باز کردن قفل سیم کارت با استفاده ای راحت از برنامه DR.FONE

بازدید یاب اینستاگرام
بازدید یاب اینستاگرام چه کاری انجام می دهد و چگونه دانلود کنیم؟
جولای 9, 2017
نسخه بتا iOS 11
نسخه بتا iOS 11 را چگونه بر روی آیفون یا آیپد
جولای 24, 2017

باز کردن قفل سیم کارت با استفاده ای راحت از برنامه DR.FONE

باز کردن قفل سیم کارت

باز کردن قفل سیم کارت زمانی لازم می شود که شما به هر علتی فراموش کرده باشید  که پین کد سیم کارت را گوشی خواسته باشد و  قادر به باز کردن گوشی نخواهید بود.

وقتی سه بار اجازه وارد کردن پین کد را داریم اما اشتباه می زنیم این مشکل این زمان جدی می شود و در صورتی که سه بار متوالی نتوانیم پین کد صحیح را وارد کنیم، قفل puk سیم کارت فعال شده و کار را برای ما سخت تر خواهد کرد.

شما وقتی که رمز puk سیم کارت را که در سند سیم کارت موجود است را 10 بار متوالی اشتباه وارد کنیم، سیم کارت کاملا غیر فعال می شود و  برای باز کردن پین سیم کارت ، به امور مشترکین مراجعه کنید .

اما به شما برنامه ای رسمی  معرفی می کنیم که قادر به باز کردن قفل سیم کارت گوشی های تلفن اندروید سامسونگ می باشد:

باز کردن قفل سیم کارت در گوشی های سامسونگ با برنامه DR.FONE

این نرم افزار dr.fone – Android SIM Unlock  نام دارد  که کاری از گروه نرم افزاری dr.fone می باشد. سازندگان این برنامه اظهار داشته اند که ،  برنامه خواهد توانست است قفل سیم کارت بیش از 400 نوع گوشی سامسونگ را بشکند. برای انجام این امر، تنها نیاز که پنج مرحله ساده را طی کرده تا در عرض کمتر از ده دقیقه قادر به باز کردن قفل سیم کارت تلفن همراهتان و حذف پین کد سیم کارت خود باشید.

ابتدا برنامه را دانلود کنید سپس گزینه More Tools را از ستون سمت چپ انتخاب کرده و پس از آن طبق شکل زیر، روی گزینه SIM Unlock کلیک کنید.

باز کردن قفل سیم کارت

برای باز کردن قفل سیم کارت گوشی های سامسونگ گوشی شما باید روت شده باشد. نحوه روت کردن گوشی های سامسونگ  را در مطالب قبل می توانید  آموزش ببنید.

با کابل USB گوشی را به کامپیوتر متصل نماکنیدیید. ،  برنامه dr.fone  گوشی شما را شناسایی نمود، روی گزینه Unlock کلیک نمایید. پس از چند دقیقه قفل سیم کارت حذف خواهد شد.

باز کردن قفل سیم کارت گوشی های سامسونگ S2 تا S4 و Note1 تا Note3 احتیاجی نیت که گوشی را روت کنید فقط کافیست گوشی را از طریق کابل USB به رایانه متصل نموده و پس از تشخیص گوشی توسط برنامه DI.FONE روی کلید Next کلیک کنید.

بازدیدها: 2131

دیدگاهتان را بنویسید