حقیقت وجود ربات های هک تلگرام چیست ؟

دانلود ربات هک
دانلود ربات هک و آشنایی با 12 روش هک گوشی که هکرها استفاده می کنند.
اکتبر 3, 2020
ساخت ربات هک تلگرام
آموزش ساخت ربات هک تلگرام فریبکاری است یا حقیقت ؟
اکتبر 7, 2020

حقیقت وجود ربات های هک تلگرام چیست ؟

دانلود ربات هک تلگرام

دانلود ربات هک تلگرام یکی از عباراتی است که این روزها به وفور سرچ می شود. بسیاری از کاربران تلگرام به دنبال دانلود ربات هک تلگرام برای نفوذ به پیام های دیگران هستند و عده ای نگران هک شدنشان با این ربات ها هستند.

اگر بخواهیم درباره ی ربات ها صحبت کنیم ، به طور خلاصه و در یک جمله باید بگوییم که دانلود ربات هک تلگرام چیزی نیست جز یک عبارت فریبنده. در واقع هیچ رباتی نمی تواند برنامه ی تلگرام را از راه دور هک کند و اگر چنین باشد ، حتما یک نرم افزار قوی پشت آن است ، اما با اسم ربات و با عبارت دانلود ربات هک تلگرام مخاطب را فریب می دهند.

اما مسئله ای که همیشه بحث برانگیز بوده و هست ، مسئله ی امنیت تلگرام و این که آیا این پیام رسان هک شدنی هست یا نه ، می باشد. تا همین لحظه که در حال نوشتن این متن هستم، سازندگان تلگرام  ادعای امن بودن کامل این پیام رسان را دارند. به همین جهت نیز در سایت های مختلف ایرانی هم بسیار می بینیم که درباره ی امنیت تلگرام صحبت می کنند و معتقدند که هیچ کس نمی تواند تلگرام را هک کند.

پیش از این درباره ی هک کردن تلگرام و این که چگونه می توان به پیام های یک شخص دسترسی داشت ، صحبت کردیم. اما مسئله ای که امروز نظرمان را جلب کرد و می خواهیم درباره ی آن بنویسیم ، خبر هک شدن اکانت تعدادی کاربران تلگرام در ایران و روسیه است که در خبرگزاری های مختلف منتشر شده و ما اینجا برای شما آورده ایم.

دانلود ربات هک تلگرام

قبل از این که بخواهیم وارد مسئله ی امنیت تلگرام و اخبار منتشر شده درباره ی آن شویم، بد نیست کمی درباره ی موضوع اصلی یعنی همان دانلود ربات هک تلگرام که باعث شد امروز این مقاله را بنویسم ، صحبت کنیم.

همانطور که گفتیم تا کنون هیچ رباتی ساخته نشده که بتواند هک تلگرام را انجام داده و دسترسی افراد غریبه را به پیام های کاربران باز کند. اما ممکن است که یک ربات بتواند با وارد کردن یک کی لاگر با هر چیز دیگری رمزهای احراز هویت و ورود به اپلیکیشن هایی همچون تلگرام را از گوشی شخص موردنظر شما به دست آورد.

اما با تمام این تفاسیر به هیچ عنوان دانلود ربات هک تلگرام و استفاده از آن را پیشنهاد نمی کنیم.  چرا که بسیاری از این ربات ها وسیله ای برای هک گوشی خود شما هستند.

دانلود ربات هک تلگرام

دانلود ربات هک تلگرام

 

با این وجود اگر هنوز به دنبال راهی برای کنترل تلگرام هستید ، پیشنهاد می کنیم از نرم افزارهای معتبری که برای این کار ساخته شده اند ، استفاده نمایید. که در ادامه یکی از بهترین آنها را معرفی می کنیم.

البته لازم به ذکر است که دانلود ربات هک تلگرام یا هر پیام رسان دیگری و دسترسی به پیام های اشخاص ، امری غیرقانونی و غیراخلاقی می باشد. اما می توانید از این برنامه ها برای کنترل فرزندان خود در فضای مجازی و مشاهده ی فعالیت های آنها استفاده کنید.

برنامه کنترل تلگرام plc spy

در ابتدا و به طور خلاصه باید بگوییم که هک تلگرام امکان پذیر است . به این شرط که شما یا به گوشی شخص موردنظر دسترسی داشته باشید. و یا اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آیدی آن شخص را داشته باشید، تا بتوانید یک برنامه تروجان که به اصطلاح برنامه هک تلگرام باشد را برای او ارسال کنید. و از طریق آن برنامه اطلاعات تلگرام هدف برای شما ارسال شود.

اما هک تلگرام به این شکل که بخواهیم بدون هیچ گونه دسترسی و داشتن اطلاعاتی به پیام های هدف دسترسی پیدا کنیم و کنترل تلگرام او را به دست بگیریم امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مطالبی که گفتیم، می توان نتیجه گرفت که برخی از تبلیغاتی که درباره هک و کنترل تلگرام دیگران می بینیم، حقیقت دارند و نرم افزارهایی وجود دارد که به وسیله آن بتوانیم به دیتابیس محلی تلگرام شخص مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. و از آن طریق اطلاعات موردنظر خود را دست یابیم.

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه هک تلگرام PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند. PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

صفحه ی اصلی برنامه هک تلگرام PLC SPY

هک اکانت کاربران تلگرام در روسیه

همان طور که در ابتدا نیز گفتیم ، سازندگان تلگرام ادعای امنیت کامل برای نرم افزارشان را دارند . اما چند روز پیش خبری مبنی بر هک شدن حساب تلگرام کاربران در روسیه و البته چندی پیش در ایران ، سر و صداهای زیادی به پا کرده است.

متن ترجمه خبر را در ادامه می خوانیم.

دانلود ربات هک تلگرام

دانلود ربات هک تلگرام

 

به گفته شرکت Group-IB ، در هفته های اخیر ،  حساب های تلگرامی بیش از ده کارآفرین روسی را هک کرده اند . در حملاتی که ممکن است برای هر کسی که از برنامه پیام رسانی استفاده می کند ، پیامدهای زیادی داشته باشد.

آنچه نگران کننده است این است که پیام های قربانیان نمایش داده می شود. زیرا کدهایی که برای احراز هویت کاربران استفاده می شوند توسط مهاجمان رهگیری می شوند. در حالت عادی ، هر بار که کاربر از دستگاه جدیدی وارد سیستم می شود ، یک کد ظاهراً یکبار مصرف به تلفن همراه وی ارسال می شود. با این کار ، آنها می توانند به حساب خود دسترسی پیدا کنند.

به گفته محققان Group-IB که تلفن های قربانیان را بررسی کردند ، هکرها موفق شدند به آن کدهای مخفی دسترسی پیدا کرده و گپ های تلگرامی انگشت شمار کاربران روسی را جارو کنند.

دیمیتری رودن ، که یک مدرسه کدگذاری در روسیه را اداره می کند و یکی از اهداف ناگوار بود ، به فوربس گفت که در تاریخ 1 دسامبر اخطاریه تلگرام برای او ارسال شده است و می گوید شخصی در تلاش است به حساب او وارد شود. او در ابتدا اخطار را رد کرد ، اما وقتی دیگری اعلام کرد کسی با موفقیت از سامارا ، روسیه به حساب او متصل شده است ، بلافاصله وارد عمل شد.

او به تنظیمات تلگرام خود رفت و تمام جلسات فعال را غیر از جلسه خود خاتمه داد. Rodin سپس یک رمز ورود اضافی برای یک لایه احراز هویت اضافی تعیین کرد – اقدامات خوبی برای هر کاربر نگران تلگرام.

همانطور که Group-IB ارزیابی کرد ، رودین می گوید او معتقد نیست که اسنپ ها ، هر کس که باشند ، از هر مشکلی در خود تلگرام سوء استفاده می کنند. وی گفت: “شاید كسی با رهگیری پیامك به حساب من وارد شده باشد كه نشان می دهد مشكلی از طرف اپراتور مخابراتی وجود دارد. “این بدان معنی است که حساب های دیگری که از پیامک به عنوان عامل احراز هویت استفاده می کنند نیز تهدید می شوند.”

حمله SS7؟

برای یک کاربر متوسط ​​تلگرام یا هر کسی که برنامه پیام رسانی دارد و برای ورود به سیستم کد پیامکی ارسال می کند ، بیشترین نگرانی این است که مهاجمان در وهله اول می توانستند به آن کد احراز هویت دسترسی پیدا کنند. نحوه انجام آنها این یک معما باقی مانده است. یک فرضیه این بود که دستگاه های قربانیان هک شده و متن ها از راه دور مورد کنکاش قرار می گیرند. با این حال Group-IB هیچ مدرکی در مورد آن پیدا نکرد و اکنون به چیزی نگران کننده تر نیز مشکوک است: سازش در شبکه های تلفن همراه.

به طور خاص ، این شرکت که توسط روس ها تاسیس شده است ، اگرچه اکنون در سنگاپور مستقر است ، این احتمال را دارد که بخشی از شبکه های تلفن همراه معروف به SS7 مورد سوء استفاده قرار گیرد. SS7 را بخشی از زیرساخت های مخابراتی بدانید که با جابجایی کاربران بین شبکه ها هنگام سفر به خارج از کشور سروکار دارد. همچنین هنگام مرور شبکه های ملل مختلف ، تغییرات هزینه ها را مدیریت می کند.

اما در سال های اخیر ، هکرها آموخته اند که اگر بتوانند از اهرم نفوذی در آن شبکه استفاده کنند ، می توانند پیام های متنی را رهگیری کنند. پیش از این ، چنین حملاتی در نقض حساب های بانکی و شرکت های نظارتی مورد استفاده قرار گرفته بود.

اکنون ممکن است این باشد که هکرها از همین روش ها برای ورود به حساب های تلگرام  دیگران که از پیام های متنی برای ارسال کدهای دو عاملی استفاده می کنند ، استفاده می کنند.

فروش دسترسی به قیمت 4000 دلار

محققان Group-IB همچنین در فروش دسترسی به امثال Telegram مشکوک به تجارت زیرزمینی هستند. در وب دارک مبتنی بر وب Hydra ، هکرها دسترسی کامل به یک حساب با قیمت 3900 دلار را ارائه می دادند. آنها همچنین ادعا کردند که می توانند برای هر حساب با هزینه ای بین 1،550 تا 5450 دلار به پیام های WhatsApp و اطلاعات کاربر دسترسی داشته باشند.

همچنین هکرها یک ابزار جاسوسی WhatsApp و Telegram را در یک انجمن زیرزمینی ارائه می دهند.

دانلود ربات هک تلگرام

دانلود ربات هک تلگرام

 

محققان در حال تحقیق در مورد ارتباط تبلیغات و هک های اخیر هستند. سخنگوی شرکت افزود: “آنچه ما را به این فکر انداخت که ممکن است حملات مورد مشترک این تبلیغات باشد ، این واقعیت است که این حوادث با زمان انتشار پست ها همزمان بوده است.” “اما ما نمی توانیم رد کنیم که ارتباطات بسیار بیشتری بین این دو واقعه وجود دارد ، که هنوز در جریان تحقیقات ایجاد نشده است.”

هک اکانت کاربران تلگرام در ایران

چند وقت پیش خبری مبنی بر هک شدن اکانت کاربران تلگرام ایرانی منتشر شد، که متاسفانه پوشش خبری مناسبی نداشت و خیلی سریع این خبر کذب اعلام شد.

اما اکنون این خبر وارد خبرگذاری های خارجی شده و در حال تکثیر است. این خبر برای اعتبار سازندگان تلگرام و تیم امنیتی آن خطری جدی محسوب می شود و به همین دلیل است که سازندگان تلگرام سعی دارند آن را کذب اعلام کنند.

اکنون متن ترجمه شده ی خبر را در ادامه می خوانیم.

محققان سایبری به رویترز گفتند: هکرهای ایرانی بیش از ده حساب در سرویس پیام فوری تلگرام به خطر افتاده و شماره تلفن 15 میلیون کاربر ایرانی را شناسایی کرده اند که بزرگترین نقض سیستم ارتباط رمزگذاری شده است.

کالین اندرسون ، محقق مستقل سایبری و سازمان عفو ​​بین الملل گفت: این حملات که امسال انجام شده و قبلاً گزارش نشده است ، ارتباطات فعالان ، روزنامه نگاران و سایر افراد در موقعیت های حساس در ایران را به خطر می اندازد ، جایی که تلگرام توسط حدود 20 میلیون نفر استفاده می شود.

دانلود ربات هک تلگرام

تلگرام خود را به عنوان یک سیستم پیام رسانی فوری بسیار امن معرفی می کند زیرا همه داده ها از ابتدا تا انتها رمزگذاری می شوند ، که در صنعت به عنوان رمزگذاری پایان به انتها شناخته می شود. تعدادی از سرویس های پیام رسان دیگر ، از جمله FB.O WhatsApp فیس بوک ، می گویند که آنها دارای قابلیت های مشابه هستند.

دفتر مرکزی تلگرام می گوید که دارای 100 میلیون مشترک فعال است و به طور گسترده در خاورمیانه ، و همچنین در آسیای میانه و جنوب شرقی و آمریکای لاتین مورد استفاده قرار می گیرد.

طبق گفته اندرسون و گوارنیری ، آسیب پذیری تلگرام در استفاده از پیام های متنی SMS برای فعال کردن دستگاه های جدید است. محققان گفتند ، هنگامی که کاربران می خواهند از طریق تلفن جدید به تلگرام وارد شوند ، این شرکت کدهای مجوز را از طریق پیامک برای آنها ارسال می کند که هکرهای ایرانی توانسته اند به این sms ها دسترسی پیدا کنند.

هکرها می توانند دستگاه های جدیدی را به حساب Telegram شخص اضافه کنند و آنها را قادر به خواندن تاریخچه های چت و همچنین پیام های جدید کنند.

محققان گفتند که اعتماد تلگرام به تأیید پیام کوتاه باعث می شود که کار هکرها آسان شود ، چرا که هک پیام کوتاه کار راحتی است.

سخنگوی تلگرام گفت که مشتریان تنها با اتکا به تأیید پیام کوتاه نمی توانند در برابر چنین حملاتی دفاع کنند. تلگرام به مشتریان اجازه می دهد گذرواژه ایجاد کنند ، که با ایمیلهای به اصطلاح “بازیابی” قابل تنظیم مجدد است.

مارکوس را ، سخنگوی تلگرام گفت: “اگر رمز ورود تلگرام قوی داشته باشید و ایمیل بازیابی شما ایمن باشد ، هیچ کاری نمی تواند یک مهاجم انجام دهد.”

محققان گفتند که آنها همچنین شواهدی یافتند که هکرها از یک رابط برنامه نویسی تعبیه شده در تلگرام برای شناسایی حداقل 15 میلیون شماره تلفن ایرانی با حساب های تلگرام ثبت شده در آنها و همچنین شناسه های کاربری مرتبط استفاده می کنند.

کارشناسان سایبری می گویند هکرهای ایرانی به طور فزاینده ای پیچیده تر شده اند و می توانند خود را با عادات در حال تکامل شبکه های اجتماعی سازگار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید