دانلود نرم افزار شنود صدا با نرم افزار رایگان EAR SPY

هک و ردیابی گوشی
هک و ردیابی گوشی با داشتن شماره تلفن امکان‌پذیر شده است !
آگوست 10, 2018
مکالمه اینستاگرام
مکالمه اینستاگرام ( تصویری و صوتی ) به این شبکه اجتماعی اضافه شد
آگوست 12, 2018

دانلود نرم افزار شنود صدا با نرم افزار رایگان EAR SPY

شنود صدا
به تازگی خیلی از کاربران به دنبال  نرم افزار شنود صدا هستند چراکه می تواند کاربرد های بسیار زیادی داسته باشد. در پست های قبل نرم افزار شنود از راه دور  را معرفی کردیم تا اگر والدین به گوشی دسترسی ندارن از طریق شماره موبایل و سریال بتوانند شنود صدا را از طریق گوشی تلفن همراه داشته باشند . همچنین دستگاه های شنود زیادی وجود دارد که باید برای خرید آنها هزینه زیادی صرف کنیم. البته هر دستگاه شنودی کاربرد خاص خود را دارد. همچنین برنامه های جاسوسی موبایل رایگان زیادی هم وجود دارند که هر کدام کاربرد مختلفی دارد. در این نوشته می خواهیم برنامه شنود صدا ای را معرفی کنیم که به وسیله آن می توانید کوچکترین صداهای اطراف را به وسیله آن ضبط کنید و در قالب یک فایل صدا با فرمت MP3 گوش کنید.

نرم افزار شنود صدا EAR

طبیعتا وقتی از شنود صدا صحبت میکنیم ناخداگاه فکرمان به سمت  نرم افزار جاسوسی میرود ، این برنامه هم جزوی از آن دسته از برنامه هاست که میتوان آن را به رایگان از سایت دانلود کرد . قابلیت بسیار خوبی که این نرم افزار دارد میتوان به سیستم شنوایی بالای این برنامه اشاره کرده که اگرد مشکلی در شنیدن صدا داشته باشید میتوانید با استفاده از  EAR که کوچکترین صداها را با وضوح بالا ضبط می کند می توانید خیالتان را راحت کنید.  اما اگر قصد پرداخت هزینه برای این کار را ندارید و در پی دانلود برنامه شنود صدا کاملا رایگان هستید، می توانید برنامه جاسوسی EAR را در همینجا به صورت رایگان دانلود کنید.
شنود صدا
نرم افزار شنود صدا Ear

دانلود نرم افزار شنود صدا برای اندروید

اگر شما به گوشی دسترسی دارید میتوانید با داشتن یک برنامه جاسوسی و یک نرم افزار استراق سمع رایگان، استفاده از اپلیکیشن Ear می باشد. با نصب این برنامه جاسوسی رایگان و از طریق میکروفون صدا های اطراف را دریافت کنید. این برنامه بیشتر برای این منظور ارائه شده است که صداهای خیلی ضعیف اطراف را با وضوح بالا ضبط کند تا ضعیف ترین صدا ها را با بالاترین کیفیت گوش کنید. صدا های ضبط شده را می توانید از طریق اسپیکرهای موبایل و همچنین با استفاده از هندزفری گوش کنید. از امکانات این برنامه شنود صدا رایگان اندرویدی می توان به قابلیت تنظیم کردن اکولایزر صوتی در برنامه EAR  نام برد. و به همین دلیل هم هست که ضعیف ترین صدا ها را با بالاترین کیفیت ممکن می توانید گوش دهید. کاربرد بیشتر این نرم افزار جاسوسی رایگان Ear هم در همین ضبط صدا با کیفیت بالا می باشد. شما می توانید با نصب و سپس فعال کردن این اپلیکیشن، آن را در محل مورد نظر قرار دهید و سپس این برنامه شنود صدا، با شنیدن کوچکترین صدایی به شکل خودکار شروع به ضبط می کند و زمانی که صدا قطع شود هم به شکل خودکار ضبط را متوقف می کند. و در آخر تمام صدا های ضبط شده را در قالب یک فایل MP3  با حجم پایین در اختیار شما قرار خواهد داد. اما اگر شما به گوشی افراد خانواده و کسانی که برایتان اهمیت دارند و میخواهید به هر شکلی است آنها را از آسیب های اجتماعی دور کنید میتوانید از برنامه SPY کمک بگیرید که تنها با داشتن شماره سریال و موبایل فرزند خود طی فرایندی از طریق پنل کاربری خود که سامانه در اختیار شما قرار میدهید به راحتی شنود صدا اطراف را داشته باشید

بازدیدها: 19935

دیدگاهتان را بنویسید