دانلود نرم افزار ردیابی موبایل با پشتیبانی فارسی

هک کردن گوشی
هک کردن گوشی اندروید با نرم افزار
جولای 22, 2018
نرم افزار هک آیفون
نرم افزار هک آیفون برای کنترل فرزندان
جولای 29, 2018

دانلود نرم افزار ردیابی موبایل با پشتیبانی فارسی

نرم افزار ردیابی

امروزه با پیشرفت فناوری و آمدن گوشی های هوشمند به بازار، هرکدام از ما صاحب یک یا چند گوشی هوشمند هستیم و در طول روز علاوه بر برقراری تماس بسیاری از کارهای روزمره خود را با تلفن های همراهمان انجام می دهیم. گوشی های هوشمند قابلیت های فراوانی دارند که شاید ما نحوه ی استفاده از تمام قابلیت ها را بلد نباشیم. یکی از قابلیت های مهم تلفن های همراه که بسیاری به دنبال راهی برای استفاده از آن هستند، قابلیت ردیابی و مسیریابی دوستان است. برای استفاده از این قابلیت باید یک نرم افزار ردیابی را برروی گوشی خود نصب کنید تا بتوانید از موقعیت مکانی دوستانتان مطلع شوید. اما سوالی که پیش می آید این است که آیا این قابلیت، خوب است؟! آیا مزایای استفاده از نرم افزار ردیابی گوشی موبایل در مطلع شدن خانواده از موقعیت مکانی فرزندان یا در محیط کاری و کنترل کارمندان نسبت به این واقعیت که ممکن است حریم خصوصی اشخاص زیر سوال برود ارجحیت دارد؟! برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید چند مورد از مزایا و معایب استفاده از نرم افزار ردیابی موبایل را شناسایی و معرفی کرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از نرم افزار ردیابی

نظارت بر  فرزندان

حتما تا به حال پیش آمده که فرزند یا یکی از اعضای خانواده شما به بیرون از منزل رفته باشد و به هر دلیلی تلفن همراه خود را پاسخ ندهد. در این موقعیت مسلما شما به عنوان والدین بسیار نگران فرزند خود خواهید بود و در این موقعیت شاید تنها چیزی که به ذهنتان برسد ردیابی فرد بوسیله موبایل یا شماره تماس موبایل اوست. اما ایا این کار شدنی است و چه اقداماتی باید انجام داد؟

نرم افزار ردیابی به والدین این امکان را می دهد که در هر زمانی از موقعیت فرزندان خود آگاه باشند.این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است تا حدی که برخی از شرکت های سازنده گوشی موبایل، نرم افزارهای ردیابی را به طور پیش فرض برروی محصولات خود نصب می کنند. پدر یا مادر با متصل شدن به حساب کاربری خود در سرور مرکزی که اقدام به جمع آوری این داده ها می کند، این امکان را دارند تا به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن از موقعیت فعلی فرزندانشان مطلع شده و صحت و سلامت کودکانشان را زیر نظر داشته باشند.

نرم افزار ردیابی

ردیاب هوشمند از جمله برنامه هایی است که با هدف کنترل و نظارت بر خانواده طراحی و تولید شده است و قدرت ویژه ای در ردیابی گوشی موبایل دارد.

ردیابی گوشی دزدیده شده

گم یا به سرقت رفتن گوشی موبایل ازجمله بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای هر شخصی رخ دهد و باعث شود اطلاعاتی حیاتی مانند شماره تماس ها، پیام ها و عکس های شخصی و .. از دست بروند و حتی فرد قربانی در خطر سو استفاده از اطلاعات خود توسط دیگران قرار گیرد. چه گوشی شما گم شده باشد و چه دزدیده شده باشد بهترین روش برای پیدا کردن آن استفاده از یک نرم افزار ردیابی است تا از طریق شماره تلفنتان بتوانید گوشی خود را ردیابی کرده و پیدا کنید. اگر نرم افزار ردیاب هوشمند را برروی گوشی خود نصب کرده باشید حتی درصورتی که گوشی شما خاموش باشد یا سیمکارت از آن خارج شده باشد هم می توانیدموبایل خود را پیدا کنید.

ردیابی دوستان در اماکن شلوغ

از دیگر مزیت های استفاده از نرم افزار ردیابی می توان به پیدا کردن دوستانتان در مکان های شلوغ اشاره کرد. تصور کنید که شما با چند تن از دوستانتان به یک کشور خارجی سفر کرده اید. اگر در مکانی شلوغ یکی از آن ها را گم کنید یا شما بقیه را گم کنید، با استفاده از نرم افزار ردیابی می توانید به راحتی و به سرعت دوستانتان را پیدا کنید.

ردیابی کارمندان برای مدیریت بهتر

مدیران شرکت ها و اداره ها، به خصوص شرکت های حمل و نقل که کارمندانشان هرکدام در نقاطی دور فعالیت دارند، با استفاده از برنامه ردیابی گوشی می توانند در هر لحظه از موقعیت مکانی رانندگان خود مطلع شوند. این نرم افزارها این امکان را به مدیران می دهد تا بتوانند نزدیک ترین و کم خطرترین راه را برای رانندگانشان انتخاب کنند تا هم مصرف سوخت و هزینه ها را کاهش دهند و هم بتوانند رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب کنند. همچنین با استفاده از این نرم افزارها مدیران می توانند از نحوه رانندگی کارمندان خود نیز باخبرشوند، به طور مثال زمانی که یکی از رانندگان با سرعتی بیش از حد مجاز رانندگی می کند و رفتاری خطر آفرین دارد، این نرم افزار می تواند هشداری خاص را برای مدیر سازمان ارسال کند و او را از این رفتار ناهنجار آگاه سازد.

خدمات اضطراری

با استفاده از نرم افزار ردیابی و اطلاعاتی که سامانه GPS موبایل، برای سرورها ارسال می کند، تا حد زیادی می توان به پلیس، اورژانس و سازمان آتش نشانی، در ردیابی و پیداکردن اشخاص گم شده و یا آسیب دیده در مکان های نامعلوم نیز کمک کرد.

معایب نرم افزار ردیابی

ورود به حریم خصوصی

به طور کلی ردیابی موقعیت مکانی افراد ورود به حریم خصوصی شخص است. اگر شخصی دوست ندارد که کسی از موقعیت مکانی اش باخبر شود، می تواند با غیر فعال کردن ویژگی ردیابی گوشی موبایل خودش، از این نگرانی ها رهایی یابد. اما با چشم پوشی از آن، خواسته یا ناخواسته، باید از مزایای گفته شده هم چشم پوشی کند.

اکنون با بررسی موارد فوق، پاسخ به سوال مطرح شده به عهده شما خواهد بود. در آخر، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آیا مزایای استفاده از برنامه های ردیابی برای شما مهم تر است یا معایب آن.

برنامه ردیاب هوشمند

برنامه ردیاب هوشمند به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید خانواده خود را کنترل نمایید و از فعالیت های فرزندان خود آگاهی یابید. این نرم افزار بر روی گوشی های اندروید و آیفون قابل نصب و اجراست که استفاده از آن منوط به دریافت اجازه از شخص نظارت شونده است. به عنوان مثال اگر قصد دارید با استفاده از این نرم افزار به نظارت بر کارمندان خود بپردازید می بایست حتما کارمندان خود را در جریان این موضوع قرار دهید و با اعلام رضایت از طرف آنها اقدام به نظارت کنید.

برخی از ویژگی های ردیاب هوشمند

  • ردیابی بدون نیاز به شبکه یا وای فای
  • ردیابی خودکار و بدون نیاز به تاییدیه
  • نمایش چهار نوع نقشه معمولی ، ماهواره ای ، ترکیبی و عوارض زمین
  • قابلیت نگهداری لیست ردیابی های قبلی همراه با شماره  ، تاریخ ، زمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه ردیاب هوشمند می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت برنامه ردیابی ردیاب هوشمند

 

بازدیدها: 124

دیدگاهتان را بنویسید