بازی PUBG به همراه راهنمای زنده ماندن در جزیره و خرید تجهیزات بازی

بازی مومو
بازی مومو (Momo) بازی جدیدی بعد از نهنگ آبی که نوجوانان را به کارهای خطرناک وادار میکند
آگوست 17, 2018
قفل تصاویر
قفل تصاویر را چگونه بروی آنها فعال سازسی کنیم ؟ به همراه آموزش تصویری
آگوست 22, 2018

بازی PUBG به همراه راهنمای زنده ماندن در جزیره و خرید تجهیزات بازی

بازی PUBG

بازی PUBG که نام مختصر شده PlayerUnknown’s Battlegrounds در ابتدا برای کا مپیوتر ساخته شد  و به تازگی نسخه های اندروید و آیفون آن هم به بازار آمده است .

این بازی در ابتدا حدود 100 بازیکن با چتر نجات وارد جزیره ای به مساحت 64 کیلومتر شده و رقابت برای زنده ماندن و بقا آغاز میشود. هر بازیکن باید برای خود اسلحه و دیگر آیتم های نظامی را پیدا کند و با کشتن دیگر بازیکنان، تعداد رقیبان خود را کمتر کند. با گذشت زمان، محیط بازی کوچک تر شده و بازیکنان را به درگیری های بیشتر وادار میکند و همچنین تجهیزات هر بازیکن پس از مرگش برای دیگران قابل دسترسی خواهد بود. در آخر تنها تیمی یا بازیکنی که در جزیره مانده باشد، برنده ی بازی خواهد بود.

بازی PUBG اط سری بازی های بتل رویال است که به نکته‌ ایباید دقت داشت آن هم یک راهبرد خاص علیه کمپ کردن و ایستایی بازیکنان در نظر گرفته‌اند. هر چند دقیقه بعد از شروع بازی یک محدوده به نام Safe Zone (دایره امنیت یا سیف زون) برای بازیکنان در نظر گرفته می‌شود و هر چند دقیقه این محدوده کوچک‌ تر می‌شود. بازیکنانی که بیرون این محوطه باشند به تدریج از جانشان کم می‌ شود. بنابراین آشنایی کامل و درک مکانیزم دایره امنیت اهمیت زیادی دارد.

نکاتی که درباره دایره امنیت بازی PUBG باید دانست این است که دایره هیچگاه روی دریاچه‌ ها قرار نمی‌گیرد و هر بار که دایره کوچک‌ تر می‌شود، مرکز آن هم تغییر می‌ کند، بنابراین شما حتی وقتی داخل دایره هستید نمی‌ توانید مطمئن باشید که پس از رسیدن به دایره امنیت می‌ توانید تا انتهای بازی همانجا بمانید.

شروع بازی PUBG

محل خود را انتخاب نمایید :

از اول بازی PUBG تصمیمات شما بسیار مهم است پس دقت کنید که  در وهله اول شما باید جای مناسبی برای فرود آمدن پیدا کنید. بازی پابجی دو مپ دارد و هر کدام از این مپ ها چند ناحیه دارند که برخی میان بازیکنان محبوب تر است و درگیری بیشتری در آنها انجام می شود، اما بقیه خلوت تر هستند. همچنین در ناحیه های شلوغ تر معمولا سلاح های بهتر و بیشتری یافت می شود.این باعث می شود که بازی بالانس بیشتری داشته باشد چون بازیکنانی که سلاح های بهتری می خواهند مجبور می شوند به نواحی شلوغ تر بروند و از مهارت خود برای پیشی گرفتن از بقیه استفاده کنند.

 

بازی PUBG

در نقشه ای که برای شما گیمیر ها قرار دادیم نقشه بالا احتمال یافتن سلاح های قوی و ماشین را در مپ اول بازی یعنی Erangel نشان می دهد. در بازی متوجه خواهید شد که نواحی قرمز رنگ از بقیه شلوغ تر هستند.

خروج از هواپیما آمدن از هواپیما: 

اکثر افراد به این مسُله دقت کافی نمیکنند که اگر دقت کنند میتوانند زودتر فرود آیند و در نتیجه زودتر به تمامی سلاح ها می رسند. فرود گیمر از هواپیما کار ساده ای است و فقط باید به نکته های آن توجه کنید و برای زودتر رسیدن باید بتوانید خوب فاصله ها را تخمین بزنید و سریع تصمیم بگیرید. در وهله اول باید بدانید که هواپیمایی که در هر بازی بازیکنان را جابجا می کند مسیری را به صورت تصادفی انتخاب می کند. یعنی مثلا شما در یک بازی ممکن است دقیقا از روی مدرسه رد شوید ولی در بازی دیگر ممکن است حتی نزدیک آن هم نباشید. یعنی مرحله خروج از هواپیما و انتخاب محل با هم ارتباط نزدیکی دارند.

 

بازی PUBG

لوت کردن و درگیری در بازی PUBG

هنگامی که شما فرود خود را انجام میدهید نوبت به سبک بازی فردی خود میرسد که زمانی دارید که میتوانید از آن برای پیدا کردن تجهیزات و اسلحه خود ، استفاده نمایید  شانس بیشتری برای پیروزی در درگیری ها و زنده ماندن پیدا کنید.

در بازی PUBG دو نوع گیمر داریم دسته اول دوست دارند به نقاط خلوت تر مپ بروند و هر خانه را با خیال راحت بگردند و وقتی تجهیزات خوبی پیدا کردند درگیری را شروع کنند. این سبک ممکن است کمی کسل کننده باشد اما زنده ماندن شما را تا مراحل آخر بازی تضمین می کند.

بازی PUBG

برخلاف دسته اول برخی دیگر به دنبال نقاط شلوغ بروی نقشه میگرند تا بقیه کسانی که مشغول لوت کردن هستند را بکشند. حتی بعضی از بازیکنان بسیار خوب پابجی به محض فرود آمدن یک سلاح سبک مثل کلت یا هفت تیر پیدا می کنند و درگیری را شروع می کنند. این بازیکنان ترجیح می دهند به جای اینکه وقت خود را به جستجوی خانه های خالی بگذرانند بیشتر مشغول درگیری شوند و تجهیزات خود را از جسد کسانی که کشته اند، انتخاب کنند. این روش می تواند بسیار سخت تر باشد ولی به بازی سرعت می بخشد و هیجان انگیزتر از روش قبلی است.

 

دانلود بازی نسخه اندروید

برای خرید تجهیزات و اسلحه های گوناگون میتوانید به ما در ارتباط باشید :

شماره تلفن :     05137601266  

آیدی تلگرام : Davood15229@

ایمیل : Numberyab@gmail.com

بازی PUBG

خرید اسلحه و تجهیزات بازی PUBG

 

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید