بهترین ردیاب و دستگاه شنود از راه دور

کنترل و نظارت بر رانندگی
کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان با ردیاب ماهواره ای خودرو
اکتبر 28, 2017
نفوذ به شبکه
نفوذ به شبکه بیسیم و سیستم با روشهای آن به صورت کامل
اکتبر 30, 2017

بهترین ردیاب و دستگاه شنود از راه دور

بهترین ردیاب و دستگاه شنود از راه دور  میتواند برای خیلی از مسائل اهمیت ویژه ای داشته باشد مثلا والدین بنا به نگرانی هایی که دارند مهم می دانند که فرزندشان با چه کسانی رفت و آمد و دارد و این ؛ این موضوع بین مدیر و مسئول یک مجموعه کاری و کارمندان آن مجموعه هم صادق است.

دستگاههای ردیاب و شنود صدا از راه دور

ردیاب و دستگاه شنود با سامانه ای کاملا فارسی ، با پنل کاربری مجزا برای مشاهده اطلاعات دستگاه ردیاب و شنود صدا که ارسال میکند برای کاربران طراحی و ساخته شده است
دستگاهها در اشکال مختلفی مانند ساعت ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره، ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت قابلیت شنود و تماس با دستگاه ردیاب وجود دارد.

در ردیاب‌های شخصی مانند ساعت‌های ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره به‌صورت ذاتی (Built-in)  دارای میکروفن هستند تا براحتی بتوان شنود صدای محیط اطراف را انجام داد.

ردیاب‌های ویژه خودرو هم قابلیت پشتیبانی از میکروفن را دارند که می‌توانید به‌صورت جداگانه در صورت تمایل برای شنود صدای محیط، به آن متصل کنید.

ردیاب و دستگاه شنود

کوچکترین ردیاب و دستگاه شنود صدا زا راه دور

دستگاه‌های ردیاب GPS که برای شما معرفی میکنیم از آنجایی که امکان شنود صدای محیط پیرامون را دارند، می‌توان کوچک‌ترین دستگاه شنود از راه دور نام برد.

حتی مدیران و مسئولین که  نگران ناوگان حمل و نقل کاری و اداری خود هستند و می‌خواهند علاوه بر مکان یابی به‌صورت لحظه‌ای، بر گفتگوهای صورت گرفته در داخل خودروهای کاری نیز نظارت داشته باشند، استفاده از دستگاه‌های GPS با قابلیت شنود صدای محیط بهترین راهکار خواهد بود.

همچنین در مواقعی که فرزندان شما نیاز به کمک فوری والدین خود داشته باشند، به سادگی با فشردن یک دکمه بر روی دستگاه ردیاب GPS می‌توانند از والدین خود درخواست کمک کرده و با آنها به‌صورت صوتی گفتگو کنند.

روش و شنود صدا به این صورت است که به عنوان مثال برای ساعت‌های ردیاب کودکان، با فشردن یک دکمه بر روی ساعت توسط فرزند شما یا با انتخاب گزینه تماس با ردیاب در پنل مدیریتی توسط والدین تماسی صوتی بین شما به عنوان والدین و دستگاه ردیاب برقرار می‌شود که امکان شنود یا گفتگو به صورت دو طرفه را خواهید داشت.

نرم افزار شنود مکالمات و صدای محیط پیرامون کارمندان

همیشه بنا به دلایلی نمیتوان از دستگاه های ردیاب GPS و شنود صدا استفاده کرد؛ در این صورت به شما نرم افزاری معرفی میکنیم که میتوانید بر کارمندان و خانواده و حتی کسانی که شماره آنها را در اختیار دارید بدون نیاز به استفاده از سخت افزار و تنها و نصب برنامه بر روی تلفن همراه خود یا تبلت  امکان شنود مکالمات و صدای محیط پیرامون خود را برای حفاظت از اسرار مجموعه کاری خود را خواهید داشت.

بازدیدها: 230

دیدگاهتان را بنویسید