اسنپ کیو را دانلود کنید و ترفند های پاسخ به سوالات را بشناسید تا برنده شوید

ردیابی شخص
ردیابی شخص از طریق تلفن همراه با معرفی بهترین نرم افزار های ردیابی
فوریه 2, 2019
نسخه نصبی PLC PLUS نسخه جدید و نظارت با دوربین گوشی
فوریه 4, 2019

اسنپ کیو را دانلود کنید و ترفند های پاسخ به سوالات را بشناسید تا برنده شوید

اسنپ کیو

این روزها بسیاری از رسانه ها برای رقابت بر سر جذب مخاطب، سعی در ایجاد فرصت های قرعه کشی و مسابقات مختلف دارند که از این طریق نیز توانسته اند مخاطبان زیادی را جذب کنند. سرویس اسنپ که در زمینه های مختلف فعالیت دارد و حتما همه شما با آن آشنا هستید، در این زمینه نیز شروع به فعالیت کرده و با دادن کد های تخفیف و انجام قرعه کشی های مختلف، به جذب مخاطب می پردازد. سرویس اسنپ اکنون جدید ترین اپلیکیشن خود را با نام اسنپ کیو ارائه داده است. در این اپلیکیشن افراد وارد یک چالش رقابتی برای کسب یک جایزه نقدی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس آنلاین با ما همراه باشید تا در ادامه علاوه بر ارائه لینک دانلود اسنپ کیو ، نحوه شرکت در آن و ترفندهایی برای پاسخ به سوالات مسابقه را به شما بگوییم.

اسنپ کیو چیست؟

اسنپ کیو یک اپلیکیشن موبایلی از مجموعه اسنپ می باشد. این مجموعه سرویس های دیگری با نام های اسنپ باکس، اسنپ تاکسی و اسنپ فود ارائه داده است.

اسنپ کیو یک مسابقه پرسش و پاسخ است که هر شب راس ساعت 21 به صورت زنده اجرا می شود و هر فردی که در این مسابقه شرکت می کند، می بایست به 12 سوال در مدت 10 ثانیه پاسخ دهد و چنانچه به یک سوال پاسخ غلط بدهد، از مسابقه حذف خواهد شد.

این مسابقه که در ساعت 21 برگزار می شود، مسابقه اصلی می باشد و جایزه ای 5 میلیون تومانی دارد. اما روزهای یکشنبه و سه شنبه در ساعت 3 بعد از ظهر نیز مسابقه دیگری برگزار می شود که جایزه ای 1 میلیون تومانی دارد.

باید بدانید که پنج سوال اول این مسابقه بسیار آسان است و تقریبا همه شرکت کنندگان می توانند به آن ها پاسخ درست بدهند، اما پس از آن سوالات به تدریج سخت تر می شوند و پاسخ دادن به آن ها نیز سخت تر است.

برای شرکت در این مسابقه، ابتدا باید اپلیکیشن اسنپ کیو را در موبایل خود نصب کنید و سپس در آن ثبتنام نمایید. شما می توانید این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر برای گوشی اندروید یا آیفون خود دانلود کنید.

دانلود SnappQ برای اندروید

دانلود SnappQ برای آیفون

راهنمای ثبتنام و شرکت در مسابقه اسنپ کیو

بعد از دانلود و نصب برنامه، باید در آن ثبتنام کنید. در اولین صفحه ای که باز می شود باید شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از دریافت کد تاییدیه و وارد کردن آن، باید یک نام کاربری که از اعداد و حروف تشکیل شده باشد را وارد کنید. این نام کاربری به عنوان کد معرف شما نیز محسوب می شود.

در قسمت بعدی از شما یک کد معرف خواسته می شود که وارد کردن آن اختیاری است و در صورت نداشتن معرف می توانید این قسمت را خالی بگذارید. (باید بدانید که با وارد کردن کد معرف، اپلیکیشن به او یک امتیاز تحت عنوان “جون اضافه” می دهد که در ادامه در رابطه با این امتیاز صحبت خواهیم کرد.)

توجه داشته باشید برای ثبتنام و شرکت در مسابقه نیازی به پرداخت هزینه نیست و تنها بعد از طی مراحل بالا شما می توانید در اپلیکیشن ثبتنام نموده و در ساعات اعلام شده در مسابقات زنده شرکت کنید.

قوانین شرکت در مسابقات اسنپ کیو

 1. مسابقه اسنپ کیو هر شب راس ساعت 21:00 شروع می شود و اگر اپلیکیشن را روی گوشی موبایل خود نصب کرده باشید، با نزدیک شدن به ساعت 21، نوتیفیکیشن شرکت در مسابقه برای شما نمایش داده می شود تا ساعت شروع مسابقه را فراموش نکنید.
 2. مجری مسابقه قبل از شروع مسابقه به صورت لایو با شما ارتباط برقرار کرده و برای آشنایی با نحوه مسابقه می بایست به توضیحات او گوش کنید.
 3. بعد از نمایش اولین سوال که معمولا چند دقیقه پس از صحبت های مجری می باشد، مسابقه حالت رسمی پیدا می کند و برای افرادی که پس از آن وارد مسابقه می شوند، امکان پاسخگویی به سوالات وجود ندارند.
 4. در هر مسابقه 12 سوال از شرکت کنندگان پرسیده می شود که به تدریج با اشتباه پاسخ دادن افراد به سوالات، تعداد شرکت کنندگان کم می شود.
 5. با اشتباه جواب دادن حتی یک سوال، شما از مسابقه حذف می شوید، مگر این که جون اضافه داشته باشید. فرقی ندارد در سوال 1 اشتباه کرده اید یا در سوال 12، در صورتی که جون اضافه نداشته باشید، شما از مسابقه حذف خواهید شد.
 6. یکی از راه های گرفتن جون اضافه، معرفی برنامه به دوستان خود و وارد کردن کد معرف شما در هنگام ثبتنام، توسط آن ها می باشد.
 7. در هر مسابقه،تنها یک بار اجازه دارید از جون اضافه استفاده کنید، به عبارتی تنها یک بار فرصت جبران اشتباه خود را دارید، آن هم در صورت داشتن جون اضافه می باشد.
 8. در سوال 12 نیز مجاز به استفاده از جون اضافه نیستید و باید به سوال آخر پاسخ درست بدهید.
 9. در صورت پاسخ درست دادن به تمام سوالات، شما جزء برندگان آن مسابقه می شوید و در صورتی که مسابقه چند برنده داشته باشد، جایزه بین آن ها تقسیم می شود.
 10. مبلغ جایزه به حساب کاربری شما در اسنپ کیو اضافه می شود و هر زمانی که بخواهید می توانید آن را بهحساب بانکی خود انتقال دهید.
 11. برای انتقال، مبلغ که در حساب اسنپ کیو شما می باشد، باید بیشتر از 20 هزار تومان باشد.

ترفندهای پاسخ به سوالات اسنپ کیو

ما تمام ترفندهای موجود برای پاسخ دادن به سوالات مسابقه اسنپ کیو را برای شما جمع آوری کرده ایم و در ادامه در اختیارتان خواهیم گذاشت. با رعایت این نکات به سادگی می توانید در این مسابقه برنده باشید.

داشتن جون اضافه

اگر زمان ثبتنام و ورود به اولین مسابقه یک کد داشته باشید، اپلیکیشن به شما یک جون اضافه خواهد داد. بعد از آن برای گرفتن جون های اضافه بیشتر باید برنامه را به دوستانتان معرفی کنید و آن ها هنگام ثبتنام کد معرف  (نام کاربری) شما را وارد کنند، در این صورت یک جون اضافه به شما و یک جون به دوستتان تعلق می گیرد.

همان طور که گفتیم،از این جون های اضافه تنها یک بار در هر مسابقه آن هم برای پاسخ به سوالات 1 تا 11 می توانید استفاده کنید.

بازی گروهی

اگر شخص یا اشخاصی را دارید که از اطلاعات عمومی بالایی برخوردار هستند، پیشنهاد می کنیم زمانی که درکنار آن ها هستید وارد مسابقه شوید تا به این صورت هم یک بازی گروهی را انجام داده باشید هم به برنده شدن در مسابقه نیز نزدیک تر شوید.

اسنپ کیو

همچنین می توانید الیکیشن را به آن ها معرفی کرده و با هم در مسابقه شرکت کنید، در این حالت هم می توانید به یکدیگر در پاسخ سوالات کمک کنید و حتی درصورتی که هیچ کس پاسخ یک سوال را نمی دانست، می توانید هر کدام یک گزینه را انتخاب کنید. به این ترتیب یک یا چند نفر از گروه شما شانس ادامه مسابقه و برنده شدن در آن را خواهند داشت.

دنبال کردن اینستاگرام و توئیتر اسنپ کیو

با جستجوی عبارت SnappQ_official در اینستاگرام و توئیتر، صفحه رسمی اسنپ کیو را دنبال کنید و هرشب قبل از مسابقه به آن سر بزنید.

گاهی اوقات این برنامه در صفحات خود، راهنمایی هایی برای یکی از سوالات سخت اسنپ کیو می گذارد که می توانید قبل از آغاز مسابقه در مورد آن تحقیق کرده و از پاسخ گویی به یک سوال سخت مطمئن شوید.

طرح سوال برای اسنپ کیو

شما می توانید در توئیتر سوالاتی را طرح کنید و برای تیم اسنپ کیو ارسال کنید. آن ها هر روزه سوالات را بررسی می کنند و ممکن است از سوالات شما در یک مسابقه استفاده نمایند.

تماشای مسابقه تا آخر

اگر در یک مسابقه سوالی را اشتباه جواب دادید و حذف شدید، از برنامه خارج نشوید و به تماشای ادامه مسابقه بپردازید، چرا که برخی از سوالات تکراری هستند و می توانند به شما در مسابقات بعدی کمک کنند.

جستجو در گوگل!

شاید در زمان 10 ثانیه که برای پاسخ به هر سوال قرار داده اند، جستجو در گوگل سخت و حتی غیر ممکن به نظر برسد، اما اگر سرعت اینترنت شما بالا باشد و توانایی سرعت تایپ بالا را نیز داشته باشید، یا کسی در کنارتان بتواند این کار را برای شما انجام دهد، می توانید پاسخ برخی سوالات را از این طریق پیدا کنید.

برخی از سوالات اسنپ کیوکوتاه می باشد و با جستجوی یک یا دو کلمه در گوگل می توان به پاسخ رسید،اما اگر سوال طولانی بود یا سرعت عمل شما به حد کافی زیاد نیست، از این ترفند استفاده نکنید.

مطالعه اطلاعات عمومی

یکی از اهداف اصلی این نوع مسابقات، بالا بردن سطح اطلاعات عمومی جامعه می باشد.

چه چیزی بهتر از این که با مطالعه بیشتر هم سطح اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید و هم با پاسخ دادن به سوالات اسنپ کیو در مسابقه برنده شده و جایزه ی نقدی دریافت کنید؟

بازدیدها: 573

دیدگاهتان را بنویسید