دسترسی به گوشی فرزندان از راه دور

خانه هوشمند چگونه جایی است و چه تجهیزاتی لازم دارد ؟
دسامبر 20, 2018
هک وایبر
هک وایبر چگونه امکان پذیر است و والدین چگونه میتوانند فرزندان خود را کنترل کنند؟
دسامبر 22, 2018

دسترسی به گوشی فرزندان از راه دور

دسترسی به گوشی

شاید شما به دلیل شرایط زندگی یا کاری خود، گاهی مجبور شوید اطرافیان خود را زیر نظر بگیرید که این زیر نظر گرفتن ممکن است با دسترسی به گوشی آن ها صورت پذیرد. ممکن است احساس کنید که فردی از همکارانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده و به خصوص فرزندانتان آگاه شوید. در چنین مواقعی معمولا تنها راهی که به ذهن افراد می رسد هک کردن گوشی فرد موردنظر می باشد. اما اینکه چطور می توان این کار را انجام داد نیز سوالی است که در ذهن افراد ایجاد می شود. در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ داده و روش های هک گوشی و دسترسی به گوشی دیگران را توضیح دهیم.

دسترسی به گوشی دیگران را چه گونه می توان انجام داد؟

روش های زیادی برای هک گوشی دیگران وجود دارد اما راحت ترین آنها روشی است که امکان دسترسی به گوشی فرد مورد نظر وجود داشته باشد و بتوان نرم افزار هک را روی موبایل وی نصب کرد. این روش به دلیل پیچیدگی کم و نیاز نداشتن به دانش برنامه نویسی، ساده ترین روش نامیده می شود. اما اگر بخواهید بدون دسترسی به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده یا افراد دیگر، اطلاعات گوشی آن ها را به دست آوریم، باید بدانید که این کار قدری به دانش برنامه نویسی شما نیاز دارد.

دسترسی به گوشی

اگر فردی بخواهد بدون دسترسی به گوشی هدف، او را هک کند باید حداقل یک سال به کسب دانش برنامه نویسی و موضوعات امنیتی بپردازد.

اما :

خوشبختانه تعدادی از برنامه نویسان موفق دنیا با تلاش های فراوان، نرم افزاری را برای هک گوشی از راه دور طراحی و عرضه نموده اند. با استفاده از این برنامه شما به راحتی می توانید هک گوشی فرد موردنظرتان را از راه دور و فقط با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی انجام دهید.

معرفی نرم افزار هک گوشی از راه دور

تنها نرم افزاری که می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند و از راه دور و بدون دسترسی، گوشی فرد موردنظرتان را هک نماید، برنامه PLC می باشد. شما با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد موردنظرتان متوجه چیزی شود، تنها با داشتن شماره تلفن و شماره سریال گوشی، تلفن همراه او را هک نمایید.

بعد از نصب این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام این ها می توانید از موقعیت مکانی فرد موردنظرتان هم مطلع شوید.

قابلیت جدیدی که در نسخه آخر این برنامه ارائه داده شده است، توانایی گزارش گیری و نظارت بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگراممی باشد. با نصب این نرم افزار می توانید از پیام هایی که فرد به بقیه ارسال می کند، یا پیام هایی که از دیگران دریافت می کند، آگاهی یابید.

در پایان باید این موضوع را متذکر شد که این نرم افزار صرفا با هدف کنترل فرزندان در فضای مجازی طراحی و عرضه شده است و هرگونه استفاده دیگر از این نرم افزار پیگرد قانونی دارد.

بازدیدها: 311

1 دیدگاه

  1. Vahdat Alami گفت:

    سلام من برنامه رو دانلود کردم عالیه ممنون

دیدگاهتان را بنویسید