برنامه ست چیست و در چه مواقعی استفاده می شود؟

نرم افزار هک گوشی از طریق شماره
نرم افزار هک گوشی از طریق شماره وجود دارد؟
ژوئن 14, 2019
دانلود نرم افزار نفوذ
دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی فرزندان و کنترل آنها از راه دور
ژوئن 17, 2019

برنامه ست چیست و در چه مواقعی استفاده می شود؟

برنامه ست

حتما شما هم تا به حال در صف طولانی پرداخت عوارض آزادراه معطل شده‌اید، و همان لحظه خودروهایی را دیده‌اید که به سرعت و بدون معطلی از عوارضی رد می‌شوند. فکر می‌کنید این خودروها عوارض را چطور پرداخت می‌کنند؟ همان گونه که پرداخت قبوض آب و برق به صورت آنلاین و با اپ ها صورت می گیرد، پرداخت های مربوط به عوارض و جرایم رانندگی نیز توسط اپلیکیشن ها رفته رفته رواج خواهد یافت. برنامه ست اولین برنامه ای است که امکان پرداخت عوارض آزادراه ها و جرایم رانندگی را به صورت آنلاین فراهم کرده است. با نصب «سِت» دیگر احتیاجی به پول نقد و پرداخت عوارض نقدی نخواهید داشت و می‌توانید انجام این کار را به اپلیکیشن بسپارید.

معرفی برنامه ست

به گزارش انتخاب؛ هموطنانی که قصد تردد در آزادراه‏‏های تهران – قم، تهران – ساوه، کرج – قزوین و قزوین – زنجان را دارند، از این پس می‏توانند توسط برنامه ست استعلام بدهی عوارضی خودرو خود را بگیرند و آنها را به صورت آنلاین در بستری امن پرداخت نمایند. طبق اعلام شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، تا پایان سال پرداخت عوارض در تمامی آزادراه‏های ایران به صورت آنلاین و توسط اپلیکیشن ها صورت خواهد گرفت.

اپلیکیشن ست مختص بانک تجارت است و این امکان را به شما می دهد که بتوانید عوارض آزاد راه ها را به راحتی و به صورت آنلاین پرداخت نمایید. جهت بهره وری از این قابلیت ها تنها کافی است برنامه ست را در گوشی خود نصب کنید و وارد قسمت عوارض آزادراه شوید. در این قسمت گزینه‌ای برای افزودن خودرو وجود دارد که با کلیک روی آن اطلاعاتی مثل شماره پلاک خودرو و VIN و … از شما خواسته می شود. با وارد کردن این اطلاعات و شناساندن خودرو به سامانه پیمان از این پس می‌توانید پرداخت عوارض را بدون توقف در عوارضی‌ها و به صورت الکترونیکی انجام دهید.

یک بار ثبت نام در این اپلیکیشن کافی بوده و از آن پس از طریق عضویت در این اپ، پرداخت عوارض خود را انجام می دهید.

وقتی وارد قسمت عوارض آزاد راه می شوید گزینه ای به نام استعلام وجود دارد که با استفاده از آن، می توانید میزان عوارضی که باید پرداخت کنید را ملاحظه نموده و به راحتی پرداخت را انجام دهید. اگر کیف پول خود را در این برنامه شارژ کنید، به صورت خودکار عوارض هایی که به خودرو شما مربوط هستند؛ از حسابتان کسر می شود. همچنین این برنامه پس از هر پرداخت گزارشی مبنی بر عوارض پرداخت شده به شما ارائه می دهد.

جالب است بدانید که «سِت» (مخفف سیمرغ تجارت) در حقیقت یک نرم افزار کیف پول همراه است که قابلیت انتقال وجه یا همان کارت به کارت را هم در اختیار کاربران قرار می دهد. پرداخت هزینه عوارضی آزادراه‌ها صرفا یکی از خدمات این اپلیکیشن محسوب می شود. پرداخت و دریافت از طریق NFC، QR کد و کد پذیرندگی، انتقال از طریق شماره موبایل و ارسال مبلغ بدون کسر کارمزد از دیگر مزایایی هستند که با دانلود این اپ بدست می‌آورید. 

خدمات دیگری همچون استعلام و پرداخت هزینه طرح ترافیک تهران، ارائه خدمات بیمه‌ای و ارائه گزارش‌های تحلیلی ازجمله خدماتی است که در نسخه‌های بعدی به این نرم افزار اضافه خواهد شد.

در نهایت می توانید این اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافت اپلیکیشن ست

بازدیدها: 704

دیدگاهتان را بنویسید