آنتی ویروس AVL بهترین برنامه ضد ویروس به همراه دانلود رایگان

اکسین چنل را به بدون محدودیت زمانی و نامحدود دریافت کنید
سپتامبر 29, 2017
نرم افزار تبدیل فرمت های صوتی و تصویری
اکتبر 1, 2017

آنتی ویروس AVL بهترین برنامه ضد ویروس به همراه دانلود رایگان

آنتی ویروس AVL

 آنتی ویروس AVL بهترین برنامه ضد ویروس در سالهای اخیر انتخاب شده است وباتوجه به ویروسهای پیشرفته ای که به تازگی منتشر شده است به راحتی میتواند بررسی کنید و با آنها مقابله کند.

سیستم عامل اندروید با توجه به قابلیت ها و خدمات ریادی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، معمولا نسبت به سایر سیستم عامل ها، در مقابل برنامه های مخرب و ویروس ها، آسیب پذیرتر می باشد.

به همین علت شرکت های امنیتی همیشه پیشنهاد می کنند که در گوشی اندرویدی خود ، حتما از یک نسخه انتی ویروس به روز شده و مطمئن استفاده کنید. در میان تعداد بسیار زیاد شرکت های ارائه دهنده آنتی ویروس ها و برنامه های امنیتی مختلف، انتخاب یک آنتی ویروس قدرتمند، امری ساده نبوده و معمولا نیاز به تحقیقات فراوانی در این زمینه دارد. ضمن اینکه بسیاری از شرکت ها خدمات خود را به رایگان در اختیار دیگران قرار نداده و در ازای نصب برنامه آنتی ویروس، از شما درخواست هزینه می نمایند. به همین سبب در این مطلب سعی شده است با توجه به این نیاز، آنتی ویروس اندروید AVL که جزو بهترین آنتی ویروس های اندروید می باشد را معرفی کرده و لینک دانلود رایگان آن را برای علاقه مندان قرار دهیم.

آنتی ویروس AVL

آنتی ویروس AVL

همیشه امنیت برای کاربران در اولویت میباشد، اگر ما به پروتکل ها و ویژگی های امنیتی یک محصول اهمیت دهیم، ناچاریم از ازادی بیشتر چشم پوشی کنیم و کاربران را در موارد بیشتر منع کنیم.

به همین خاطر است که کاربران ایفون از امنیت بیشتری برخوردار بوده و در عوض توانایی های کمتری، حتی در دانلود برنامه ها و نرم افزارهای کاربردی دارند. اما کاربران اندرویدی از رفاه بیشتری برخوردار بوده و آزادی عمل بیشتری را در اختیار دارند، اما به همین ترتیب از امنیت داده های به نسبت کمتری نیز برخوردارند.

باید گفت که برای گوشی های اندروید یک آنتی ویروس قدرتمند و به روز در گوشی های تحت سیستم عامل اندروید به شدت لازم است. آنتی ویروس AVL از جمله بهترین آنتی ویروس های اندروید می باشد که توانسته در سال 2017 با بیشترین امتیاز ممکن در صدر بهترین برنامه های ضد ویروس اندروید، از سوی سازمان AV-Test قرار بگیرد.

سازمان AV-Test بطور منظم و ماهانه تمام  آنتی ویروس ها و برنامه های امنیتی را بررسی میکنند که در این بین آنتی ویروس اندروید AVL در بین آنتی ویروس های اندرویدی حاضر در این لیست، توانسته جایگاه نخست را بدست بیاورد. به همین جهت پیشنهاد کارشناسان امنیت ما این است که اگر از جمله کاربران گوشی های اندرویدی می باشید، حتما یک نسخه از این آنتی ویروس را روی تلفن همراه خود نصب نمایید.

امکانات امنیتی فوق العاده ای آنتی ویروس AVL برای کاربران در نظر گرفته است

کاربری ساده و کاربردی و به راحتی می توان از آن استفادهکرد . از جمله امکانات و ویژگی های کاربردی آنتی ویروس اندروید AVL عبارتند از:

  • شناسایی جدیدترین ویروس های اندرویدی
  • بروز رسانی خودکار برنامه از طریق اتصال به اینترنت
  • عدم کاهش سرعت گوشی
  • عدم افزایش ترافیک اینترنت گوشی
  • کم حجم بودن
  • کم مصرف در زمینه باتری
  • امن کننده مرورگر اینترنت
  • دارای امکان مسدود سازی تماس ها

شما کاربران عزیز میتوانید برای بهره مندی از این برنامه فوق العاده اقدام به دانلود رایگان آن از طریق لینک زیر نمایند. آنتی ویروس اندروید AVL تاکنون بیش از 100 میلیون دانلود مستقیم از گوگل پلی داشته است و توانسته امتیاز 4.4 از 5 را از سوی کاربران دریافت کند که نشان می دهد اکثر کاربران این برنامه، از عملکرد آن راضی بوده و به برنامه نمره خوبی داده اند. برای دانلود رایگان آنتی ویروس AVL می توانید از طریق لینک زیر که هم از گوگل پلی و هم به صورت مستقیم قابل دریافت است، استفاده نمایید.

آنتی ویروس AVL

 

بازدیدها: 574

دیدگاهتان را بنویسید