  3. بعد از وارد کردن شماره تلفن خود یک پیام به تلگرام شما ارسال شده و حاوی یک کد است که باید آن را یادداشت کنید تا در سایت وارد کنید.
  4.  کدی که برای شما ارسال میشود  را در کادری مانند تصویر زیر  وارد کرده و Sign in بزنید  توجه داشته باشید که حروف کوچیک و بزرگ رعایت شود.

دیلیت اکانت موبوگرام

 

در صفحه بعدی باید گزینه  Done را بزنید. سپس از شما خواهد پرسید که اطمینان دارین که حساب کاربریتون و پاک کنید که باید گزینه قرمز رنگ را انتخاب کنید.

اگر با پیام زیر مواجه شدید شما توانستید به درستی شماره خود را از تلگرام حذف کنید. بهتر است اینکار را بیش از ۳ باز انجام ندهید زیرا احتمال دارد برای همیشه اون خط و از دست بدید.

دیلیت اکانت موبوگرام

توجه داشته باشید دیلیت اکانت تلگرام اصلی با دیلیت اکانت تلگرام پلاس و حذف اکانت موبوگرام هیچ فرقی ندارد و برای همه آنها باید مراحل بالا را انجام دهید.دلت اکانت موبوگرام یا بقیه را فقط با سایت بالا انجام دهید. امیدوارم با انجام این آموزش مشکل دیلیت اکانت تلگرام شما حل شود

با حذف تلگرام نمیتوانید از ریپورت بیرون بیایید و اگر برای بیرون آمدن از این وضعیت قصد پاک کردن را دارید به هیچ وجه اینکار را انجام ندهید. به شما توصیه میکنم به پایین صفحه بروید و مطالب و ترندهای قبلی ما را مشاهده کنید شاید مشکل شما را حل کند.

بازدیدها: 52

دیدگاهتان را بنویسید