برنامه هک تلگرام plc دروغ یا واقعیت ؟

روش هک تلگرام
4 روش جدید برای کنترل و نظارت بر تلگرام فرزندان زیر 18 سال
می 23, 2020
برنامه هک اینستاگرام
حقیقت برنامه هک اینستاگرام چیست ؟ آیا چنین برنامه ای وجود دارد؟
می 29, 2020

برنامه هک تلگرام plc دروغ یا واقعیت ؟

برنامه هک تلگرام plc

حتما برای شما هم پیش آمده که بنا به دلایلی به هک کردن تلگرام دیگران فکر کرده باشید. در این مواقع اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که آیا اصلا این کار شدنی است ؟ چگونه می توانم این کار را انجام دهم ؟ احتمالا بعد از این سوالات شروع به سرچ کردن در محیط گوگل می کنید. اما با مطالب مختلفی مواجه می شوید که برخی از آنها دم از غیرممکن بودن هک تلگرام می زنند و برخی دیگر ادعای هک تلگرام با روش های مختلف را دارند. در این میان احتمالا با برنامه هک تلگرام plc نیز مواجه شده اید و یا قبل از سرچ کردن اسم آن را از دوستان و آشنایانتان شنیده اید. اما بازهم در میان این همه مطلب سردرگم شده و از عملکرد این برنامه و برنامه های مشابه آن مطمئن نیستید.

حال اگر می خواهید درباره حقیقت عملکرد برنامه هک تلگرام plc بدانید و درباره امکان پذیر بودن یا نبودن هک تلگرام مطمئن شوید ، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آیا هک تلگرام امکان پذیر است ؟

این سوال دو پاسخ متفاوت دارد. یعنی نمی توان به طور قاطع گفت که امکان هک تلگرام وجود ندارد و به هیچ وجه نمی توان به پیام های شخص مورد نظر دسترسی پیدا کرد. از طرفی هم نمی توان گفت که این یک کار ساده است و هرکسی می تواند به تلگرام افراد مختلف نفوذ کند.

پاسخ اول :

در واقع هک تلگرام اگر بخواهد از طریق سرورهای اصلی این اپلیکیشن باشد، تقریبا غیر ممکن است. و تا به حال هیچ فردی نتوانسته این کار را انجام دهد. به عبارتی هیچ باگی در امنیت تلگرام وجود ندارد که هکرها بتوانند از آن طریق به هک این پیام رسان بپردازند.

هم چنین سازنده تلگرام پاول دروف برای اثبات ادعای خود در رابطه با امنیت این اپلیکیشن ، جایزه ای 200 هزار دلاری برای هرشخصی که بتواند اپلیکیشن تلگرام را از سرورهای اصلی هک کند ، قرار داده است.

از آنجا که رمزنگاری استفاده شده در تلگرام، ترکیبی از پروتکل رمزنگاری AES با کلید 256 بیتی و همچنین RSA با کلید 2048 بیتی می باشد که از پروتکل تبادل کلید دیفی هلمن استفاده می کند، شکستن آن به سادگی امکان پذیر نبوده و نیاز به ماه ها تلاش بی وقفه با استفاده از سیستم های قدرتمند دارد. بنابراین اگر کسی می توانست هک برنامه تلگرام را انجام دهد، حتما برای گرفتن این جایزه ، اقدام به هک تلگرام می کرد. اما تا به حال هیچکس موفق به این عمل نشده است.

پاسخ دوم :

اما پاسخ دوم که پاسخ مثبت به هک تلگرام و دسترسی به پیام های شخص موردنظر ما می باشد چگونه است ؟

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان هک تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .

در این شرایط هکر می تواند با چند ترفند ساده به دیتابیس محلی تلگرام و یا به طورکلی به گوشی نفوذ کرده و علاوه بر تلگرام به دیگر نرم افزارها مانند اینستاگرام و …. دسترسی داشته باشد. اما مسئله دیگر اینجاست که این ترفندها شاید برای یک هکر حرفه ای ساده باشد، ولی افراد عادی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی و مهارت های لازم برای هک ندارند، چگونه می توانند اقدام به هک تلگرام نمایند ؟

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که برنامه های هک و کنترل دقیقا برای همین کار ساخته شده اند. تا اگر کسی توانایی و دانش نفوذ به اطلاعات موردنظرش را نداشته باشد، بتواند از این طریق به مقصود خود برسد. برنامه هک تلگرام plc نیز یکی از بهترین برنامه هایی است که در همین زمینه فعالیت دارد و به همین ترتیبی که در بالا گفتیم، هک تلگرام را برای افراد امکان پذیر می کند.

برنامه هک تلگرام plc چگونه عمل می کند ؟

در ابتدا و به طور خلاصه باید بگوییم که هک تلگرام امکان پذیر است . به شرطی که شما یا به گوشی شخص موردنظر دسترسی داشته باشید. و یا اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آیدی آن شخص را داشته باشید، تا بتوانید یک برنامه تروجان که به اصطلاح برنامه هک تلگرام باشد را برای او ارسال کنید. و از طریق آن برنامه اطلاعات تلگرام هدف برای شما ارسال شود.

اما هک تلگرام به این شکل که بخواهیم بدون هیچ گونه دسترسی و داشتن اطلاعاتی به پیام های هدف دسترسی پیدا کنیم و کنترل تلگرام او را به دست بگیریم امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مطالبی که گفتیم، می توان نتیجه گرفت که برخی از تبلیغاتی که درباره هک و کنترل تلگرام دیگران می بینیم، حقیقت دارند و نرم افزارهایی وجود دارد که به وسیله آن بتوانیم به دیتابیس محلی تلگرام شخص مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. و از آن طریق اطلاعات موردنظر خود را دست یابیم.

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه هک تلگرام PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند. PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

نرم افزار PLC SPY

 

بازدیدها: 428

دیدگاهتان را بنویسید