برنامه شنود صدا از راه دور و دانلود نرم افزار

نرم افزار جاسوسی اندروید
نرم افزار کنترل گوشی اندروید فرزندان
نوامبر 2, 2017
بدافزار
بدافزار های جدید برای هک گوشی های موبایل
نوامبر 5, 2017

برنامه شنود صدا از راه دور و دانلود نرم افزار

برنامه شنود صدا

برنامه شنود صدا یکی از برنامه های جذابی است که اکثر افراد به دنبال آن هستند،برنامه شنود صدا عملا برای کسانی بیشتر کارایی دارد که میخواهند شخصی را کنترل کنند و این اواخر هم به دلبل اتفاقات ناگواری که برای نوجوانان افتاده است والدین شوق بیشتری نسبت به دریافت این برنامه جالب دارند.

با توجه به پیشرفت فناوری توسعه دهنگان نرم افزار ها توانسته اند این امر بسیار ساده تر کنند و به راحتی می توان با خرید برنامه ای و نصب این برنامه کاربردی روی گوشی یا سیستم کامپیوتری در اختیار داشت.

برنامه شنود صدا چیست ؟

همانطور توضیح داده شده شنود صدا ، به دو صورت انجام می گردد. یکی از طریق دستگاه شنود و کار گذاری میکروفن های مخصوص شنود که در مکان هایی مدنظر به طور مخفیانه جایگذاری میشود و اقدام به ضبط صدا و ارسال آن برای دیگران می نماید .

دوم اینکه با بهره بردن از برنامه شنود صدا  بروی موبایل یا کامپیوتر با استفاده از میکروفن گوشی و یا کامپیوتر اقدام به ضبط صدا کرده و به پنل کاربری ارسال مینماید که این کار از طریق اینترنت انجام میشود.

میتوان گفت با توجه به هزینه هایی که برای این دو روش برای شنود صدا توضیح داده شد برنامه شنود صدا به صرفه است و دارای مزایای خاص خود می باشد که در اینجا هدف ما تمرکز روی مبحث برنامه ها و اپلیکیشن های موبایلی و رایانه ای شنود می باشد :

باید گفت که برنامه شنود صدا ، برنامه ای است که با استفاده از ابزار خود گوشی نظیر میکروفن و اتصال اینترنت بدون اطلاع مالک گوشی اقدام به ضبط صدای اطراف میکند ،  این برنامه ای در صف اولین و بهترین برنامه های شنود صدا و همچنین نظارت و کنترل  تولید شده است.

برنامه شنود صدا

دانلود برنامه شنود صدا

برنامه های شنود صدا از راه دور بسیار متنوع می باشند که هر کدام هوادارانی دارند و از نظر امتیاز رتبه بندی شده اند با وجود ویژگی های خاصی که دارند دانلود و استفاده میکنند . برنامه هایی هستندکه  به صورت رایگان اقدام به ارائه خدمات می نمایند اما خدمات آنها بسیار محدود بوده و معمولا از کارایی چندانی برخوردار نیستند. اما برخی دیگر نیز وجود دارند که با استفاده از خدمات و پشتیبانی آنلاین با پرداخت هزینه های مربوطه، قادرند خدمات بسیار گسترده تری را به کاربران خود ارائه دهند.

دانلود برنامه شنود رایگان ، باید آن را روی گوشی شخص مربوطه نصب کنید و سپس برای هر بار استفاده از آن باید با دسترسی مستقیم به خود گوشی و خواندن فایل های ضبط شده اقدام نمایید. عملیات ضبط نیز تنها در صورتی آغاز می گردد که یک پیام کنترلی به برنامه مبنی بر اینکه ضبط را آغاز نماید، ارسال گردد. این عمل گاها کاربرد چندانی نداشته و باید وقت زیادی صرف آن نمود. علاوه بر این عملیات شنود در این برنامه ها معمولا آفلاین ارائه شده و نمی توان در هر زمانی که بخواهیم شنود داشته باشیم.

ولی برنامه هایی که برای آنها زحمات بیشتری و تلاش بیشتری کشیده اند تا خدمات بیشتر و محدودیت ها را حذف کنند،  در قبال استفاده از آن هزینه ای دریافت میشود تا کاربران بتوانند کاملا به اهداف خود برسند.

اطلاعات دریافتی از گوشی تلفن همراه و فایل های ضبط شده مستقیما به سرور ارسال می گردند به همین جهت می توان تا در  زمان دلخواه به مشاهده آنها و شنود ادامه داد. اصلی ترین مزیت دانلود برنامه به این صورت است که شما میتوانید با استفاده از شماره تلفن و به صورت آنلاین از برنامه بهره برد و همین موضوع سبب می گردد که در هر زمان دلخواه بتوانید اقدام به استفاده از برنامه بپردازید.

برنامه شنود صدا spy app

یکی از نرم افزارهایی که امروزه طرفدارانی زیادی پیدا کرده است، نرم افزار شنود صدا spy app می باشد. این برنامه اکنون توسط کارشناسان ما به فارسی ترجمه و به همراه فیلم آموزشی نصب و نحوه کار در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

spy app علاوه بر شنود مکالمات قابلیت های بسیار دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد، قابلیت هایی مانند ردیابی دوستان و یا دسترسی به تمام پیام ها و مکالمات و …

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت فیلم آموزشی برنامه spy app می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید

نرم افزار جاسوسی و شنود صدا spy app

همچنین می توانید برای خواندن مطالب مرتبط برروی لینک های زیر کلیک نمایید.

نرم افزار ضبط مکالمه

دانلود نرم افزار نفوذ

نرم افزار هک گوشی از طریق شماره

کنترل گوشی دیگران

بازدیدها: 7203

دیدگاهتان را بنویسید