بهترین نرم افزار کنترل خانواده ، قابلیت های آن و ضرورت استفاده از آن را بشناسید

برنامه کنترل گوشی از راه دور
برنامه کنترل گوشی از راه دور در 10دقیقه
آگوست 5, 2020
کنترل فرزندان در اینترنت
کنترل فرزندان در اینترنت را چگونه انجام دهیم ؟ و آنها را از خطرات احتمالی دور نگه داریم
آگوست 10, 2020

بهترین نرم افزار کنترل خانواده ، قابلیت های آن و ضرورت استفاده از آن را بشناسید

این روزها با فراگیری اینترنت در بین انسان ها ، زندگی روزمره شکل دیگری به خود گرفته و البته روابط نیز تحت تاثیر این تکنولوژی قرار گرفته اند. روابط خانوادگی هم از این قاعده مستثنا نبوده و دچار تغییراتی شده اند. از همین رو سرپرستان خانواده هر یک به نوعی سعی بر کنترل این روابط در راستای گرم نگه داشتن کانون خانواده دارند. یکی از راهکارهایی هم که به ذهن بسیاری از والدین می رسد ، استفاده از بهترین نرم افزار کنترل خانواده می باشد. تا به طریقی بتوانند حضور فرزندان در اینترنت را کنترل کرده و از خطرات احتمالی نیز بکاهند.

اما بهترین نرم افزار کنترل خانواده را از کجا بشناسیم ؟ شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که اصلا نرم افزارهای کنترلی چه کاری انجام می دهند ؟ چرا باید از آنها استفاده کنیم ؟ پاسخ تمام این سوالات را در ادامه خواهید گرفت.

چرا باید از نرم افزار کنترل خانواده استفاده نماییم؟

اگر شما پدر یا مادر باشید ، حتما تا به حال دوستان یا آشنایانتان استفاده از بهترین نرم افزار کنترل خانواده را به شما پیشنهاد داده اند. اما احتمالا این سوال در ذهنتان ایجاد شده که چرا باید از این نرم افزارها استفاده کنید ؟ اگر این سوال در ذهنتان ایجاد شده احتمالا به این خاطر است که با معایب استفاده از اینترنت توسط اعضای خانواده آشنایی ندارید.

همانطور که می دانید این روزها و به خصوص بعد از شیوع کرونا استفاده از اینترنت علاوه بر این که جنبه ی سرگرمی داشته باشد به یکی از ملزومات زندگی و آموزش دانش آموزان تبدیل شده است. از همین رو دیگر نمی توان فرزندان را از استفاده از اینترنت منع کرد و یا به دنبال راهی برای دور نگه داشتن آنها از وسایل هوشمند ، بود.

با همه ی اینها معایب و مضرات اینترنت را هم نمی توان نادیده گرفت و بدون هیچ نظارتی ، وسایل متصل به اینترنت را در اختیار کودک یا نوجوان قرار داد.

از آنجایی که در حال حاضر بسیاری از فرزندان برای اتصال به اینترنت از گوشی های موبایل استفاده می کنند. امکان نظارت بر صفحه نمایش و مشاهده این که دقیقا چه کاری انجام می دهند ، بسیار سخت می باشد. متاسفانه کودکان بازی گوش نیز از این فرصت استفاده کرده و به بهانه استفاده از مطالب آموزشی ، به اینترنت متصل شده و به گشت و گذار در شبکه های مجازی و یا بازی های آنلاین می پردازند.

از طرفی هم به گفته ی کارشناسان حوزه تربیت کودک در دنیای مدرن ، چک کردن مداوم گوشی یا کامپیوتر نوجوانان و حتی کودکان حس استقلال و اعتماد را از آنها سلب کرده و به نوعی کار را بدتر از قبل می کند و آنها را به سمت استفاده های پنهانی سوق می دهد.

بهترین نرم افزار کنترل خانواده

در همین راستا پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به مضرات اینترنت برای کودکان را حتما بخوانید.

 

با توجه به گفته های بالا و آشنایی با مضرات اینترنت و البته نقش فضای مجازی در خانواده ، ضرورت استفاده از بهترین نرم افزار کنترل خانواده برای والدین آشکار است.

نرم افزار کنترل خانواده چه کاری انجام می دهد ؟

همانطور که گفتیم با توجه به محیط پرخطر اینترنت برای کودکان و نوجوانان و تاثیر آن برروی خانواده استفاده از بهترین نرم افزار کنترل خانواده توصیه می گردد. اما این نرم افزار ها دقیقا چه کاری انجام می دهند؟

نرم افزارهای کنترلی با باز کردن دسترسی های گوشی موبایل و یا به اصطلاح آمیانه هک گوشی موبایل فرزند ، امکان نظارت و مشاهده تمام فعالیت های فرزند را از راه دور به والدین می دهد.

به این صورت که با نصب یک نرم افزار برروی تلفن همراه فرزند و داشتن یک پنل کاربری برروی دستگاه موبایل یا کامپیوتر والدین ، بدون متوجه شدن فرزند تمام فعالیت های او برای والدین ارسال می گردد. حتی والدین می توانند استفاده از اینترنت توسط فرزندان را محدود کرده و بسیاری از سایت ها را فیلتر نمایند.

اگر تصمیم به استفاده از نرم افزارهای کنترلی گرفتید و به دنبال بهترین نرم افزار کنترل خانواده می گردید ، ابتدا باید بدانید که یک نرم افزار خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد. این ویژگی ها را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند ارسال پیامک است. برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افراد دیگر و دوستان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد. که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود می شوند و نمی خواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی. میتوانند با استفاده از این برنامه ها به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد را برروی پنل کاربری مشخص کنند تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین برود.

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند .

بهترین نرم افزار کنترل خانواده

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در چند برنامه خاص وجود دارد، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

معرفی بهترین نرم افزار کنترل خانواده

تا به اینجا با ضرورت استفاده از نرم افزارهای کنترلی و ویژگی های یک نرم افزار خوب آشنا شدید. اکنون نوبت می رسد به معرفی بهترین نرم افزار کنترل خانواده که می تواند شما را در امر نظارت و جلوگیری از خطرات اینترنت بر کودکتان یاری دهد.

در سال های اخیر در حوزه ی نظارت و کنترل اینترنت فرزندان نرم افزارهای زیادی ساخته شده اند. تعدادی از آنها نیز موفق بوده و توانسته اند خدمات خوبی ارائه دهد. اما یکی از کامل ترین آنها که دارای قابلیت های منحصر به فرد بدون نیاز به روت گوشی می باشد. نرم افزار plc spy است.

برنامه کنترلی یا به نوعی برنامه هک plc توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار والدین قرار گرفته است.

برنامه کنترل گوشی plc spy تمام قابلیت هایی را که در قسمت قبل نام بردیم ، دارا می باشد . علاوه بر این دارای یک تیم پشتیبانی بسیار قوی و متخصص نیز هست که تا هنگام نصب و راه اندازی برنامه شما را همراهی خواهند کرد.

ردیابی گوشی فرزندان رایگان

plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. کنترل گوشی بدون دسترسی و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان plc spy

بازدیدها: 204

دیدگاهتان را بنویسید