برنامه هک شماره تلفن از راه دور

هک شماره تلفن
هک شماره تلفن از راه دور چگونه ممکن است ؟
فوریه 25, 2019
هک با لینک
هک با لینک آلوده چگونه انجام می شود ؟
مارس 1, 2019

برنامه هک شماره تلفن از راه دور

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن گوشی های هوشمند به بازار، امکانات بسیار زیادی در اختیار افراد قرار گرفته است و می توان گفت که تقریبا تمام افراد دارای یک گوشی موبایل هوشمند هستند. در پی این مسئله در همه جای دنیا عده ای به دنبال روشی برای هک گوشی دیگران از راه دور هستند، چرا که این گوشی ها به مخزن اسرار هر فرد تبدیل شده است و هر کسی که بخواهد به اطلاعات خصوصی شخص موردنظر خود دست یابد، راحت ترین کار هک گوشی او می باشد. اما این که آیا هک گوشی از راه دور و از طریق شماره امکان پذیر است یا اصلا برنامه هک شماره وجود دارد یا نه سوالی است که در ذهن خیلی ها ایجاد شده است.

متاسفانه یا خوشبختانه این روزها هک کردن گوشی موبایل و به سرقت بردن اطلاعات خصوصی دیگران بسیار رایج است و بیش از آنچه که فکر کنید امکان پذیر است. پیشرفت تکنولوژی کارها را ساده کرده و هک و نفوذ به گوشی موبایل بیش از آنکه تصور می‌شد راحت شده است.

هک گوشی از راه دور چگونه ممکن است؟

یک مهندس کامپیوتر آلمانی به نام کارستن نوهل (Karsten Nohl) درمورد چگونگی هک گوشی از راه دور در برنامه‌ی 60 Minutes (ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS) گفت:

تنها چیزی که یک فرد هکر برای هک تلفن همراه شما نیاز دارد شماره تلفن شما است. هکر با داشتن شماره‌تلفن قربانی و هک گوشی آن شخص می‌تواند حرکات او را ردیابی کند، تماس‌های قربانی را گوش کند و حتی پیامک‌های او را از راه دور بخواند.

نوهل همچنین در این باره بیان کرد که آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی است که با این روش هک گوشی با شماره انجام می شود ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

این کارشناس زبده آلمانی که در امنیت اطلاعات مشغول است، برای اثبات این موضوع برروی گوشی موبایل یکی از کارمندان این مرکز تحقیقاتی آزمایشی انجام داد و با استفاده از یک برنامه هک شماره در مدت ۱۵ دقیقه توانست تمام اطلاعات گوشی فرد داوطلب را بدست آورد.

هک گوشی موبایل در کاخ سفید

یکی از نمونه های هک گوشی از طریق شماره تلفن، هک گوشی رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید می باشد که مدتی پیش توسط مجرمان سایبری و با استفاده از یک برنامه هک شماره انجام شده و منجر به فاش شدن بسیاری از اطلاعات خصوصی و محرمانه او شده است.

برنامه هک شماره

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، جان فرنسیس کلی – رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید – از ۲۷ ژوئیه ۲۰۱۷ میلادی در دولت دونالد ترامپ به این سمت منصوب شده است. جان کلی پیش از این بعنوان فرمانده سابق ایالات جنوبی آمریکا و ژنرال سپاه تفنگداران نیروی دریایی آمریکا فعالیت می کرده است.

این هک و نفوذ سایبری به موبایل جان کلی، هنگامی مشخص شد که وی چند ماهی بود که از سرعت پایین موبایل خود و همچنین آپدیت و به‌روزرسانی نشدن سیستم عامل آن شاکی شده بود و بعد از آن در پایان تابستان به اداره پشتیبانی فناوری کاخ سفید تحویل داد.

متخصصان شبکه و پشتیبانی کاخ سفید بعد از بررسی های دقیق برروی گوشی موبایل جان کلی، متوجه شدند که تلفن همراه او، از ماهها پیش هک شده بوده و اطلاعات وی در دسترس هکرها قرار گرفته بوده است. آنها همچنین اعلام کردند که تلفن همراه مذکور دیگر نباید مورد استفاده قرار بگیرد. این در حالیست که جان کلی زمانی که از موبایل خود استفاده می کرد هرگز از این مسئله مطلع نشده بود و حالا نگرانی‌های کاخ سفید از فاش شدن اطلاعات محرمانه موجود در گوشی موبایل جان کلی رو به افزایش است.

برنامه هک شماره Plc spy

درست است که هک کردن گوشی موبایل دیگران نقض حریم شخصی و کاری غیراخلاقی است اما در برخی موارد مانند هک کردن گوشی فرزندان توسط والدین کاری پسندیده و کاملا اخلاقی به شمار می رود چرا که والدین با این کار می توانند فرزندانشان را از بسیاری خطرات که آن ها را در فضای مجازی تهدید می کند در امان نگه دارند.

استفاده از نرم افزارهایی که برای هک گوشی معرفی می شود، معمولا چندان کارایی نداشته و نیاز به پیچیدگی های زیادی خواهد داشت. یکی از راحت ترین روش های کنترل فرزندان در فضای مجازی، استفاده از برنامه هایی است که از قبل برای همین منظور طراحی و برنامه نویسی شده اند. اگر زمانی برای پیچیدگی های مربوط به برنامه نویسی ندارید و یا اصلا دانش این کار را ندارید، می توانید از طریق دانلود و نصب نرم افزارهای کنترلی، اقدام به کنترل موبایل فرزندان خود نمایید. برنامه Plc spy از جمله برنامه های محبوب در این زمینه است که با هدف نظارت و کنترل فرزندان، توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ارائه شده است. با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، می توانید به تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل کاملی روی آن داشته باشید.

 برنامه هک شماره PLC  چیست؟

PLC نرم افزاری کامپیوتری می باشد که با نصب بسیار آسان می توانید هک با شماره را انجام دهید تا از نگرانی ها و تمام سوالات خود در مورد شخص مورد نظرتان راحت شوید و موقعیت و اطلاعات گوشی را با داشتن شماره تلفن آن به دست آورید و از عملکرد آن ها مطلع باشید و از قابلیت خوب این نرم افزار نهایت بهره را ببرید.

این برنامه هک شماره تلفن اطلاعات و موقعیت مکانی هدف را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.  PLC سپس سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتر یا موبایلی که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر فرزند شما انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی خود نصب کند، خللی در روند این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی خود گوشی.

ویژگی های برنامه هک شماره PLC SPY

هک گوشی با imei

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران است که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است اما برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY  با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افرارد دیگر و دوستان خود در ارتباط به صورت صوتی باشند میتوانند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد  ،نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان  با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند ، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

در این مدت که شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی هستند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود میشوند و نمیخواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی میتوانند از این برنامه به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنید .

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

برنامه نظارت بر گوشی فرزندان ، ردیابی و کنترل نظارت نامحسوس را برای والدین از راه دور از طریق شماره تلفن و IMEI گوشی که به همراه فیلم آموزشی میتواند به آن پدر و مادری که نگران فرزندان خود هستند کمک شایانی کند.

این برنامه برای گوشی های اندروید ، آیفون و کامپیوتر طراحی شده است که دیگر محدودیتی در استفاده از آن برای والدین نباشد. برای دریافت فیلم آموزش نصب این برنامه و یا دانلود آن میتوانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

بازدیدها: 13165

دیدگاهتان را بنویسید