دانلود نرم افزار کنترل فرزندان plc sp

هک کردن تلگرام با آیدی
هک کردن تلگرام با آیدی و معرفی 3 روش هک تلگرام
اکتبر 20, 2020
هک واتساپ بدون کد
کنترل واتساپ فرزندان در کمترین زمان ممکن
اکتبر 23, 2020

دانلود نرم افزار کنترل فرزندان plc sp

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

تهدید به هک شدن تلفن شما به یک ترس معمول و عقلانی تبدیل شده است. واقعیت سخت این است که اکنون می توان هر گوشی را هک کرد. با پیشرفت تکنولوژی ، جایی که کشف دانش و اطلاعات باعث درک بهتر فناوری می شود ، هکرها می توانند حتی پیچیده ترین نرم افزارهای تلفن را نیز هک کنند. اما چگونه؟

نرم افزار هک

آیا می دانید نرم افزار هک برای اندروید و سایر دستگاه های تلفن همراه وجود دارد؟ و آیا می دانید بی شمار گزینه های نرم افزار هک بصورت آنلاین وجود دارد؟ نرم افزار هک روشی است که هکرها برای گرفتن اطلاعات تلفن از آن استفاده می کنند.

برای نصب نرم افزار هک ، همه هکرها نیازی به کنترل فیزیکی تلفن ندارند ، اما در بعضی موارد باید این کار را انجام دهند.

Keylogging روشی است که شامل بارگیری یک برنامه جاسوسی برای هدف قرار دادن تلفن و گرفتن اطلاعات تلفن قبل از رمزگذاری است. با دسترسی فیزیکی به تلفن می توان از این نوع نرم افزار استفاده کرد.

Trojan نیز نوعی بدافزار است که می تواند در تلفن شما مبدل شود و داده های مهم مانند جزئیات حساب کارت اعتباری یا اطلاعات شخصی را استخراج کند. برای نصب بدافزار Trojan ، هکرها از تکنیک هایی مانند فیشینگ برای نفوذ شما در دام استفاده می کنند.

اما یک فرد عادی چگونه می تواند با دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید ، اقدام به هک و دسترسی به اطلاعات شخص مورد نظر نماید ؟

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

اگر مهارتی در زمینه ی هک و امنیت ندارید ، اما به این کار علاقه دارید و قصد هک کردن یک گوشی اندرویدی را دارید ، بهترین کار دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید می باشد.

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

نرم افزار های هک و نفوذ به گوشی ، بسیار زیاد هستند . و انتخاب کردن بین آنها نیز مشکل است. اما برای این که بتوانید یک انتخاب موفق داشته باشید ، باید با قابلیت هایی که یک نرم افزار خوب می بایست دارا باشد ، آشنا شوید.

قابلیت های یک نرم افزار کنترلی خوب

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

اولین پل ارتباطی افراد با یکدیگر که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند، ارسال پیامک است. یک برنامه کنترلی خوب ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب را در اختیار کاربر قرار می دهد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

افراد برای این که با دوستان و آشنایان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد،.

با دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید ، باید بتوانید گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی داشته باشید.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد. که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

گزارش موقعیت مکانی

با دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید باید بتوانید به راحتی ، موقعیت مکانی دقیق هدف را به دست آورید.

مدیریت دسترسی اینترنت

اگر دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید را به قصد نظارت بر فرزندان انجام می دهید . باید بدانید که وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند .

برنامه های نصب شده

قابلیت نمایش لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی هدف ، از ویژگی های یک نرم افزار کنترلی خوب می باشد.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در چند برنامه خاص وجود دارد، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

معرفی نرم افزار کنترلی

اگر قصد دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید را دارید. احتمالا به دنبال یک نرم افزار خوب که دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشد ، هستید.

قبل از هرچیز باید بدانید که استفاده از نرم افزارهای هک و کنترل برای افراد غریبه ، یک عمل غیرقانونی و غیر اخلاقی می باشد. اما استفاده از این نرم افزارها برای فرزندان زیر 18 سال خود ، کاملا مجاز می باشد.

اگر تا به حال درباره نرم افزار های کنترل والدین جستجو کرده باشید، حتما نام plc spy را دیده یا شنیده اید. plc spy یکی از برنامه هایی است که توسط سامانه کنترل فرزندان با هدف نظارت والدین برروی کودکان و نوجونان در فضای مجازی طراحی شده است.

 

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید

بهترین چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه کنترلی این است که بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این شکل می توان به نوعی دانلود هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام داد و حتی به نوعی هک شدن شماره موبایل را نیز تجربه کرد.

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای شخص موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و نام های مختلف مثلا یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلتر شکن یا هر چیز دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک شخص مقابل برروی آن ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از منوی گوشی پنهان می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

بنابراین ، اگر نگران هستید که ممکن است فرزند شما درباره برنامه اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید. زیرا plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها را مخفیانه رصد کند. برنامه اجازه نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. دانلود هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. و به این ترتیب هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک آبی رنگ زیر، کلیک نمایید.

هک گوشی با شماره تلفن و از راه دور با نرم افزارplc spy

بازدیدها: 17

دیدگاهتان را بنویسید