برنامه هک گوشی با شماره تلفن برای کنترل فرزندان وجود دارد؟

هک گوشی با
هک گوشی با شماره امکان پذیر است؟
می 3, 2019
برنامه های هک گوشی
برنامه های هک گوشی دنیا را بشناسید
می 7, 2019

برنامه هک گوشی با شماره تلفن برای کنترل فرزندان وجود دارد؟

برنامه هک گوشی با

یکی از سوالاتی که این روزها زیاد با آن مواجه می شویم، این است که آیا برنامه هک گوشی با شماره تلفن وجود دارد؟ یا این که اصلا هک با شماره تلفن امکان پذیر است؟ احتمالا شما هم تاکنون این سوالات را از اطرافیانتان شنیده اید یا حتی در ذهن خودتان نیز ایجاد شده باشد و به همین خاطر هم شروع به سرچ در اینترنت کرده اید. از آنجایی که امروزه همه افراد از کودک تا سالمند از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و این گوشی ها به مخزن اسراری برایشان تبدیل شده است، والدین زیادی برآن شدند که گوشی های فرزندانشان را هک کنند تا از این طریق بتوانند از رموز زندگیشان باخبر شوند و نظارت بهتری بر آنها داشته باشند. از همین رودر این مطلب قصد داریم که به این سوال پاسخ دهیم که آیا برنامه هک گوشی با شماره تلفن وجود دارد یا خیر؟

مفهموم هک و هک گوشی

قبل از این که بخواهیم درباره برنامه هک گوشی با شماره صحبت کنیم، ابتدا باید شما را با مفهوم دقیق هک و هک گوشی آشنا کنیم.

امروزه هک به معنی نفوذ یک فرد به سیستم رایانه ای بدون اجازه دسترسی به آن، می باشد. هکر نیز به کسی گفته می شود که می تواند به سیستم شما نفوذ کرده و چنین عملی را انجام دهد.

واژهٔ هک فقط مخصوص به رایانه نمی‌باشد و توسط افرادی که تخصص‌های فراوانی در زمینه‌هایی از قبیل موسیقی، نقاشی و… نیز به کار می‌رود که به معنی دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه فرد در آن زمینه می‌باشد.

هک گوشی موبایل نیز بحث پیچیده ای است و به این سادگی نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که یک مفهوم بسیاری کلی است و اگر واقعا منظورمان را درست بگوییم به این معناست که گوشی دیگران را بتوانیم بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم.

آیا هک گوشی با شماره امکان پذیر است؟

این که آیا هک شماره تلفن یا اصلا هک گوشی امکان پذیر است یا خیر، سوالی است که در ذهن بسیاری از افرادی که قصد انجام این کار را دارند ایجاد می شود. در پاسخ به این سوال بدون اینکه بخواهیم شما را گیج کنیم، باید بگوییم که بله، هک گوشی و هک شماره موبایل هر دو امکان پذیر است و تا به حال افراد زیادی درگیر این موضوع بوده اند و هستند، که به نتایج قابل توجهی نیز در این حیطه رسیده اند.

هک از طریق شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد.

هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

برنامه هک گوشی با

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ، تمام اطلاعات گوشی شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

برنامه هک گوشی با شماره

تا به این جا متوجه شدید که امکان هک گوشی با شماره و بدون شماره وجود دارد، اما الآن می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا برنامه هک گوشی با شماره وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال هم باید بگوییم که بله برنامه هک گوشی با شماره نیز وجود دارد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی هیچ کاری غیر ممکن نیست و برنامه هک گوشی با شماره تلفن نیز به تازگی به دنیای فناوری اضافه شده است.

متاسفانه باید بگوییم استفاده از نرم افزارهایی که برای هک گوشی معرفی می شود، معمولا چندان کارایی نداشته و نیاز به پیچیدگی های زیادی خواهد داشت. اما یکی از راحت ترین روش های کنترل فرزندان در فضای مجازی، استفاده از برنامه هایی است که از قبل برای همین منظور طراحی و برنامه نویسی شده اند. اگر زمانی برای پیچیدگی های مربوط به برنامه نویسی ندارید و یا اصلا دانش این کار را ندارید، می توانید از طریق دانلود و نصب نرم افزارهای کنترلی، اقدام به کنترل موبایل فرزندان خود نمایید. برنامه Plc spy از جمله برنامه های محبوب در این زمینه است که با هدف نظارت و کنترل فرزندان، توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ارائه شده است. با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، می توانید به تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل کاملی روی آن داشته باشید.

 برنامه هک شمارهPLC SPY چیست؟

PLC SPY نرم افزاری کامپیوتری می باشد که با نصب بسیار آسان می توانید هک با شماره را انجام دهید تا از نگرانی ها و تمام سوالات خود در مورد شخص مورد نظرتان راحت شوید و موقعیت و اطلاعات گوشی را با داشتن شماره تلفن آن به دست آورید و از عملکرد آن ها مطلع باشید و از قابلیت خوب این نرم افزار نهایت بهره را ببرید.

این برنامه هک شماره تلفن اطلاعات و موقعیت مکانی هدف را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.  PLC سپس سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتر یا موبایلی که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر فرزند شما انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی خود نصب کند، خللی در روند این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی دستگاه تلفن همراه.

 PLC SPY در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

برنامه هک گوشی plc spy

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

این برنامه برای گوشی های اندروید، آیفون و کامپیوتر طراحی شده است که دیگر محدودیتی در استفاده از آن برای والدین نباشد. برای دریافت فیلم آموزش نصب این برنامه و یا دانلود آن میتوانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این برنامه خواهیم پرداخت:

ویژگی های برنامه هک گوشی با شماره PLC SPY

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند ارسال پیامک است، اما برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY  با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افراد دیگر و دوستان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

برنامه هک گوشی با

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود می شوند و نمی خواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی میتوانند از این برنامه به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنید .

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در نسخه جدید برنامه هک گوشی با شماره plc spy ارائه شده است، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

برنامه نظارت بر گوشی فرزندان ، ردیابی و کنترل نظارت نامحسوس را برای والدین از راه دور از طریق شماره تلفن و IMEI گوشی که به همراه فیلم آموزشی میتواند به والدینی که نگران فرزندان خود هستند کمک شایانی کند.

 

بازدیدها: 81

دیدگاهتان را بنویسید