بهترین نرم افزار ردیابی گوشی در دنیا کدام است؟

قفل تصاویر
قفل تصاویر را چگونه بروی آنها فعال سازسی کنیم ؟ به همراه آموزش تصویری
آگوست 22, 2018
بازی زولا
دانلود، معرفی و آموزش نبرد در بازی زولا
آگوست 23, 2018

بهترین نرم افزار ردیابی گوشی در دنیا کدام است؟

نرم افزار ردیابی گوشی

گوشی های هوشمند از ابتدای حضور خود در بازار قابلیت ها و امکانات فراوانی را نیز برای کاربران خود به همراه آوردند. یکی از این قابلیت ها که بسیار کاربری نیز هست و با استقبال بی نظیری از سوی کاربران مواجه شده است، قابلیت مسیریابی و ردیابی توسط ماهواره های جی پی اس است. این قابلیت با استفاده از نرم افزار ردیابی گوشی امکان پذیر می باشد. در ادامه قصد داریم چندتا از بهترین نرم افزارهای ردیابی موبایل را معرفی کنیم.

نرم افزار ردیابی گوشی

همانطور که گفتیم نرم افزار ردیابی موبایل به وسیله ماهواره جی پی اس می تواند اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی تلفن همراه مورد نظر شما را دریافت کند و سپس از طریق اینترنت و یا پیامک به شما اطلاع رسانی نماید. در نرم افزار هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد علاوه بر ردیابی، قابلیت های فراوان دیگری نیز گنجانده شده است که باهم به بررسی این قابلیت ها در هریک از نرم افزارها خواهیم پرداخت.

نرم افزار ردیابی گوشی Family Locator

فمیلی لوکیتور یک نرم افزار ردیابی گوشی می باشد که علاوه بر قابلیت ردیابی تلفن همراه، اطلاعات دیگری از گوشی شخص موردنظرتان در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید بر پیامک ها، تماس ها و لیست مخاطبین فرد مورد نظرتان نظارت داشته باشید.Family Locator فاقد پشتیبانی فارسی بوده و دارای زبان فارسی نمی باشد و همچنین برای استفاده از  امکانات آن نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارید.

نرم افزار ردیابی گوشی

نرم افزار ردیابی گوشی Pre Anti-Theft

Pre Anti-Theft برنامه ای است که صرفا برای جلوگیری از گم شدن و به سرقت رقتن گوشی موبایل طراحی و عرضه شده است. این برنامه رایگان می باشد و احتمالا به همین خاطر نیز از قابلیت های بسیار کمی برخوردار است. تنها قابلیت این نرم افزار ردیابی گوشی به وسیله جی پی اس می باشد. Pre Anti-Theft کاملا به زبان انگلیسی نوشته شده است و فاقد پشتیبانی فارسی می باشد.

برنامه ردیابی موبایل Cerberus

یکی ذیگر از نرم افزارهای ردیابی گوشی، Cerberus می باشد که این برنامه هم به منظور جلوگیری از سرقت گوشی های موبایل طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار علاوه بر توانایی ردیابی موبایل از راه دور، قابلیت تصویربرداری از سارقین و ضبط صدای اطراف را نیز دارد. برای استفاده از خدمات این برنامه نیز باید پرداخت درون برنامه ای انجام دهید.

نرم افزار ردیابی Android Device Manager

با نصب نرم افزار ردیابی گوشی Android Device Manager روی تلفن همراه و تنظیم آن با گوگل، به راحتی می توانید به ردیابی گوشی موبایل موردنظرتان بپردازید. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار گرفته است و دارای چند قابلیت ساده از جمله به صدا در آمدن گوشی و قفل کردن آن در هنگام گم شدن می باشد. همچنین باید ذکر کرد که این نرم افزار تنها زمانی که جی پی اس گوشی موبایل روشن باشد قابل استفاده است.

نرم افزار ردیابی گوشی PLC SPY

plc spy برنامه ای است که توسط کارشناسان ما به زبان فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در آن داده شده و در اختیار کاربران عزیز قرارگرفته است. این نرم افزار علاوه بر ردیابی گوشی موبایل امکاناتی مانند نظارت بر پیامک ها، تماس ها، گالری و حتی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … را در خود جای داده است.

plc spy حتی در زمان هایی که جی پی اس موبایل موردنظرتان خاموش باشد موقعیت مکانی آن را برای شما ارسال می کند.

این برنامه مجموعه کاملی از هر آنچه از یک نرم افزار ردیابی گوشی انتظار می رود را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار که با هدف کنترل والدین روی فرزندان زیر هجده سال در فضای مجازی، طراحی شده است،پدر و مادر ها از این پس می توانند با خیال راحت فرزندان خود را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی واپایش کرده و همچنین از موقعیت لحظه به لحظه آنان نیز با خبر شوند.

درصورت تمایل به کسب اطلاعات و دریافت برنامه نظارتی plc spy می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید

هک گوشی با نرم افزار PLC SPY

دیدگاهتان را بنویسید