برنامه هک تلگرام دروغ یا واقعیت؟

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور
می 19, 2019
خرید plc spy 3
می 22, 2019

برنامه هک تلگرام دروغ یا واقعیت؟

برنامه هک تلگرام

برنامه هک تلگرام را کاربران ما بار ها درخواست کرده اند که درباره هک تلگرام مطلبی بگذاریم و برنامه و آموزش کنترل و نظارت از راه دور را برای والدین را قرار دهیم ما بطور کامل درباره بحث هک و کنترل تلگرام دیگران و شدنی و نشدنی بودن اینکار توضیح بدهیم و اگر برنامه هک تلگرام وجود دارد آن را برای دانلود ارائه کنیم!

SFP و PLC دو برنامه هک تلگرام برای نظارت و کنترل

برنامه هک تلگرام  والدین را قادر خواهند ساخت تا بتوانند بر روی فعالیت های صورت گرفته در شبکه اجتماعی تلگرام و اکانت تلگرام فرزند خود نظارت داشته باشند.اگر بخواهیم قابلیت های برنامه SFP و PLC  را در زمینه نظارت بر فعالیت های تلگرامی بیان کنیم عبارتند از :

  • مشاهده پیام های ارسالی و دریافتی اکانت تلگرام
  • اطلاع از جزئیات دقیق پیام ها از جمله تاریخ و ساعت
  • دریافت فهرست مخاطبین تلگرام اکانت تلگرام
  • نظارت کاملا پنهانی و بدون هر گونه اثری در Active Sessions
  • قابلیت دریافت سکرت چت ها
  • دریافت پیام ها و گزارش ها حتی در صورت حذف هر کدام توسط فرزند شما

برنامه هک تلگرام

آموزش هک تلگرام با شماره تلفن

بسیاری عقیده دارند که روشی برای هک کردن تلگرام با شماره دارند یکی از این کارشناسان اهل کشور آلمان است که توانست با شماره تلفن گوشی فرد منتقد را هک کند. در آموزش هک تلگرام با شماره که در بسیاری از وبسایت ها مشاهده می کنیم راه حل را دسترسی به گوشی طرف مقابل و دریافت کد تاییدیه تلگرام برای ورود به اکانت تلگرام دیگران اعلام می دارند. باید گفت شاید بتوان نام چنین کاری را هک کردن تلگرام گذاشت اما آیا می توان آن را روشی برای هک تلگرام دیگران بدون کد دانست ؟ طبیعتا جواب خیر است

قطعا افرادی که به دنبال راه های هک کردن تلگرام هستند آموزش و  روشی را می خواهند که بدون داشتن دسترسی به گوشی دیگران و تنها با دانلود یک برنامه از راه دور بتوانند تلگرام دیگران را هک کنند.

هک تلگرام از طریق Sessions

خوب با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان تا به اینجای کار دادیم روشی است که اکثر سایت ها بدون استفاده از برنامه های PLC و SFP ، افرادی ادعا داشتن که برای نفوذ به تلگرام دیگران و به اصطلاح هک تلگرام دیگران به کار می گیرند را معرفی کردیم که در این روش که یک روش بدیهی است شخص با دسترسی داشتن به گوشی طرق مقابل کد تاییدیه ارسال شده از طرف تلگرام را بر می دارد و بر روی دستگاه خود وارد می کند.

اگر قرار باشد از این روش استفاده کنید میتواند بسیار راحت نفوذ شما را به تلگرام خود غیر فعال کنید .یعنی در برنامه تلگرام  قسمتی را تحت عنوان Active Sessions  دارد که نشان میدهد که کسی غیر از استفاده خود کاربر کسی دیگر به تلگرام نفوذ کرده است.

یعنی با استفاده از این بخش می توانید فهرستی از تمام دستگاه هایی که به اکانت تلگرام شما متصل است را مشاهده کنید. در این صورت شکست نقشه یک فرد برای هک تلگرام دیگران در همین جا قطعی خواهد شد و حال اینکه برای شخص قربانی نیز ممکن است مشخص می شود که چه کسی به اکانت آن دسترسی داشته است!

جدا از این بخش که نشان دهنده نفوذ به تلگرام  شما است روش های دیگری نیز برای جلوگیری از هک شدن اکانت شما اندیشیده است.

قابلیت دیگری که تلگرام برای جلوگیری از هک تلگرام شما قرار داده است Cloud Password نام دارد که به وسیله آن می توانید برای اکانت تلگرام خود یک پسورد تعیین نمایید که همانطور اسم این قابلیت پیداست شما در یک فضای ابری و در سرور های تلگرام نگهداری می شود. تلگرام زمانی از شما Cloud Password را درخواست می کند که بخواهید اکانت تلگرام خود را در یک دستگاه دیگر Sign in یا وارد کنید. در این صورت حتی اگر شخص دیگری به گوشی یا تبلت شما دسترسی مستقیم داشته باشد هم نمیتواند بدون داشتن Cloud Password شما به اکانت تلگرام شما نفوذ کند.

دانلود برنامه های هک تلگرام و استفاده از آنها

اگر دنبال برنامه هک تلگرام هستید که میتواند به شما والدین کمک کند تا به طور کامل کنترل و نظارت بر فرزندان خود باشید با این برنامه ها دیگر نگران فرزندانتان نخواهید بود باید گفت که کار با این برنامه ها برای شما بسیار ساده است !

PLC و SFP همانطور که اشاره شد نام برنامه هایی است که برای نظارت و دریافت پیام های تلگرام فرزندان شماست که به صورت کاملا پنهانی امکان نظارت بر روی تلگرام فرزندان شما فراهم می کند.

تفاوت برنامه PLC , SFP در این است که برنامه PLC به شما این امکان را میدهید تا از راه دور با استفاده از شماره تلفن بر فرزندان خود کنترل و نظارت داشته باشید

اما برنامه SFP برنامه ای است که باید داخل گوشی فرزند نصب شود که به صورت یک برنامه سیستمی مخفی خواهد شد یعنی هنگام نصب فرزند شما متوجه آن نمیشود و آیکون برنامه کاملا مخفی خواهد شد .

بازدیدها: 382

دیدگاهتان را بنویسید