جاسوسی از گوشی فرزندان با استفاده از نرم افزار PLC SPY

سکرت چت تلگرام
سکرت چت تلگرام چه قدر امنیت دارد و استفاده از آن چگونه است ؟
ژانویه 2, 2019
از دسترس خارج کردن گوشی
از دسترس خارج کردن گوشی با روش های جدید
ژانویه 5, 2019

جاسوسی از گوشی فرزندان با استفاده از نرم افزار PLC SPY

این که چگونه می توانیم جاسوسی از گوشی اندرویدی یا آیفون را انجام دهیم؟ سوالی است که این روزها به وفور می شنویم و بسیاری را می بینیم که به دنبال راهی برای هک و یا جاسوسی از گوشی دیگران هستند. اما بسیاری از این افراد و شاید خود شما با مفهوم دقیق هک و هک گوشی آشنا نیستید و این عبارت را بارها و بارها بدون توجه به معنی آن تکرار کرده اید. در این نوشته قصد داریم شما را با مفهوم دقیق هک آشنا کرده و در مورد نرم افزارهایی که هک و جاسوسی از گوشی دیگران را انجام می دهند، صحبت نماییم.

هک گوشی چیست ؟

برای توضیح کامل درباره هک گوشی و یا کامپیوتر به زمان بسیار زیادی نیاز داریم که در این نوشته نمی توانیم بگنجانیم، چرا که این یک بحث بسیار پیچیده می باشد و معمولا افرادی که به زبان های برنامه نویسی برای هک تسلط دارند از آن سر در می آورند. اما اگر بخواهیم به زبان ساده و به طور کلی مفهوم هک را توضیح دهیم باید بگوییم که هک گوشی به معنای توانایی نفوذ و دسترسی به تمام اطلاعات گوشی یک شخص بدون متوجه شدن او می باشد. اما منظور از تصرف و نفوذ کامل به تلفن همراه دیگران چیست؟! در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

نرم افزار هک گوشی چیست؟

برنامه ای که بخواهید با آن به جاسوسی از گوشی دیگران بپردازید، باید بتواند دسترسی شما را به عنوان هکر به تمام قسمت های گوشی باز کند. سطح دسترسی که به اطلاعات موجود در تلفن همراه شخص دیگری ایجاد شود، به توانایی های شما و ابزاری که امکان استفاده از آن را دارید، بستگی خواهد داشت. اگر شما به تنهایی توانایی و دانشی در زمینه هک سیستم ها و دسترسی به گوشی دیگران از راه دور نداشته باشید، می توانید با دانلود یک برنامه هک این کار را به سادگی انجام دهید. تا چند سال پیش که پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام وجود نداشت، افراد مختلف دغدغه هک و خواندن اس ام اس های یک دیگر را داشتند. اما امروزه با وجود گوشی های هوشمند اطلاعات فراوان دیگری مانند پیام های شبکه های اجتماعی، عکس های موجود در گالری، فعالیت های مختلف در وبسایت ها و … در تلفن همراه هر کسی وجود دارد که دیگر افراد را وسوسه به هک و دسترسی به این اطلاعات می کند.

هک و جاسوسی از گوشی دیگران به هر روشی که باشد به معنای نقض حریم خصوصی است و به همین علت هم در صورت نارضایتی و شکایت شخص قربانی از هکر، قانون به شدت با هکر برخورد خواهد کرد. اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد، این است که چه کسی و با چه هدفی اقدام به هک گوشی شخص دیگری می کند؟ آیا شخصی برای دسترسی به اطلاعات موجود در گوشی همسر خود، دست به چنین کاری می زند و یا والدینی برای مراقبت و کنترل فرزندان خود این کار را انجام می دهند؟ پاسخ این سوال ها دقیقا همان چیزی است قانونی یا غیر قانونی بودن هک را مشخص می کند.

آیا هک و جاسوسی از گوشی امکان پذیر است؟

اگر هنوز هم در پاسخ این سوال برایتان شک و ابهام وجود دارد، باید به طور صریح بگوییم که بله، این روزها با پیشرفت تکنولوژی و فناوری هک گوشی موبایل به یک کار ساده تبدیل شده و با آمدن نرم افزارهای هک به بازار می توان گفت که هر کسی از پس آن بر می آید. اما همانطور که گفتیم این کار نقض حریم خصوصی دیگران است و قصد شما برای استفاده از برنامه های هک، قانونی یا غیر قانونی بودن این امر را مشخص می کند.

حتما تا به حال عبارت هک گوشی را در اینترنت جستجو کرده و مشاهده نموده اید که نرم افزار های هک و جاسوسی از گوشی به وفور در سطح اینترنت وجود دارد، اما متاسفانه که اکثر برنامه هایی که در وب سایت های ایرانی وجود دارند، نمی توانند تمام خواسته های شما را برآورده کنند و حتی بسیاری از آن ها برنامه ای برای هک گوشی خود شما هستند و به قصد دریافت اطلاعات مهم از گوشی افراد، در این سایت ها قرار داده می شوند. در صورتی که قصد نظارت و هک گوشی فرزند خود را دارید، پیشنهاد می کنیم از برنامه های نظارتی که با همین هدف طراحی و ساخته شده اند، استفاده نمایید.

اگر بخواهید به تمام قسمت های تلفن همراه فرزند خود دسترسی داشته باشید، کار برای شما بسیار سخت خواهد بود، چرا که برای دسترسی به اطلاعات هر بخش نیازمند پیاده سازی روشی جدا خواهید بود. به طور مثال برای دسترسی به اس ام اس ها، دسترسی به گالری، تماس ها و شبکه های اجتماعی و خلاصه دسترسی به هر قسمت از گوشی می بایست یک روش خاص را آموزش دیده و پیاده کنید. اما ما به شما برنامه ای را پیشنهاد می کنیم که کار را برایتان بسیار ساده خواهد کرد و با استفاده از آن دیگر نیازی به یادگیری و پیاده سازی روش های مختلف هک ندارید. این برنامه که PLC SPY نام دارد، به شما امکان دسترسی به تمام بخش های گوشی را در یک زمان می دهد.

جاسوسی از گوشی

نرم افزار هک و جاسوسی از گوشی

همانطور که گفتیم برنامه PLC SPY یک برنامه نظارتی می باشد که با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و عرضه شده است. برای استفاده از این برنامه تنها کافیست نرم افزار را از سایت controlfarzand.com دانلود کرده و آن را برروی گوشی خود نصب نمایید.

برنامه PLC SPY قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • قابلیت خواندن تمام اس ام اس های گوشی فرزند حتی آن هایی که توسط فرزند پاک شده باشند.
  • امکان مشاهده مخاطبین و تماس های ورودی و خروجی
  • قابلیت خواندن پیام های موجود در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی
  • امکان مشاهده موقعیت مکانی بصورت لحظه به لحظه
  • مشاهده وبسایت های بازید شده و امکان مسدودسازی آنها
  • امکان مشاهده تمام تصاویر موجود در گالری
  • و…

برای بهره مند شدن از امکانات این برنامه حتی نیازی به نصب آن بر روی گوشی فرزندتان ندارید، چرا که این برنامه تنها با داشتن شماره سریال و تلفن فرزندتان شما را قادر به دریافت تمام اطلاعات موجود در گوشی وی می سازد.

بازدیدها: 903

دیدگاهتان را بنویسید