برنامه کنترل گوشی از راه دور در 10دقیقه

برنامه کنترل گوشی
برنامه کنترل گوشی / معرفی 7 تا از بهترین برنامه های هک و کنترل
آگوست 4, 2020
بهترین نرم افزار کنترل خانواده ، قابلیت های آن و ضرورت استفاده از آن را بشناسید
آگوست 8, 2020

برنامه کنترل گوشی از راه دور در 10دقیقه

برنامه کنترل گوشی از راه دور

بعد از همه گیر شدن تلفن های همراه و از همه مهم تر فراگیر شدن آنها در میان کودکان و نوجوانان یکی از برنامه هایی که بسیار برای افراد محبوب واقع شده است، برنامه کنترل گوشی از راه دور می باشد. از آنجایی که گوشی های موبایل به اینترنت متصل می شوند و در واقع کودکان را وارد دنیای بی حد و مرز مجازی می کنند، کنترل فرزندان از راه دور به یکی از دغدغه های والدین مدرن تبدیل شده است.

نصب برنامه کنترل گوشی از راه دور بر روی تلفن همراه فرزندان، می تواند اطلاعات گوشی را به مقصدی دیگر که پنل مدیریتی شما می باشد ، ارسال کند. و به این ترتیب شما از تکنولوژی برای نظارت بر آن و جلوگیری از مضرات آن بر روی فرزندتان، استفاده خواهید کرد.

دلایل استفاده از برنامه کنترل گوشی از راه دور

همه ی ما انسان ها برای انجام هر کاری دلایلی داریم . برای استفاده از برنامه کنترل گوشی از راه دور نیز به دلایل خاصی نیازمندیم. اگر هنوز نمی دانید که چرا باید از این برنامه ها استفاده کنید . در ادامه همراه ما باشید چرا که دقیقا می خواهیم به دلایلی که استفاده از این برنامه ها را توجیه می کند، اشاره کنیم.

نظارت بر کودکان و نوجوانان در اینترنت

مهم ترین دلیلی که می توان برای استفاده از نرم افزار کنترل و نظارت نام برد ، کنترل کودکان و نوجوانان در محیط پرخطر مجازی می باشد.

بچه های مدرن هرگز زمانی را نمی شناسند که نتوانند از طریق اینترنت به تمام دنیا متصل شوند. در حقیقت آنها به این سبک زندگی عادت کرده و زندگی بدون اینترنت و وسایل ارتباطی برایشان غیر ممکن است.

در واقع امروزه علاوه بر اینکه بچه ها به وسیله اینترنت بازی ها و سرگرمی های جدیدی را تجربه می کنند ، بسیاری از کارهای آموزشی و و روزمره خود را نیز از طریق اینترنت انجام می دهند. بنابراین دیگر نمی توان اهمیت استفاده از اینترنت را نفی کرد و یا کودکان و نوجوانان را از آن محروم نمود.

برنامه کنترل گوشی از راه دور

از همین رو به عنوان والدین باید استفاده کودکان از اینترنت را کنترل و تحت نظارت خود در آورد. چرا که همه ی ما می دانیم فضای مجازی در کنار تمام مزیت هایی که دارد ، معایب و آسیب های زیادی را هم برای کودکان و نوجوانان خواهد داشت. و این وظیفه سرپرست کودک است که به نحوی از این آسیب ها جلوگیری نماید.

استفاده از برنامه کنترل گوشی از راه دور به راحتی این امکان را برای شما به عنوان والدین فراهم می کند تا از تمام فعالیت های فرزندتان در محیط اینترنت آگاه شده و او را به سمت و سوی مثبت سوق دهید.

پیدا کردن گوشی سرقت شده

یکی دیگر از دلایلی که ضرورت استفاده از برنامه کنترل گوشی را یادآور می شود ، پیدا کردن گوشی گم شده و یا به سرقت رفته است.

شما می توانید نرم افزار کنترلی را برروی گوشی خود نصب نموده و پنل مدیریت را برروی کامپیوتر و یا یک گوشی دیگر فعال نمایید. به این ترتیب هنگام گم شدن تلفن همراه خود ، به راحتی می توانید از قابلیت مکان یابی نرم افزار استفاده نموده و تلفنتان را پیدا نمایید.

کنترل گوشی دیگران از راه دور

متاسفانه بسیاری افراد از نرم افزارهای کنترلی برای اهداف غیر اخلاقی استفاده کرده و اقدام به هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها می کنند.

لازم به ذکر است که استفاده از برنامه کنترل گوشی از راه دور برای کنترل موبایل افراد بالغ که تحت سرپرستی شما نستند ، کاری خلاف اخلاق و قانون می باشد.

کنترل کارمندان

اگر شما مدیر یک شرکت یا سازمان باشید که کارمند شما با استفاده از تلفن همراه امور شرکت را انجام می دهد. می توانید از نرم افزارهای کنترلی برای نظارت بر فعالیت کارمندتان و بررسی عملکرد و رفتار او با مشتری ها ، استفاده نمایید.

ویژگی های برنامه کنترل گوشی از راه دور

تا به اینجا با دلایل و موقعیت هایی که نیاز به استفاده از برنامه های کنترلی داریم ، آشنا شدیم. اما بهتر با ویژگی هایی که یک نرم افزار کنترلی خوب باید ارائه دهد هم آشنا شویم. در ادامه این ویژگی ها را نام برده و به اختصار توضیح می دهیم.

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند ارسال پیامک است. برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

برنامه کنترل گوشی از راه دور

فرزندان برای اینکه بتوانند با افراد دیگر و دوستان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد. که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

برنامه هک گوشی با

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود می شوند و نمی خواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی. میتوانند با استفاده از این برنامه ها به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد را برروی پنل کاربری مشخص کنند تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین برود.

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کرده و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنند .

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در چند برنامه خاص وجود دارد، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

معرفی بهترین برنامه کنترل از راه دور

در سال های اخیر برنامه های زیادی در این حوزه چه در ایران و چه در کشورهای دیگر شروع به فعالیت کرده اند. اما خوب همه آنها نتوانسته موفق باشند و از دور رقابت خارج شده اند. در این جا قصد داریم یکی از بهترین نرم افزارهایی که چند سالی است در ایران شروع به فعالیت کرده و تاکنون رضایت بسیاری از کاربران را جلب نموده است ، معرفی کنیم.

نرم افزار نظارتی plc spy

plc spy یکی از برنامه های هک گوشی و نظارت می باشد که به جرئت می توان گفت از نظر کارایی هم رده با بهترین های دنیا قرار دارد. این برنامه با هدف نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ارائه شده است.

نصب این برنامه بسیار ساده می باشد، به طوریکه حتی اگر هیچ سوادی در زمینه برنامه نویسی نداشته باشید به راحتی می توانید آن را نصب کرده و کنترل تمام قسمت های گوشی فرزندتان را به دست بگیرید.

این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد. همچنین در نسخه جدید امکان شنود تماس و مشاهده تصاویر اطراف توسط گوشی فرزند را نیز ارائه می دهد.

ردیابی گوشی فرزندان رایگان

برنامه plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک گوشی PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره تلفن با نرم افزار plc spy

 

بازدیدها: 585

دیدگاهتان را بنویسید