برنامه کنترل فرزند در فضای مجازی / معرفی بهترین برنامه

فضای مجازی و کودکان
فضای مجازی و کودکان / کنترل کودکان در محیط اینترنت
جولای 28, 2020
ردیابی گوشی فرزندان رایگان
ردیابی گوشی فرزندان رایگان و از راه دور چگونه ممکن است ؟
آگوست 1, 2020

برنامه کنترل فرزند در فضای مجازی / معرفی بهترین برنامه

برنامه کنترل فرزند

برنامه کنترل فرزند در فضای مجازی ، برنامه ای است که بتواند توقعات شما به عنوان والدین را که شامل

 • نظارت کامل بر فعالیت ها و پیام های ردوبدل شده در شبکه های اجتماعی
 • محدود سازی اینترنت فرزندان و ارسال هشدار به والدین هنگام استفاده بیش از حد از اینترنت
 • محدودسازی و یا فیلتر برنامه ها و سایت های نامناسب
 • نظارت کامل بر تماس ها و پیامک های موبایل
 • و همچنین ردیابی موقعیت مکانی فرزند

می شود را به خوبی برآورده سازد.

اکنون که در حال خواندن این صفحه هستید حتما به اهمیت استفاده از برنامه کنترل فرزند پی برده و به دنبال یک نمونه از بهترین های برنامه کنترل فرزند هستید. اما قبل از که بخواهیم انواع نرم افزار کنترل و نظارت را معرفی کنیم. بد نیست مواردی که اهمیت و ضرورت استفاده از این گونه برنامه ها را یادآور می شود ، بیان کنیم.

همچنین می توانید با مراجعه به مقاله ی { مزایا و معایب اینترنت برای نوجونان }  در این باره بیشتر مطالعه نمایید.

چرا باید از برنامه کنترل فرزند استفاده کنیم ؟

بچه های مدرن هرگز زمانی را نمی شناسند که نتوانند از طریق اینترنت به تمام دنیا متصل شوند. در حقیقت آنها به این سبک زندگی عادت کرده و زندگی بدون اینترنت و وسایل ارتباطی برایشان غیر ممکن است.

در واقع امروزه علاوه بر اینکه بچه ها به وسیله اینترنت بازی ها و سرگرمی های جدیدی را تجربه می کنند ، بسیاری از کارهای آموزشی و و روزمره خود را نیز از طریق اینترنت انجام می دهند. بنابراین دیگر نمی توان اهمیت استفاده از اینترنت را نفی کرد و یا کودکان و نوجوانان را از آن محروم نمود.

از همین رو به عنوان والدین باید استفاده کودکان از اینترنت را کنترل و تحت نظارت خود در آورد. چرا که همه ی ما می دانیم فضای مجازی در کنار تمام مزیت هایی که دارد ، معایب و آسیب های زیادی را هم برای کودکان و نوجوانان خواهد داشت. و این وظیفه سرپرست کودک است که به نحوی از این آسیب ها جلوگیری نماید.

در راستای همین موضوع خالی از لطف نیست که با ضررها و آسیب هایی که در فضای مجازی فرزندانتان را تهدید می کند، آشنا شوید. در ادامه چند تا از مهم ترین این موارد را ذکر خواهیم کرد.

آسیب هایی که کودکان را در اینترنت تهدید می کند

1 : به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی و در پی آن هک حساب های بانکی و غیر بانکی:

به دلایل مختلفی از جمله عدم آشنایی درست کودکان با نحوه ی ارتباط گیری در فضای مجازی یا ارسال اشتباه مشخصات شخصی ممکن است یک سری اطلاعات به دست افراد سودجو برسد. هکر ها از این موقعیت ها به خوبی استفاده می کنند و گاها دیده شده که به واسطه ی لو رفتن همین نوع اطلاعات افراد مبالغ موجود در حساب های بانکی خود را از دست داده اند.

جدای از بحث اقتصادی حتی برای بزرگسالان هم پیش می آید که گاهی اطلاعات شخصی خود را نا خواسته به فردی ارسال می کنند. این اشتباهات از طرف کودکان در فضای مجازی به صورت بسیار زیادی انجام می شود و به مرور زمان تبدیل به یک منبع آشکار شده ی نادرست از اطلاعات شخصی خود کودک و یا بدتر از آن کل خانواده می شود.

هر نوع ارتباط گیری با افراد در فضای مجازی صرفا مجازی است و نمی توان گفت آن فردی که در طرف مقابل قرار دارد آیا واقعا همان کسی هست که ما فکر می کنیم یا نه. درک این موضوع برای کودکان سخت است و نمی توانند سودجویی ها و سوء استفاده ها را پیش بینی کنند. این یکی از مهمترین دلایلی است که باید ارتباط بین فضای مجازی و کودکان را کنترل کرد.

2 : محتوای نامناسب و غیراخلاقی

یکی از مهم ترین مضرات اینترنت برای کودکان وجود محتوی نامناسب و غیر اخلاقی در محیط اینترنت است. در واقع این مسئله برای والدین به یک معضل تبدیل شده که از دیگر مضرات اینترنت برای کودکان مهم تر است. از آنجایی که کودکان شخصیتشان به طور کامل شکل نگرفته است. با دیدن هر مطلب یا تصویری ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرند.

برنامه کنترل فرزند

درباره تاثیرات محتوی غیر اخلاقی بر روی فرزندان نیازی به توضیح نیست. چرا که والدین به طور کامل از این تاثیرات آگاهی دارند و احتمالا بسیاری این تاثیرات را در فرزندشان حس کرده و عواقب آن را مشاهده کرده اند. اما مسئله ای که در اینجا اهمیت دارد، به کار گیری روشی برای جلوگیری از دسترسی کودکان به این نوع محتوی و یا تاثیر آنها برروی کودکان است.

3 : درگیری با اخبار نامربوط

کودکان در سن رشد هستند و نباید به آن ها فشار های عصبی بیهوده وارد شود. به جرأت می توان گفت استفاده از فضای مجازی می تواند اخباری را در اختیار آن ها قرار دهد که به آن ها مربوط نیست و فقط اصطکاک مغزی و روانی آن ها را زیاد می کند. چنین ارتباطی بین فضای مجازی و کودکان نه تنها بیهوده است ، بلکه فشار های عصبی آن ها را زیاد می کند.

4 : اعتیاد به اینترنت

یکی دیگر از مضرات اینترنت برای کودکان ، مسئله اعتیاد به استفاده از آن است. اعتیاد به اینترنت معضل جهان امروز است. نتیجه تحقیقی در سال 2018 نشان داد که 97 درصد نوجوان ها حداقل عضو یک شبکه اجتماعی هستند. همچنین محققان اجتماعی جان هاپکینز تحقیقی را در JAMA Psychiatry منتشر کردند، که نشان می دهد نوجوان هایی که بیشتر از 3 ساعت در روز زمانشان را به استفاده از شبکه های اجتماعی اختصاص می دهند، در معرض افسردگی، اضطراب، پرخاشگری و نقص توجه قرار دارند.

بهترین برنامه کنترل فرزند

تا به اینجا که با اهمیت و ضرورت استفاده از برنامه کنترل فرزند بیش از پیش آشنا شدید . وقت آن رسیده که با یکی از بهترین برنامه هایی که در این زمینه فعالیت دارد ، آشنا شوید.

در سال های اخیر در سراسر جهان نرم افزارهای بسیاری در حوزه نظارت بر فرزندان طراحی و ساخته شده است . اما تعداد کمی از آنها توانسته اند توقعات والدین را به طور کامل برآورده نموده و رضایت آنها را جلب کنند.

یکی از برنامه هایی که به جرئت می توان گفت از اولین ها و بهترین های ایران است . نرم افزار plc spy می باشد. این برنامه یکی از برنامه هایی است که توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی ساخته شده است.

هک اینستاگرام با ویندوز

برنامه plc spy تاکنون رضایت هزاران کاربر را جلب نموده و به نامی آشنا برای والدین مدرن تبدیل شده است.

برخی از امکانات برنامه کنترل فرزند plc spy

 

 • کنترل گوشی فرزندان از راه دور با استفاده از پنل مدیریتی توسط والدین
 • نطارت کامل بر فعالیت های اینستاگرام ، فیسبوک و ….
 • کنترل کامل تلگرام ، ایمو ، واتساپ و …
 • نمایش لیست مخاطبین
 • نمایش لیست تماس ها و شنود تماس های فرزند
 • نمایش متن پیامک های ارسالی و دریافتی
 • نمایش لیست برنامه های نصب شده
 • نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
 • دریافت موقعیت مکانی لحظه ای و مسیرهای طی شده
 • محدودسازی اینترنت فرزند

plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم نرم افزار PLC که با نام PLC PLUS منتشر شده است، کنترل گوشی فرزندان را از راه دور و بدون دسترسی انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل فرزند plc spy

 

دیدگاهتان را بنویسید